🚺 Marzena (+2), Wrocław

🚺 Znana jako:

  • Marzena
  • Dotyk rozkoszy
  • Fajna Marzenka
  • Namiętna Marzena
  • Nowa Seksowna
Zaproponuj pseudonim...
66.67% korzystających poleca (+2/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNCzerwiec 2020
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Marzena napisane przez naszych użytkowników.

blek258 » napisał o » Marzena8 Lipca 2020, 23:02Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-11-22
napisanych opinii: 12


Fajna ale trochę się zawiodłem. Była tak fajna, ze myślałem ze mozna sie pobawic a ta jej fajnosc jednak dąży do tego, zeby poszło sprawniej. Czyli będzie miło ale nie zasiedź się bo mam dość


📞 Ustawka (★★★★★)

Bardzo sprawnam nie robi zadnych kłopotw. Odnioselm wrazenie ze zalezy jej na dobrze platnych ale jednak szybkich numerkach, choc fajnych


👁 Diva (★★★★☆)

8/10. Ciałko lepsze niż buźka. Ale i buźka lepsza niz średnia krajowa. Ogolne wrażenie z syglądu bardzo pozytywne.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Aktorzy, ale dobrze aktorzy, tylko ze to ma byc fajny szybki numerek jak chcesz dluzej to nie ten adres


⚡ Akcja (★★★★☆)

Do kąd sie nie wkurzyłą ze tyle to trwa super, jak juz miala dosc to okazywała to bardzo bezposrednio. Lodzik fajny i przeplata seks innymi rzeczami, co jest fajne, nie jest nudno. Tylko ze no, ma byc sprawnie.Nie czuje sie zobligowana do pełnej czasówki


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral w zabezpieczeniu (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Blek258 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral w zabezpieczeniu.

Orientacyjna data spotkania to czerwiec 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, ciągnie jak odkurzacz, rzetelnie podchodzi do pracy, jak z koleżanką, pogania w trakcie, przycina na czasie, miła rozmowa, drażliwa, szczupła, ładna twarz, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, fajnie jęczy, energiczna, doświadczona, wychodzi z inicjatywą, dobrze wyposażony lokal

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Szycha » polecił » Marzena30 Maja 2018, 19:50Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-04-25
napisanych opinii: 9


Uczciwa oferta, dobrze dobrane zdjecia oddajace rzeczywistość, wiemy co bierzemy.


📞 Ustawka (★★★★★)

tradycyjnie czyli na 2 teelfony, wszystko podane jasno i konkretnie


👁 Diva (★★★★☆)

wygląda naprawdę tak jak widać na zdjęciach, czyli nie ma ideału, ale nie ma źle. Wysoka, przysadzista, nie tłusta. Twarz także nienajgorsza, mnie podpasowała


🏠 Lokal (★★★★☆)

w porządku, nieprzestarzały.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

miła, można się z nią dogadac. Rozliczenie od razu, potem kieruje do łazienki, a potem zaczyna się cała akcja.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Przede wszystkim staranna i pełna zaangażowania diva.
seks francuski w dwie strony, do tego seks.
Nie można jej zarzucić, że jest kłodą, w każdej pozycji stara się być w jakiś sposób aktywna.
Dla mnie bardzo dobra i godna polecenia opcja.


⚡ Przetestowane usługi

pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), minetka (+1), seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Szycha przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, minetka, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to maj 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, 2 finały w cenie, bierze po same jaja, miła rozmowa, MILF, blondynka, wysoka, czysty lokal, lubi to, rzetelnie podchodzi do pracy, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

meter_rise » polecił » Marzena9 Września 2017, 20:00Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-03
napisanych opinii: 12


Szczerze polecam, ja do tej divy wrócę jeszcze nie raz. Marzenka ma świetne ciałko, dokładnie jak na zdjęciach i stwarza miłą atmosferę.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka była trochę na ostatnią chwilę, ale bez żadnych problemów. Z łatwością znalazłem przy lokalu parking. W lokalu przyjmuje też jeszcze inna dziewczyna, ale nie spotkałem ani jej, ani innego klienta, więc dla mnie spory plus.


👁 Diva (★★★★★)

Diva jak marzenie, zasłużone 10/10! Wygląda dokładnie jak na zdjęciach. Cycki nie za duże, ciało jędrne i zadbane. Higiena stoi w jej przypadku na najwyższym poziomie. Ładna z buzi blondyneczka, naturalna, jest na czym oko zawiesić.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal duży, czysty, łazienka przestronna i wyposażona we wszystko to, co potrzebne. Pokój divy lekko zaciemniony, co jednak mi nie przeszkadzało, a raczej wprowadziło fajną atmosferę. Nie mam nic do zarzucenia, jedynie łóżko lekko skrzypiało,


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera miła. Marzenka jest bardzo rozmowna, ale nie gada o głupotach, konwersacja na poziomie. Nie przedłuża też rozmowy tylko po to, żeby zyskać na czasie. Można poczuć się jak z dziewczyną/kochanką.


⚡ Akcja (★★★★★)

Diva otwiera w bieliźnie, proponuje coś do picia, pokazuje, gdzie jest łazienka. Nie przeciąga spotkania, zaczyna od BJ bez gumki, potem oral często się pojawia jako przerywnik klasycznego seksu. Co mi się spodobało, to fakt, że szybko się wczuła we mnie i bez problemów zmieniała pozycje, wychodząc sama z inicjatywą. Ma ładne ciałko, więc prezentowała się świetnie w każdej pozycji. W czasie spotkania na pewno nie próżnowała, starała się zaspokoić mnie na całego. Mogę więc polecić divę osobom, które lubią aktywne i elastyczne dziewczyny. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jej usług.
Na początku umówiliśmy się na finał na ciele, ale koniec końców tak się zagalopowałem, że finał wyglądał inaczej. Jednakże diva nie zmieniła zdania i była gotowa na to, żebym się na nią spuścił.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał na ciało (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Meter_rise przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław w dzielnicy Huby.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, proponuje coś do picia, blondynka, przyjmuje z inną divą, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.