🚺 Niki (+2), Bielsko-Biała

🚺 Znana jako:

  • Niki
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+2/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.170 PLNStyczeń 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Niki napisane przez naszych użytkowników.

mietek_d54 » polecił » Niki24 Stycznia 2018, 20:12Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-03
napisanych opinii: 11


Wszystko okej, polecam szczerze!


📞 Ustawka (★★★★★)

Telefon, umówienie za pół godziny, okolica mi jest znana, ale dziewczyna ładnie tłumaczy co i jak. Trochę problemów z parkowaniem może być.


👁 Diva (★★★★★)

Ładna i szczupła, szczery uśmiech na twarzy, zgrabna, duży cycki.


🏠 Lokal (★★★★★)

W budynku dużo firm, więc raczej to dyskretna opcja, bo nikt nie wie, czy wchodzimy do jakiejś firmy, czy odwiedzić divę 🙂 Dyskretnie, czysto, mieszkanie z dwoma pokojami, w drugim nikogo nie było akurat.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Miła gadułka z niej, można o niej pogadać o wszystkim i o niczym naprawdę! Podchodzi z optymizmem do swoich gości.


⚡ Akcja (★★★★★)

Lekko przekroczona godzinka i nie robiła problemów, ani nie kazała dopłacić. Oralik fajny, delikatny. Diva lubi się lizać, całuje delikatnie i namiętnie, trochę taki klimat gfe. Każda pozycja jest dla niej okej, nie marudzi. Miło spędzony czas, polecam!


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Mietek_d54 przejebał 170 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (170 PLN) to : pocałunki, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Bielsko-Biała.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, 2 finały w cenie, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, duże cyce, szczupła, czysta łazienka, czysty lokal, dyskretne lokum, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Alex37 » polecił » Niki14 Listopada 2017, 16:12Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-14
napisanych opinii: 2


Jasny punkt na mapie Bielska-Białej, divę warto odwiedzić ze względu na doskonały klimat podchodzący wręcz pod GFE czy spotkanie na zasadzie friends with benefits.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Są pewne problemy z dodzwonieniem się, amatorów fajnego klimatu jest pewnie więcej. Warto mimo wszystko próbować do skutku, bo sama późniejsza rozmowa jest rzeczowa i sprawna - no i oczywiście zakończona miłym spotkaniem.


👁 Diva (★★★★☆)

Niki jest zgrabną blondynką o miłej dla oka urodzie. Widać, że dba o siebie i swoje naturalne walory. Piersi średniej wielkości, akurat takie jak lubię, więc szczególnie mi się podobały. Zdjęcia w ogłoszeniu zdecydowanie są jej, podany wiek raczej jest prawdziwy lub zbliżony do prawdziwego.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Diva dysponuje lokalem ok. 2 minuty piechotą od ratusza, a przy tym w dyskretnym miejscu. Wskazówki prowadzą do przytulnej, miło urządzonej kawalerki, mieszkanie jest zadbane i czyste. Właściwie wszystko jest na swoim miejscu - są ręczniki, żele, diva dba o szczegóły.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Spotkanie przebiega w przyjemnej atmosferze i pasuje raczej do klimatu GFE niż zwykłego płatnego seksu. Niki błyskawicznie skraca dystans, dzięki czemu czułem się jak na randce z bliską koleżanką. To opcja raczej dla zwolenników romantycznego spotkania z divą, którym nie będzie przeszkadzać żywiołowość i rozgadanie gospodyni wieczoru.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Przebieg akcji właściwej całkiem w porządku, sam seks poprawny. Niki nadrabia atmosferą, namiętnymi pocałunkami, inteligentną rozmową i tym ogólnym romantycznym klimatem. Co do akcji- oral całkiem okej, stara się i reaguje na polecenia, jedynym drobnym minusem może być odmowa finału w ustach. Seks fajny, namiętny, diva chętnie zmienia pozycje, podczas których można podziwiać jej zgrabne ciało. Jest dość ciasna, więc trzeba zadbać o nawilżenie. Warto, ale podkreślę jeszcze raz, że to opcja raczej dla "romantyków".


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Alex37 przejebał 170 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (170 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Bielsko-Biała.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, 2 finały w cenie, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, gada jak katarynka, blondynka, szczupła, czysta łazienka, czysty lokal, kawalerka, ustawka na 2 telefony, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.