🚺 Laura 25 (+1), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Laura 25
Zaproponuj pseudonim...
25% korzystających poleca (+1/ 3 /0)
📞 Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNGrudzień 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Laura 25 napisane przez naszych użytkowników.

Jebcio » napisał o » Laura 2519 Stycznia 2020, 4:38Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-09-16
napisanych opinii: 9


Niestety do pełnego spotkania nie doszło, wielki żal mnie dopadł jak drzwi otworzył laska niby ,...sam nie wiem z ogłoszenia. Pomijam fakt,że gdybym nie szukał po nazwie Laura to Panią ciężko znależdz bo ciągle zmienia ogłoszenia i numery. Wiek 10 lat zaniżony. Wystawiam neutrala bo nie zostałem ale rownież nie chcę skrzywdzić Pani bo może nie jest najgorsza w branży aczkolwiek nie moja bajka.


📞 Ustawka (★★☆☆☆)

Tu dramat w/g mnie, nie odbiera albo zmieniony numer. Za 4 razem sie udało, potem z górki az do drzwi.


👁 Diva (★★☆☆☆)

Zdjęcia przedstawiają szczupłą czarnulkę z cyckiem 1-2, wysoką tymczasem w drzwiach wita nas troche jakby niska, krępawa Pani, z wiszącym cycem i policzkami. miła ale nie dla mnie wiek. Liczyłem na małolatkę do zaruchania a tu zonk. Pani była grzeczna, szybko wyszedłem bo poczułem zimno na karku, że ktoś mi wyskoczy zza rogu...


🏠 Lokal (★★☆☆☆)

Odpada w drzwiach, burdello bum bum


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Ciężko opisać 4 minuty rozmowy, dlatego też brak kom.


Do spotkania nie doszło [?]. Było ono zaplanowane na grudzień 2019.
Spotkanie miało odbyć się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

MILFinna diva niż na zdjęciuzaniża wiekobwisłe piersiarmagedon w łaziencesyf, kiła, mogiłanowe budownictworozmowa z telefonistkąkłamie przez telefon
michal » napisał o » Laura 2513 Stycznia 2020, 2:57Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-12
napisanych opinii: 24


zaliczona, opłacona, dobrze ale bez wielkich rewelacji i spektakularnego efektu. Przy tej cenie nie rozwazam powrotu, przy 200 nawet mialbym duzą wątpliwość - chyba że wygrała by dostępność i duza potrzeba.


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony zaleta że jest konkretną babką i jest słowna


👁 Diva (★★★☆☆)

na zdjęciach dużo lepiej. Dużo szczuplej nie jest taką osą na wet jej daleko do tego. Twarz taka sobie, na pewno nie zwróciłbym uwagi że jakaś ładna kobieta, raczej ominął wzrokiem bo pasztet tez nie.


🏠 Lokal (★★★★☆)

wyposazony


☕ Atmosfera (★★★★★)

bardzo dobra. Łatwo się rozmawia z senskem nie trzeba się czaić rzekłbym ze nawet smiało mozna jej załadować gdzie potrzeba. Atmosfera lepsza niż serwis/


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Przeliczyłem się. Atmosfera. sympatyczna babka - myslałem ze doswiadczenie i zrobi to bardzo dobrze. Moze za duze oczekiwania miałem ale i cena przy jej wyglądzie wysoka więc uwazam że to uzasadnione. To co dostałem nie było złe ale było na 6 punktów - a to daleko do perfekcji moim zdaniem za daleko.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Michal przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

dużo ręki przy FBG2 finały w ceniejak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaretuszowane zdjęciaczysty lokalprzesadzona cenaodchudzone fotkifajna kobietaustawka na 2 telefony
Rocco » napisał o » Laura 2525 Kwietnia 2019, 13:20Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-04-12
napisanych opinii: 22


panna się podniosła, bierze 400 widzę w ogłoszeniu, wizyta w tamtym roku za 300 i wtedy już miałem wrażenie przepłacania.
daje neutralną opinie ale z uwagi na tak wysoką stawkę to nie polecę


