🚺 Ewelinka (-1), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Ewelinka
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 0 /-1)
📞 Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
👁 Diva★★☆☆☆raczej słabo
🏠 Lokal★★☆☆☆raczej słabo
☕ Atmosfera★☆☆☆☆poruta Ordona!
⚡ Akcja★★☆☆☆raczej słabo
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNPaździernik 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Ewelinka napisane przez naszych użytkowników.

byku » odradził » Ewelinka8 Listopada 2017, 17:04Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-08
napisanych opinii: 13


Dziwna, ale rzeczywiście młoda. Widac że stawia pierwsze kroki w branzy, moze jeszcze się wyrobi.
Nie grzeszy inteligencją, seks przeciętny - przede wszystkim przez dziwną atmosferę


📞 Ustawka (★★★☆☆)

Rozmawiałem najprawdopodobniej z telefonistką, ale przyjęła mnie rzeczywiście ta z ogłoszenia. Lekka obsuwa - 10-15 minut


👁 Diva (★★☆☆☆)

Młoda, ciało mi sie podobało, opalona, seksowna, uroda całkiem całkiem. Gdyby się nie odzywała, nie chichotała jak ostatnia kretynka, to moze byłoby fajnie. Moze to kwestia wieku, mozesie wyrobi.


🏠 Lokal (★★☆☆☆)

Lokal przestarzały, jakiegoś wielkiego syfu nie ma, ale poostawia wiele do zyczenia. W łazience da się co prawda ogarnąc, ale przyjemnie tam nie jest.
W dodatku kręciło się tam sporo ludzi


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Czułem się jak z dzieckiem na dyskotece pod wiejską remizą. Ciągle się chichotała, ona jedna wie z czego. Kompletnie mi to nie odpowiadało, nie śmieszyło, psuło klimat. Tak jak mówiłem - jest dla niej jeszcze nadzieje, bo widać ze rzeczywiście małolata.


⚡ Akcja (★★☆☆☆)

Otworzyła mi ta dziewczyna, chociaz w mieszkaniu było sporo osób. Na pierwszy rzut oka niezła, bo ładna, fajna figura, no ale z każdą minutą coraz gorzej. Łazienka, potem do pokoju i znwowu też załosny chichot. Po chwili przeszedłem do roboty, a raczej ona, bo już wiedziałem, ze nie ma co zbyt wiele oczekiwać. FBG jakoś jej poszło, chyba się starała, no ale po swojemu, sporo jeszcze się musi nauczyć. Polizała jajka chociaż. Tragedii nie ma, ale to nie był szczyt marzeń.
Poszalec z nią nie można, proponowałem anal ale nic z tego, chyba ma jakieś złe wspomnienia z tego typu atrakcji.
Poruchałem, nic nie mówiła w trakcie, nie jęczała, nie reagowała Ale w sumie w tym przypadku to nawet lepiej, bo skupiłem sie na sobie i tylko na tym, ze dobrze wygląda.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (-1), pozycja na jeźdźca (-1), pozycja od tyłu (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (-1), finał na ciało (+1), lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Byku przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Bielany.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, zahacza o wacka zębami, rzuca teksty jak z pornola, kasa po spotkaniu, gada jak katarynka, wysoka, szczupła, długie włosy, armagedon w łazience, przyjmuje z inną divą, nieświeża pościel, warunki PRL, ustawka na 2 telefony, rozmowa z telefonistką, spóźnienie, mało inteligentna, fajne proporcje

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.