🚺 Początkująca Emilia (+2), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Początkująca Emilia
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+2/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNListopad 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Początkująca Emilia napisane przez naszych użytkowników.

michal » polecił » Początkująca Emilia13 Listopada 2017, 23:03Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-12
napisanych opinii: 27


Fajne, młode ciałko, jeszcze bez dużego doświadczenia, cudownie połyka


📞 Ustawka (★★★☆☆)

Dzwoniłem kilkakrotnie, za którymś razem w końcu odebrało i potem już praktycznie bez problemu.


👁 Diva (★★★★☆)

Mała blondyneczka, drobna, fajna figura, super proporcje, delikatna. Twarz nieco zaniedbana, zęby krzywe. Miła, stara się.


🏠 Lokal (★★★★☆)

bardzo w porządku, nie jest nowocześnie, ale jest czysto, zadbane.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Czułem się jak z początkującą dziewczyną. Jest jeszcze młodziutka, widać i po wyglądzie i sposobie bycia. Starała się rozmawiać, trochę przytulać.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Sama zaczęła się mną zajmować, pieścić ciało i schodzić coraz niżej, az przeszła do FBG. Starannie, dosyć głęboko, bez udziału ząbków, mokro. Tego już zdecydowanie zdązyła się nauczyć. Nie ominęła okolic i patrzyła na mnie co chwilę - pobudzało. Wypięła mi się i tez mogłem ją wylizać, cipkę, trochę tyłek, chociaż anal nie wchodził w grę, a szkoda bo ma warunki. Nakręciłem się i wszedłem w nią w takiej pozycji, powoli. Dosyć bierna w seksie, ale za go fajnie reaguje, nie czułem się jak klient, raczej jakbym zajrzał do jakiejś fajnej otwartej koleżanki. Potem kilka zmian pozycji i doszedłem na jej brzuch. Przerwa, pogaduchy, lodzik na pożegnanie z cudownym połykiem i oblizywaniem się i wtedy postanowilem ze jeszcze do niej wrócę. Na koniec buziaczki i do następnego spotkania.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), oral z połykiem (+1), finał w ustach (+1), finał na ciało (+1), minetka (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1), szpilki (+1), rimming w stronę divy

💵 Czas i koszt spotkania

Michal przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach, finał na ciało, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna, szpilki, rimming w stronę divy.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Bemowo.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, ciągnie jak odkurzacz, jęczy jak w pornolu, 2 finały w cenie, oblizuje się po wytrysku, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, nie patrzy na zegarek, blondynka, niska, małe piersi, szczupła, dużo żeli w łazience, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, przyjmuje sama, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

martini » polecił » Początkująca Emilia8 Listopada 2017, 22:25Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-12
napisanych opinii: 4


Sympatyczna i konkretna Diva, której najmocniejszym punktem jest doskonały seks oralny. Potrafi dużo i widać, że sprawia jej to przyjemność, więc warto ją odwiedzić choćby z tego powodu.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Miałem problem z dodzwonieniem się na samym początku, ale Emilia szybko się odezwała i później umówienie się poszło bez najmniejszego problemu. Ma miły głos i dokładnie tłumaczy kwestię dotarcia do mieszkania, zatem wszystko przebiega bez przeszkód.


👁 Diva (★★★★★)

Drzwi otworzyła mi drobna, zgrabna i bardzo seksowna blondynka w fantastycznej bieliźnie. Jeśli chodzi o ciało - idealnie mój typ. Emilia ma świetne, jędrne pośladki i dość drobny biust, który jednak fajnie poddaje się pieszczotom. Z twarzy Diva przeciętna, lecz seksowne ciało nadrabia wszelkie niedoskonałości.


🏠 Lokal (★★★★★)

Diva przyjmuje w kawalerce na Bemowie, jest wygodny dojazd do bloku, w razie problemów z parkowaniem można zatrzymać się na pobliskim parkingu Decathlonu. Emilia prowadzi przez telefon do mieszkania, lokal jest schludny i dobrze utrzymany. W łazience znajduje się wszystko, co niezbędne, w mieszkaniu jest także duże i wygodne łóżko oraz fotele i sofa, więc jest dużo miejsca do właściwych zabaw.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Atmosfera w porządku, nie było to ani jedno spotkanie z wielu, ani wizyta na zasadach GFE. Emilia wita gości z sympatycznym uśmiechem i próbuje nawiązać rozmowę, lecz też nie tworzy odpowiedniej atmosfery do randki. Mówiąc ogólnie - było poprawnie, ale nie idealnie.


⚡ Akcja (★★★★★)

Przyszedłem na pełne spotkanie, zostałem na dwa finały w ustach. Diva bardzo szybko zabiera się za orala, jest w tym świetna, do tego bardzo dba o dopieszczenie okolic wręcz z rimmingiem, więc wrażenia są pozytywne. Po dość szybkim finale sama wychodzi z inicjatywą i proponuje kolejnego loda. Skusiła mnie technika przy pierwszym dojściu, drugie zapewniła mi równie szybko i sprawnie. Materiał przy obu finałach bez protestu przyjęła z połykiem. Dużym plusem jest to, że Emilia nie ssie mechaniczne, ale dba również o pieszczoty okolic i tak się w to angażuje, że chyba naprawdę sprawia jej to dużą przyjemność.


⚡ Przetestowane usługi

rimming w stronę klienta, oral bez zabezpieczenia, oral z połykiem (+1), finał w ustach, lizanie jajek, seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Martini przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : rimming w stronę klienta, oral bez zabezpieczenia, oral z połykiem, finał w ustach, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Bemowo.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, oblizuje się po wytrysku, blondynka, szczupła, czysty lokal, kawalerka, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.