🚺 Kalina (+2), Kraków

🚺 Znana jako:

  • Kalina
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+2/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNStyczeń 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Kalina napisane przez naszych użytkowników.

carmel » polecił » Kalina16 Maja 2019, 14:18Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-05-15
napisanych opinii: 10


aż dziwne że tylko jedna opinia, bo to jedna z największych atrakcji jakie w kraku mozna znaleźć


📞 Ustawka (★★★★★)

Na 2 telefony, bez zarzutów


👁 Diva (★★★★★)

jędrna wysoka brunetka. typ uwodzicielki co rzutuje na cały przebieg spotkania. ładna kobieta i umie się zabawić.


🏠 Lokal (★★★★★)

wszystko jak trzeba


☕ Atmosfera (★★★★★)

jak z... no własnie kim?
ma uwodzicielski charakter, sposób bycia, moze to taka gra. jak nie nazwać to efekt bomba, bardzo sprzyjające pozytywnym wrażeniom z całego spotkania i głównie celu ktory nas do niej sprowadza.


⚡ Akcja (★★★★★)

fbg ze strzałem do buzi. 10/10 i to ocena bez zadnego przesadzania.
jest klimat gfe, mozna go szukac pod tym adresem.
zero marudzenia.
jak jesteś mocno wydolny to mozna liczyc na akcje jak w pornolu, ze mnie az takiego ruchacza nie ma.
300 to duzo, zazwyczaj odnosze sie doe ceny i przez jej pryzmat oceniam laskę i tu uczciwie moge powiedziec, ze zasługuje na te 300.

nie polecam na szybką akcje, bo wyjdziesz z niedosytem. materiał do delektowania się


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał w ustach (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)szpilki (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Carmel przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, lizanie jajek, seksowna bielizna, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Kraków.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracyprzy oralu patrzy w oczybierze po same jajajak z koleżankąnie patrzy na zegarekmiła rozmowabrunetkawysokaszczupłaświetny tyłekładna twarzczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tofajnie jęczyinteligentnaperfekcyjna ustawkakobieta z klasądyskretne lokumenergicznadoświadczonanapalonaustawka na 2 telefony
ignacy » polecił » Kalina4 Lutego 2019, 16:03Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-03-01
napisanych opinii: 17


Jakość i satysfakcja gwarantowane


📞 Ustawka (★★★★★)

Sprawnie. Szkoda ze przyjmuje tylko w tygodniu. Weekendy wolne.


👁 Diva (★★★★★)

Ładna dziewczyna. Twarz ładna, trochę tak dziewczyna z miasta, ciało kozackie, tyłek jeden z lepszych w Krakowie ścisła czołówka to Chanel z Kapelani, Sara z Prądnika, Kalina, Angel, i jeszcze taka dziewczyna z masarskiej. Tutaj należy nadmienić że wymieniłem ją w zestawieniu z młodszymi dziewczynami (angel jest tez po 30). Jeśli chodzi o wiek to jest przekłamanie w ogłoszeniu. Oczywiście w dowód nie patrzyłem i nie pytałem ale jest dziewczyną z głową na karku i doświadczeniem nie 30 latki ale ok 35 latki. Ciało natomiast ma 27-30 lat. Mi się podoba i na pewno nie jestem jedyny. Polecam


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Osiedle na Nowej Chucie. Można się pomylić bo wpisując adres w google podaje 2 lokalizacje. Lokal poprawny.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Kalina to legenda i klasa sama w sobie. Umie zbudować pozytywny nastrój. Wynika to z charakteru i profesjonalnego podejścia. Myślę że jeśli jest się dla nie w porządku to dostaniesz w zamian 4 razy tyle uprzejmości.


⚡ Akcja (★★★★★)

Kasa z góry ja tak lubię i wolę. Łazienka i powrót do pokoju. Kalina w małej czarnej bez majtek 🙂. Pocałunki i macanie. Rozebrałem ją i siebie z pomocą 🙂. sam zabiera się za loda co bardzo lobię kiedy dziewczyna sama garnie się do zabawy. Lodzik na zmianę z zabawą jej cipką (też krakowska czołówka). Kalina reaguje i daje się ponieść chwili. Oddaje się jej fellatio na łóżku, potem ona na klęczkach i finał z połykiem. Lodzik mistrzostwo. Nie jest głęboki albo możne nie ma głębokiego gardła ale i tak jest to jedne z lepszych. Chwila odpoczynku, łyk wody, small talk i zaczynam lizać jej piersi i tyłek który kusi całe spotkanie. Następnie lodzik teraz ja leżę a ona się mną zajmuje dość długo, są próby dopychania ale jak pisałem nie ma głębokiego gardła, mimo to kontakt wzrokowy, ślina i ruchy no mistrzostwo. następnie seks podczas którego dochodzę.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral w zabezpieczeniu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)oral z połykiem (+1)finał w ustach (+1)finał na ciało (+1)pozycja pagony (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Ignacy przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral w zabezpieczeniu, oral bez zabezpieczenia, oral z połykiem, finał w ustach, finał na ciało, pozycja pagony.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Kraków w dzielnicy Nowa Huta.

🔤 Tagi

ładna twarzświetny tyłekprzy oralu patrzy w oczyMILFzaniża wiekrzetelnie podchodzi do pracy

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.