🚺 Fetysz z dojrzałą Olą (+6), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Fetysz z dojrzałą Olą
  • Subtelna brunetka 40
  • Subtelna brunetka 47
Zaproponuj pseudonim...
85.71% korzystających poleca (+6/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNCzerwiec 2021
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Fetysz z dojrzałą Olą napisane przez naszych użytkowników.

piter588 » polecił » Fetysz z dojrzałą Olą9 Września 2021, 23:08Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2021-09-06
napisanych opinii: 4


Byłem kilka razy pomimo, że dla mnie za stara. Natomiast serwis i atmosfera mnie przekonała.


📞 Ustawka (★★★★★)

Dwa telefony, bez żadnych problemów.


👁 Diva (★★★☆☆)

Starsza niż 48 lat. Ciało już nie to, ale cycki duże i zadziwiająco jędrne jak na ten wiek. Celulit na brzuchu, ale od tyłu całkiem fajna.


🏠 Lokal (★★★★★)

Wysoki standard. Nowoczesne, duże czyste mieszkanie. Przyjmuje z koleżanką, ale jej nigdy nie widziałem, ani nie słyszałem.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Bardzo przyjemna. Trochę była zestresowana za pierwszym razem, ale szybko się rozkręciła. Bardzo miła ciepła osoba.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Lodzik świetny, ale nie połyka. Potem jeszcze raz lodzik na rozgrzewkę i sex w kilku pozycjach. Aktywna i zaangażowana. Chwilami miałem wrażenie, że nie była to udawana przyjemność.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), oral z połykiem (-1), finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Piter588 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, oral z połykiem, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to czerwiec 2021.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Wola.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, przy FBG nie używa rąk, jęczy jak w pornolu, 2 finały w cenie, rzetelnie podchodzi do pracy, przy oralu patrzy w oczy, jak z koleżanką, kasa po spotkaniu, proponuje coś do picia, nie patrzy na zegarek, miła rozmowa, luźna atmosfera, MILF, brunetka, cyce do hiszpana, duże cyce, duża pupa, zaniża wiek, duże sutki, rzeczowy kontakt, przyjmuje z inną divą, dużo żeli w łazience, czysta łazienka, czysty lokal, jest gdzie zaparkować, duże łóżko, nowe budownictwo, lubi to, inteligentna, kobieta z klasą, dyskretne lokum, doświadczona, szerokie biodra, uczciwa, sympatyczna, duet z koleżanką, dyskretnie, pomaga sobie ręką, można w duecie, cicha koleżanka obok, naturalna

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

duplo » polecił » Fetysz z dojrzałą Olą3 Lutego 2020, 16:57Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-02-03
napisanych opinii: 3


Spotkanie z Olą na wysokim poziomie. Uważam że cena jest adekwatna, głównie do jej doświadczenia i stosunku do klienta.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na 2 telefony, przy 1 prosiła kiedys skontaktować się po szczegóły co do sfinalizowania wjazdu na chatę ;)


👁 Diva (★★★☆☆)

Jest po 50, wiek zaniżony te 48 w ogłoszeniu już raczej nie... Taka pod babcię, w tym wieku już nie oszuka, kształty lecą - wszyscy wiemy jak jest. Czyli podsumowując to łąpie się już na grandma.
MA drzuszek, dużą pupę, skóra wiotka, twarz przeciętna... Zakładam że jeszcze 10 lat temu dawała radę, a teraz cóż, albo to lubisz albo skupiasz się na innych walorach ;)


🏠 Lokal (★★★★★)

Ola przyjmuje z koleżanką. Dbają o dyskrecję, o porządek, w łazience wszystko przygotowane, w pokoju też. Spotkanie trzyma poziom, dbają o jakość. Drugiej pani nie znam ;)


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera bardzo dobra. Jest niegłupią kobietą, ma klasę. Rozmowę oceniam wysoko jak i samo przejście do świadczenia usługi... Atmosfera tworzy jakoś spotkania.


