🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Apple (+1), Poznań

Znana jako:

  • Apple
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 500-126-773
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (1 recenzji):
Ustawka★★★★☆raczej w porządku
Diva★★★★★rewelacja!
Lokal★★★★★rewelacja!
Atmosfera★★★★★rewelacja!
Akcja★★★★★rewelacja!

Opinie użytkowników

tommy82 » polecił » Apple7 Listopada 2017, 22:52

👤 tommy82

zarejestrowany: 2017-10-08 15:05:19

Diva z wyższej półki ale warto wejść do grona jej stałych klientów i częściej cieszyć się widokiem tych cudownych cycuszków. Konkretna laska która wie czego chce, zdecydowanie warto.


☎ Ustawka (★★★★☆)

Ustawka w porządku, dodzwoniłem się za drugim razem bo akurat była zajęta, później dwa telefony. Rozmowa miła i rzeczowa, jasne wskazówki jak dojechać.


👁 Diva (★★★★★)

Jednym słowem bym opisał jako rewelacja. Uroda jak u gwiazdy porno czyli spełnienie marzeń nie jednego a moje szczególnie. Od początku ywagę przykuwają piękne i namiętne usta a potem cudowne wielkie sexowne piersi. Chociaż jestem fanem naturalnego ciałka u kobiety byłem ciekaw jak się zachowają silikony i wrażenia są pierwsza klasa.


⌂ Lokal (★★★★★)

Diva przyjmuje w luksusowym apartamencie w Centrum, z zaparkowaniem może być problem ale trafić można bez problemu. Przyjmuje prywatnie więc atmosfera luksusu jest zachowana. Apartament dobrze utrzymany i czysty, bez zastrzeżeń


☕ Atmosfera (★★★★★)

Od przywitania Diva traktuje gościa bardzo serdecznie i ciepło stwarzając atmosfere przyjemnego spotkanka z sexowną koleżanką. Widać ze stara sie zachować profesjonalizm ale przy tym sprawić żeby gość poczuł się miło i swobodnie. Można bardzo miło porozmawiać i rozmowy wychodzą naturalnie, więc nie są jakoś wymuszone przez krępującą cisze.


⚡ Akcja (★★★★★)

Sex 5/5 a nawet 6/5. Diva chętna do współpracy i chętnie zmienia pozycje, przy jezdzcu można obserwować te rewelacyjne cycuszki i fantastyczne namietnie rozchylone usta. Diva bardzo dba o bezpieczeństwo również przy oralu, wszystko wykonuje w gumce ale bardzo fajnie, namietnie, powoli, z zaangażowaniem i porządnie, jeśli chodzi o loda to jeden z lepszych w zabezpieczeniu jakie miałem u Div. Dwa finały w ciągu przyjemnego spotkanka podczas którego naprawdę nie czułem sie jak z Divą tylko z kimś naprawdę bliskim.


Przetestowane usługi

seks klasycznypozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłuoral w zabezpieczeniu (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Tommy82 zapłacił 500 PLN za spotkanie trwające 2 godziny, płatne po spotkaniu

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (500 PLN) to: seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral w zabezpieczeniu.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Poznań w dzielnicy Centrum.

Tagi

podatna na sugestięciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniejak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekbrunetkaduże cycesztuczne piersiczysty lokalustawka na 2 telefony