🚺 Zuzia GFE (+1), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Zuzia GFE
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNMarzec 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Zuzia GFE napisane przez naszych użytkowników.

saper » polecił » Zuzia GFE12 Marca 2019, 13:18

zarejestrowany: 2019-03-12
napisanych opinii: 1


Spędziłem miło czas, i zrelaksowałem się przed praca, była zestresowana bo jak stwierdziła "jestem pierwszym klientem" ale z czasem się rozkręciła.


📞 Ustawka (★★★★★)

Dodzwoniłem się od razu, sama odbiera telefon, miły głos. Dostałem adres i w drogę, telefon pod blokiem. Znalazłem ją na stronie, za pierwszym razem nie rzuciła się w oczy, gdy już ją zobaczyłem poczułem zapach tajemnicy i nowości.


👁 Diva (★★★★☆)

Wiek zgodny z ogłoszeniem wg mnie, nie za wysoka, szczupła, ładna, duże oczy, fajna dupa, fajnie ubrała się dla mnie- w sukienkę w paski.


🏠 Lokal (★★★★☆)

ul.Bukowińska, problem z parkingiem, czysto i dostałem nowy ręcznik, pokój uciech czysto, duże łóżko, zapaliła świece. Nie słyszałem osób trzecich


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Po przełamanych lodach luźniejsza atmosfera, rozmowna i uśmiechnięta, miła, jak z koleżanka


⚡ Akcja (★★★★★)

Początkowo czułem stres z jej strony, jak stwierdziła "jestem pierwszy" czy wierzę w to? nie wiem. Buziak na przywitanie zaprosiła mnie do pokoju $ i łazienki. Czekała już na mnie w pokoju, odczuwałem jeszcze stres z jej strony jednak po chwili gdy zaczęliśmy się całować było coraz lepiej, na łóżko i lodzik, wie jak się zabrać, mokro, liże, cmoka, nawet głęboko brała, guma i jazda. Przerobiliśmy kilka pozycji z jej inicjatywy, ma nie duże piersi ale bardzo ładne i w pozycji na jeźdźca ładnie się prezentują razem z płaskim brzuszkiem, na pieska fajnie się wypina, finał w gumę. Zaproponowała wodę, nawet nie wiem kiedy minęła godzina, prysznic, buziak na pożegnanie. Wrócę jeszcze jak się rozkręci, tym czasem szukam następny nowych cipek.


⚡ Przetestowane usługi

klapsy w stronę divyGFEpocałunkiprzytulaniewspólny prysznicseks klasycznypozycja na jeźdźcapozycja od tyłupozycja misjonarskapozycja na łyżeczkępozycja pagonyoral w zabezpieczeniuoral bez zabezpieczeniagłębokie gardłowytrysk na twarzfinał w ustachfinał na ciałopozycja 69minetkalizanie jajekseksowna bieliznaszpilkipończochy

💵 Czas i koszt spotkania

Saper przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : klapsy w stronę divy, GFE, pocałunki, przytulanie, wspólny prysznic, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, pozycja pagony, oral w zabezpieczeniu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, wytrysk na twarz, finał w ustach, finał na ciało, pozycja 69, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna, szpilki, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to marzec 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniebierze po same jajajak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekmiła rozmowaluźna atmosferaniskamałe piersiszczupłaświetny tyłekładna twarzrzeczowy kontaktautentyczne zdjęciadużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokallustro w pokojuduże łóżkofajne proporcjelubi tointeligentnadyskretne lokummały prysznicnieśmiałafinał w gumęustawka na 2 telefonyodpisuje na SMSy