📞 Ustawka (★★★☆☆)

sms, wczesniej próbowałem się dodzwonić, jakoś poszło i jakoś doszło do spotkania


👁 Diva (★★★★☆)

Za 400 czy nawet wtedy za 300 oczekuję panny 9/10. Jej daję 7 jako sumaryczna twarzy i ciała a 7 po ulicach nie mało chodzi więc nie odleciałem aż tak


🏠 Lokal (★★★★☆)

7/10, ochrona się kręci gęsto


☕ Atmosfera (★★★★☆)

bez historii, trochę czasu już minęło, nie mam w pamięci niczego co by mnie specjalnie do niej ciągnęło.


⚡ Akcja (★★★★☆)

7/10. stara się bo swoje bierze, ale czy to jest talent za 400 to nie powiedziałbym. czuć mechaniczność, obsługiwanie. stara się o technikę ale trochę brakuje w tym finezji, czegoś co ją wyróżni z tłumu. jak sie podpowiada to się przysłuchuje i dostosowuje.
szczerze to dla mnie jest warte 200 zł ale i za 150 zdarzało się czasami trafić wcale nie gorzej


⚡ Przetestowane usługi

GFEpocałunkiprzytulaniehandjob (+1)masaż erotyczny (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)lizanie jajekseksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Rocco przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, handjob, masaż erotyczny, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracyjak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaobwisłe piersiszczupłaładna twarzzgrabnaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjeprzesadzona cenadoświadczonaodpisuje na SMSyciężko się dodzwonić
fucker » polecił » Laura 2519 Stycznia 2019, 19:11Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-16
napisanych opinii: 20


bez wchodzenia w detale to:
-skuchy nie było
-atmosfera jest okej
-w łóżku dokłada starań


📞 Ustawka (★★★★★)

odpisuje na sms-y. Konkretne, nie wybrzydza w klientach.


👁 Diva (★★★★☆)

Pięknością nie jest, z buzi dla mnie takie 5/10, może 6... więcej nie dam. Wyraz twarzy za to sympatyczny więc nie miałem jakiegoś ciśnienia że 300 za pasztet dałem, zwłaszcza że buzia jak buzia ale ciało to bez kozery 9/10. Idealne proporcje, nie za szczupła, nie za gruba, mega kobieca, cycek naturalny za jakiś czas zdaje się że poleci ale póki co jest się czym cieszyć.


🏠 Lokal (★★★★★)

przyjmuje sama, parkowanie niezbyt sprawne. porządek, w łazience czyste ręczniki jak i dostęp do żeli.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

powiem tak - nowej psiapsi w niej nie znalazłem, ale niczego złego w tym temacie powiedzieć nie mogę. uśmiechnięta, chętna, stara się wypaść dobrze. starania z dwóch stron mogą zaowocować fajnym klimatem jak trafi swój na swego. nie każdy z każdym konie kraść może 😀


⚡ Akcja (★★★★★)

fbg z finałem w buzi, którego trochę zbyt pospiesznie się pozbyła. ciagnie dobrze, na mój gust trochę zbyt intensywnie, choć to nie duży problem bo sugestie respektuje. ujeżdża pryma sort, aktywna od początku do samego końca. drugi strzał w gumę w środku. W przerwie gotowa na mizianka i głaskanka, buzi też się zdarzy bez krzywienia się.
sumarycznie bardzo spoko, czy zawitam ponownie to jeszcze nie wiem, może kiedyś. na pewno warta zachodu i bez obaw można się umawiać.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał w ustach (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Fucker przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Żoliborz.

🔤 Tagi

podatna na sugestięciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniebierze po same jajajak z koleżankąnie patrzy na zegarekmiła rozmowawysokaszczupłaświetny tyłekczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi toprzyjmuje samaperfekcyjna ustawkarzetelnie podchodzi do pracyenergicznadoświadczonaluźna atmosferazgrabnaodpisuje na SMSy

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.