🚺 Ola biust 7 (+1), Bytom

🚺 Znana jako:

  • Ola biust 7
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 30 min.100 PLNCzerwiec 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Ola biust 7 napisane przez naszych użytkowników.

Merlinmanson » polecił » Ola biust 724 Maja 2019, 19:30Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-05-21
napisanych opinii: 5


Ola ma naprawdę spory biust, przedstawia bardzo wszechstronny wachlarz usług, jak ktoś lubi starsze i pulchne panie to będzie zadowolony. Ja zaliczam spotkanie pozytywnie choć to nie moja bajka, i pewnie już nie wrócę.


📞 Ustawka (★★★★★)

Standardowe dwa telefony, Centrum Bytomia tuż obok dworca autobusowego. Łatwo trafić , niedaleko znajduje się parking strzeżony i jak nie uda się miejsca do parkowania znaleźć, to za parę złociszy można tam auto zostawić. Byłem na czas i żadnej obsuwy ze strony Oli też nie było.


👁 Diva (★★★☆☆)

Otwarła pani starsza moim zdaniem niż 45 lat,
Pulchna z bardzo dużym biustem, dosyć mocny makijaż, średniego wzrostu. Od początku bardzo miła, kontaktowa.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Mieszkanie w kilku piętrowym bloku, praktycznie na przeciw dworca autobusowego, chyba najłatwiej autobusem podjechać. Samochodem pomiędzy blokami tam jest raczej ciężko zaparkować bo to starsze budownictwo i parkingi nie były na takie ilości aut przewidziane co dzisiaj, ale nie daleko znajduje się parking strzeżony i on ratuje sytuację. Mieszkanie pamiętam normalne bez szału, ale czyste zadbane. Ola posiada sporo zabawek i one są ozdobą pokoju akcji.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Atmosfera luźna, nie ma żadnych oporów, można pogadać, ale z uwagi na dużą rużnicę wieku pomiędzy nami to raczej ja byłem trochę wycofany


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Od początku panowała luźna atmosfera, płatne z góry, kąpiel i akcja. Lodzik rewelacja z okolicami, Ola ma bardzo bogaty zakres oferty. Proponowała sama rużne warianty. Zabawa tymi mega piersiami, acz to jak już pisałem nie moja bajka ja wolę mniejsze a jędrniejsze, zaproponowała zabawę z moim odbytem, zaczęła mnie palcami tam atakować. Było to dla mnie całkiem nowe, ale też niekomfortowe doznanie. Poprosiłem o akcję właściwą, guma i zaparkowałem w jej cipie od tyłu. Tyłek ma wielki a cipka dosyć rozepchana i tak po jakiś czasie szczęśliwe zakończenie. Ja nie wrócę bo wolę zgrabniejsze panny, ale jeżeli komuś wiek i wielkość Divy nie przeszkadza to będzie bardzo zadowolony, bo Ola się stara i robi chyba prawie wszystko co można sobie w tym temacie wymyślić.


⚡ Przetestowane usługi

seks analnyzabawki analnewkładanie palców do pupy (-1)rimming w stronę klientapodwójna penetracja z wibratoremdominacja w stronę klientadyscyplina, tresurasiadanie na twarzy klienta (+1)strap-on (pegging)klapsy w stronę klientaprzytulanie (+1)wspólna masturbacja (+1)pokaz mastrubacji (+1)zabawa wibratorem (+1)seks hiszpański (+1)wkładanie palców do cipki (+1)piss w stronę klientaseks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)oral z połykiem (+1)finał w ustach (+1)pozycja 69 (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Merlinmanson przejebał 100 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to : seks analny, zabawki analne, wkładanie palców do pupy, rimming w stronę klienta, podwójna penetracja z wibratorem, dominacja w stronę klienta, dyscyplina, tresura, siadanie na twarzy klienta, strap-on (pegging), klapsy w stronę klienta, przytulanie, wspólna masturbacja, pokaz mastrubacji, zabawa wibratorem, seks hiszpański, wkładanie palców do cipki, piss w stronę klienta, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach, pozycja 69, minetka, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to czerwiec 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Bytom w dzielnicy Śródmieście.

🔤 Tagi

sama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczrzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajanarzuca pozycjeproponuje coś do piciamiła rozmowaluźna atmosferaMILFBBWcyce do hiszpanaduże cyceduża pupanosi okularydługie włosy+20 kg w realuwydatne ustawydatny brzuchdużo żeli w łazienceczysty lokalperfekcyjna ustawkalubi w dupęwychodzi z inicjatywądobrze wyposażony lokalustawka na 2 telefony

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.