🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Marzena (+1), Wrocław

🚺 Znana jako:

  • Marzena
  • Dotyk rozkoszy
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (1 recenzji):
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.200 PLNWrzesień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Marzena napisane przez naszych użytkowników.

meter_rise » polecił » Marzena9 Września 2017, 20:00

👤 meter_rise

zarejestrowany: 3 Września 2017, 4:16
napisanych opinii: 11

Szczerze polecam, ja do tej divy wrócę jeszcze nie raz. Marzenka ma świetne ciałko, dokładnie jak na zdjęciach i stwarza miłą atmosferę.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka była trochę na ostatnią chwilę, ale bez żadnych problemów. Z łatwością znalazłem przy lokalu parking. W lokalu przyjmuje też jeszcze inna dziewczyna, ale nie spotkałem ani jej, ani innego klienta, więc dla mnie spory plus.


👁 Diva (★★★★★)

Diva jak marzenie, zasłużone 10/10! Wygląda dokładnie jak na zdjęciach. Cycki nie za duże, ciało jędrne i zadbane. Higiena stoi w jej przypadku na najwyższym poziomie. Ładna z buzi blondyneczka, naturalna, jest na czym oko zawiesić.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal duży, czysty, łazienka przestronna i wyposażona we wszystko to, co potrzebne. Pokój divy lekko zaciemniony, co jednak mi nie przeszkadzało, a raczej wprowadziło fajną atmosferę. Nie mam nic do zarzucenia, jedynie łóżko lekko skrzypiało,


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera miła. Marzenka jest bardzo rozmowna, ale nie gada o głupotach, konwersacja na poziomie. Nie przedłuża też rozmowy tylko po to, żeby zyskać na czasie. Można poczuć się jak z dziewczyną/kochanką.


⚡ Akcja (★★★★★)

Diva otwiera w bieliźnie, proponuje coś do picia, pokazuje, gdzie jest łazienka. Nie przeciąga spotkania, zaczyna od BJ bez gumki, potem oral często się pojawia jako przerywnik klasycznego seksu. Co mi się spodobało, to fakt, że szybko się wczuła we mnie i bez problemów zmieniała pozycje, wychodząc sama z inicjatywą. Ma ładne ciałko, więc prezentowała się świetnie w każdej pozycji. W czasie spotkania na pewno nie próżnowała, starała się zaspokoić mnie na całego. Mogę więc polecić divę osobom, które lubią aktywne i elastyczne dziewczyny. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jej usług.
Na początku umówiliśmy się na finał na ciele, ale koniec końców tak się zagalopowałem, że finał wyglądał inaczej. Jednakże diva nie zmieniła zdania i była gotowa na to, żebym się na nią spuścił.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał na ciało (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Meter_rise zapłacił 200 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: seks klasyczny, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław w dzielnicy Huby.

🔤 Tagi

podatna na sugestięproponuje coś do piciablondynkainna diva za ścianąustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...