🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Ewelinka (-1), Warszawa

Znana jako:

  • Ewelinka
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 788-630-146
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (1 recenzji):
Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
Diva★★☆☆☆raczej słabo
Lokal★★☆☆☆raczej słabo
Atmosfera★☆☆☆☆poruta Ordona!
Akcja★★☆☆☆raczej słabo

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Ewelinka napisane przez naszych użytkowników.

byku » odradził » Ewelinka8 Listopada 2017, 17:04

👤 byku

zarejestrowany: 2017-11-08 16:01:06

Dziwna, ale rzeczywiście młoda. Widac że stawia pierwsze kroki w branzy, moze jeszcze się wyrobi.
Nie grzeszy inteligencją, seks przeciętny - przede wszystkim przez dziwną atmosferę


☎ Ustawka (★★★☆☆)

Rozmawiałem najprawdopodobniej z telefonistką, ale przyjęła mnie rzeczywiście ta z ogłoszenia. Lekka obsuwa - 10-15 minut


👁 Diva (★★☆☆☆)

Młoda, ciało mi sie podobało, opalona, seksowna, uroda całkiem całkiem. Gdyby się nie odzywała, nie chichotała jak ostatnia kretynka, to moze byłoby fajnie. Moze to kwestia wieku, mozesie wyrobi.


⌂ Lokal (★★☆☆☆)

Lokal przestarzały, jakiegoś wielkiego syfu nie ma, ale poostawia wiele do zyczenia. W łazience da się co prawda ogarnąc, ale przyjemnie tam nie jest.
W dodatku kręciło się tam sporo ludzi


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Czułem się jak z dzieckiem na dyskotece pod wiejską remizą. Ciągle się chichotała, ona jedna wie z czego. Kompletnie mi to nie odpowiadało, nie śmieszyło, psuło klimat. Tak jak mówiłem - jest dla niej jeszcze nadzieje, bo widać ze rzeczywiście małolata.


⚡ Akcja (★★☆☆☆)

Otworzyła mi ta dziewczyna, chociaz w mieszkaniu było sporo osób. Na pierwszy rzut oka niezła, bo ładna, fajna figura, no ale z każdą minutą coraz gorzej. Łazienka, potem do pokoju i znwowu też załosny chichot. Po chwili przeszedłem do roboty, a raczej ona, bo już wiedziałem, ze nie ma co zbyt wiele oczekiwać. FBG jakoś jej poszło, chyba się starała, no ale po swojemu, sporo jeszcze się musi nauczyć. Polizała jajka chociaż. Tragedii nie ma, ale to nie był szczyt marzeń.
Poszalec z nią nie można, proponowałem anal ale nic z tego, chyba ma jakieś złe wspomnienia z tego typu atrakcji.
Poruchałem, nic nie mówiła w trakcie, nie jęczała, nie reagowała Ale w sumie w tym przypadku to nawet lepiej, bo skupiłem sie na sobie i tylko na tym, ze dobrze wygląda.


Przetestowane usługi

seks klasyczny (-1)pozycja na jeźdźca (-1)pozycja od tyłu (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (-1)finał na ciało (+1)lizanie jajek (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Byku zapłacił 200 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne po spotkaniu

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Bielany.

Tagi

podatna na sugestięzahacza o wacka zębamirzuca teksty jak z pornolakasa po spotkaniugada jak katarynkawysokaszczupładługie włosyarmagedon w łazienceinna diva za ścianąnieświeża pościelwarunki PRLustawka na 2 telefonyrozmowa z telefonistkąspóźnieniemało inteligentnafajne proporcje
Aktywne ogłoszenia Historia Dodaj opinię...