🚺 Maleńka 19 (+1), Wrocław

🚺 Znana jako:

  • Maleńka 19
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★☆☆☆raczej słabo
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNGrudzień 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Maleńka 19 napisane przez naszych użytkowników.

organek » polecił » Maleńka 198 Stycznia 2019, 12:53Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-12-04
napisanych opinii: 5


Odwiedzona dwukrotnie - ostatnio w grudniu.


📞 Ustawka (★★★☆☆)

Robi problemy, trudno umówić się z wyprzedzeniem. W mieszkaniu jest telefonistka, pewnie rozmawiałem z nią - po głosie trudno mi to odtworzyć.


👁 Diva (★★★★☆)

wyzywający strój, uroda i figura. Niska dziewczyna z solidnym tyłeczkiem i fajnymi cyckami. Wygląd i usposobienie zapobiega problemom ze wzwodem


🏠 Lokal (★★☆☆☆)

Lokalizacja na Prądzyńskiego, mieszkanie 3/10, tłum ludzi, bo div jest więcej, jest tez telefonistka, dyskrecjaa, łazienka i warunki bardzo słabe. Ubolewam, bo dziewczyna super


☕ Atmosfera (★★★★☆)

burdelowa, może magia miejsca. Sama dziewczyna mimo że wygląda na to czym się trudni to sympatyczna, jeśli zmanierowana to w przystępny, nawet seksowny sposób. Osobiście do niej nie mam nic.


⚡ Akcja (★★★★★)

Krótsza niż planowana, dwa strzały, bardzo dobry oral, niestety są dopłaty i sumarycznie wychodzi za drogo, zwłaszcza na warunki lokalowe i krępująca obecność tylu osób. Spust przyjęty do ust za dopłata.
Oral wychwalam za technikę i osobowość dziewczyny, bo wyszło trochę jak z pornola


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał w ustach (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Organek przejebał 300 PLN (200 PLN + 100 PLN za usługi dodatkowe) podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław.

🔤 Tagi

ciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniebierze po same jajajak z koleżankąniskaszczupłaświetny tyłekładna twarzrzeczowy kontaktprzyjmuje z inną divąsyf, kiła, mogiłafajne proporcjelubi toprzyjmuje z inną divąrzetelnie podchodzi do pracyenergicznadoświadczonazgrabnarozmowa z telefonistkąciężko się umówićnie mówi o dopłatach

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.