🚺 Nowa Demi 21 (+5), Łódź

🚺 Znana jako:

  • Nowa Demi 21
Zaproponuj pseudonim...
83.33% korzystających poleca (+5/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNMaj 2020
Cena za 30 min.120 PLNMarzec 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Nowa Demi 21 napisane przez naszych użytkowników.

bloodymary » polecił » Nowa Demi 2131 Maja 2020, 15:17Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-03-26
napisanych opinii: 7


Dziewczyna za którą pewnie byś się obejrzał i na pewno uznawana za jedną z atrakcyjniejszych w środowisku od dziecka :-)


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na dwa telefony.


👁 Diva (★★★★★)

Diva bardzo ładna. Uroda to w zasadzie nie wszystko, ma w sobie jakiś magnes, coś kobiecego co przyciąga i dodaje jej wdzięku... Seksapil? :;)


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera jak z dziewczyną podczas pierwszych randek. Były pocalunki przytulanie, atmosfera GFE czy jak to tam nazywają... Szczerze - nie spodziewałem się ze tak będzie a było, i na prawdę zrobiła mi dzień. Nie dość że zaspokoiła fizycznie i to bardzo, to jeszcze doszła dotego taka bliskość...


⚡ Akcja (★★★★★)

Seks, pocałunki przytulanie, bliskość..., lodzik z końcem w buzi... Jak z dziewczyną 10/10


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Bloodymary przejebał 200 PLN (150 PLN + 50 PLN za usługi dodatkowe) podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to maj 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

🔤 Tagi

podatna na sugestięciągnie jak odkurzaczrzetelnie podchodzi do pracyjak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaszczupłaładna twarzzgrabnafajne proporcjelubi towychodzi z inicjatywądobrze wyposażony lokalerotyczna atmosferasuper dziewczynazadbanasuper higienaustawka na 2 telefony
Rudzin78 » polecił » Nowa Demi 2113 Stycznia 2020, 15:13Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-01-13
napisanych opinii: 1


Ładna dziewczyna,miła. fajna pupa, dba o atmosferę, nie patrzy na zegarek.


📞 Ustawka (★★★★★)

Telefon odebrała ona. Miły głos. Najpierw podała adres , a przy drugim telefonie nr mieszkania.


👁 Diva (★★★★☆)

Zdjęcia są jej. Moim zdaniem ładna, fajne szerokie biodra, piersi duże, ale trochę chyba straciły na jędrność po dziecku.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Czysto, ale wystrój jak z przed 20 lat. Brak prysznica. Sama wanna.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Swobodna atmosfera. Bardzo miła dziewczyna.


⚡ Akcja (★★★★★)

Najpierw trochę pieszczot, całowanie, minetka. Potem lodzik. Spytała się jak chce. Zaczęliśmy od klasyka potem zaproponowała od tylu. Ma fajna pupa, lubi klapsy.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)minetka (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Rudzin78 przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, minetka, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź w dzielnicy Bałuty.

🔤 Tagi

dowolna ilość zbliżeńjak z koleżankąuczciwaustawka na 2 telefony
boss » napisał o » Nowa Demi 2112 Lipca 2019, 13:43Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-04-25
napisanych opinii: 19


przecietna dziewczyna nie najgorzej sobie radzi ale bez powrotow, nie ma klimatu, prawdopodobnie pilnuje alf i czuc to, tak srednio


📞 Ustawka (★★★★☆)

ustawka na 2 telefony konkretnie szybko


👁 Diva (★★★★☆)

Do 30 lat więcej raczej nie ma, eygląda jak takie typowe 6-7/10 czyli niezła dziewczyna fajnie zaruchać nic zarzucić większego powazniejszego nie mozna. a o gustach się nie dyskutuje bo i nie ma po co, kazdy kwiatek inaczej pachnie


🏠 Lokal (★★☆☆☆)

lokal z inna diva warunki słabe raczej i czuc oddech alfa na karku


☕ Atmosfera (★★★★☆)

mało wyluzowana ale spoko dziewczyna. nie było fajnego kliamtu niestety. moze jakby sama przyjmowala to inaczej. czuc ze tak pracuje nawet sie stara ale bardzo uslugowo jednak to wychodzi.


⚡ Akcja (★★★★☆)

oral i pare pozycji uprzedza o doplacie wiec w miare uczciwie. jej wykony we wszystkim to tak 7/10. za bardzo nie tnie na czasie, mozna sie pobawic troche ale tez nie za mocno troche sie całuje, ale tez troche dystansik. co na pewno to na szybki strzał edzie fajna bez duzych wymagan.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Boss przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : pocałunki, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to czerwiec 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

🔤 Tagi

podatna na sugestięmiła rozmowabrunetkaduża pupaszczupłaświetny tyłekzgrabnaalf za ścianąprzyjmuje z inną divąwarunki PRLwycofanamałomównana szybką akcjęustawka na 2 telefony
bialy » polecił » Nowa Demi 2116 Maja 2019, 17:51Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-05-16
napisanych opinii: 8


młoda przyjemne spotkanie


📞 Ustawka (★★★★★)

ustawka na 2 telefony


👁 Diva (★★★★☆)

ładna młoda dupeczka z tyłkiem okrąglutkim. figura minimum taka jak na zdjeciach, to raczej na pewno jej zdjęcia. kulturalna i miła, nienachalna przy tym. jest normalna. nie ma się za niewiem kogo i szanuje drugą osobę. nawet gdy nic nie mówiła nie czułem się niezręcznie


🏠 Lokal (★★★☆☆)

typowe mieszkanie w bardzo przeciętnym standardzie. przydałby się remont, ale nie jest pilny. wystarczająco na takie wizyty


☕ Atmosfera (★★★★☆)

atmosfera bez zarzutu, można się czegoś napic jak zaschnie w gardle, dba o gościa, myśli o jego potrzebach. też doświadczona i wyczuwa co kiedy i jak wypadałoby zrobić.


⚡ Akcja (★★★★☆)

8/10. seks oralny, seks klasyk, dekilkatne pocalunki. za spust do buzi rości sobie dodatkową kwotę. angażuje się, nie jest przesiąknięta zmanierowaniem zawodowym


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Bialy przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : pocałunki, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to maj 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

🔤 Tagi

podatna na sugestię2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajajak z koleżankąnie patrzy na zegarekmiła rozmowaluźna atmosferaszczupłaładna twarzrzeczowy kontaktzgrabnaautentyczne zdjęciaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjedobra i taniaustawka na 2 telefony
lis_667 » polecił » Nowa Demi 218 Kwietnia 2019, 13:15Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-04-08
napisanych opinii: 7


Niewiele do dodania, mam bardzo podobną opinię


📞 Ustawka (★★★★★)

ustawka na 2 telefony


👁 Diva (★★★★☆)

Mamuśka pod tym względem że rodziła to może tak, ale jako kategoria MILF to nie. Młoda i trochę nieśmiała. Na zdjęciach lepiej pokazana. Wychodzi 6/10


🏠 Lokal (★★★☆☆)

na Prusa. Klimat PRL. Z koleżanką dzielą mieszkanie


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Próbuje żeby było miło, ale jest raczej cicha, nieśmiała, krępuje się. Za to nie ma żadnych nieprzyjemnych sytuacji. Nie jest opryskliwa, rozdrażniona, gburowata - nic z tych rzeczy. Bezpieczny teren.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Technicznie i zaangażowanie w to 6/10. Robi co trzeba, loda dobrego nie umie, jest płytki. Przy reszcie raczej bierna ale ugodowa. Trzeba ją sobie wziąć. Cena bardzo w porządku, nie wygórowana, więc jest okej.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia

💵 Czas i koszt spotkania

Lis_667 przejebał 120 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (120 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to marzec 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługibrak inicjatywypodatna na sugestięmiła rozmowaretuszowane zdjęciazgrabnawydatny brzuchprzyjmuje z inną divąwarunki PRLdobra i taniazawstydzonanieśmiałaodchudzone fotkiustawka na 2 telefony
Doni017 » polecił » Nowa Demi 2121 Lutego 2019, 15:52Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-02-21
napisanych opinii: 3


Świeżynka, pierwsze kroki w zawodzie.


📞 Ustawka (★★★★★)

2 telefony i gotowe.


👁 Diva (★★★★☆)

6/10, szczupła ale plus kilka kilogramów w porównaniu do zdjęć i lat też. Mamuska, widać znak po cesarce, trochę brzuszka, piersi spodziewam się że kiedyś miała lepsze. w ogólnej ocenie 5 do 7 na 10 w zależności od gustu.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Nic nowego, lokal na Prusa 6. Warunki 7/10


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Swobodna chociaż panna skrępowana, nie pewna tego co i jak robi a niesłusznie bo idzie jej przyzwoicie. Klimat niezły, nie mechanicznie, nie urzędowo, zwyczajnie normalnie jak byśmy się ustawili na seks spotkanie w dobrej atmosferze ale nie przesadnej z udawaniem jak to jest lepiej niż jest w rzeczywistosci. Czyli tak uczciwie i cenowo przystępna


⚡ Akcja (★★★★☆)

FBG 7/10, seks każda pozycja u nas były pagony, panna na górze i od tyłu. Idzie trochę żelu ale rozsądna pomocna ilość, bez poczucia wkładania chuja w garnek kiślu. 2 razy z przerwą w której też jest dostępna, można sie podotykać, przytulić, liznąć. Rozmowa się mocno nie kleiła, nie nalezy do zbyt otwartych ale i tak fajnie było


⚡ Przetestowane usługi

przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Doni017 przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to luty 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

🔤 Tagi

podatna na sugestię2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracyjak z koleżankąnie patrzy na zegarekmiła rozmowabrunetkaretuszowane zdjęciaszczupłarzeczowy kontaktzgrabnaprzyjmuje z inną divąfajne proporcjedobra i taniaustawka na 2 telefony

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.