⚡ Akcja (★★★★★)

8/10, jest doświadczona. Podobał mi się i fbg - z połykiem i sam seks w cipkę. Do higienicznych walorów nic nie mam, było dobrze. Ma duże piersi, ktorymi można się bawić jak i ciało które można dotykać. Atmosfera nie jest czysto usługowa można pozwolić sobie na trochę bliskości z kobietą.


⚡ Przetestowane usługi

pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja pagony (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), oral z połykiem (+1), finał w ustach (+1), minetka (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Duplo przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach, minetka, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, ciągnie jak odkurzacz, rzetelnie podchodzi do pracy, jak z koleżanką, miła rozmowa, luźna atmosfera, GILF, duże cyce, duża pupa, rzeczowy kontakt, wydatny brzuch, przyjmuje z inną divą, czysta łazienka, czysty lokal, kobieta z klasą, dobrze wyposażony lokal, fajna kobieta, zadbana, uczciwa, wyrozumiała, sympatyczna, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Rocco » polecił » Fetysz z dojrzałą Olą30 Kwietnia 2019, 22:44Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-04-12
napisanych opinii: 23


kiedys bylem mialem w planach jeszcze zajrzec do oli ale tego juz nei zrobilem, opinia stara sprzed tych trzech lat ale widze po opiniach ze nadal dobrze to nie wprowadze pewie w blad nikogo


📞 Ustawka (★★★★★)

dobra bo trafilem na czas i ona na czas przyjela


👁 Diva (★★★★★)

okolo 40 juz milf bardzo zadbany powaznie podchodzi do zajecia, wie ze to wazne. bibliotekarka nie jest w koncu


🏠 Lokal (★★★★★)

czysto, lazienka wyposazona, bylo okej i dyskretnie


☕ Atmosfera (★★★★★)

bardzo symaptycznie nie mam jej nic do zarzucenia zachowuje sie porzadnie


⚡ Akcja (★★★★★)

rychanie pierwsza klasa, gotowa jest na wiecej. ostrzejsze perwersyjne zblizenia udane.
oral jeden z lepszych jakies w ogole wspominam z tej branzy a minęlo duzo czasu


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), przytulanie (+1), handjob (+1), masaż erotyczny (+1), klepanie penisem po policzkach (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja pagony (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Rocco przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, przytulanie, handjob, masaż erotyczny, klepanie penisem po policzkach, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2016.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, bierze po same jaja, jak z koleżanką, luźna atmosfera, MILF, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, inteligentna, perfekcyjna ustawka, kobieta z klasą, energiczna, doświadczona, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

analizer » polecił » Fetysz z dojrzałą Olą6 Lutego 2019, 17:10Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-02-10
napisanych opinii: 21


byłem dwa razy, warto dobrze potraktować, karma szybko wraca w tym przypadku.


📞 Ustawka (★★★★★)

zawsze bezproblemowa i miała czas, ale to nie były godziny w ktorych divy mają największe branie


👁 Diva (★★★★☆)

jak w opisach, szczupła z zadbanym ciałem i buzią, zbliża się pewnie do 50 ale nie rzuca się to w oczy, na pierwszy plan idzie kultura, dobre podejście, zaangażowanie i to, że dba o to co ma, żadna fleja


🏠 Lokal (★★★★☆)

nowy


☕ Atmosfera (★★★★★)

zawsze świetna. im bardziej ja się starałem, żeby było dobrze, tym bardziej się odwdzięczała, więc warto. byłem dwa razy, bo po pierwszym miałem niedosyt. kolejny raz planuje w razie posuchy, wystawki czy innego zgrzytu


⚡ Akcja (★★★★★)

lepiej się pruje niż ciągnie, ale to taka róznica maksymalnie dwa punkty gdzie wyniki i tak wysokie. na dużo pozwala i umie okazać uciechę z macanka, minety itp. nie przycinała mi na czasie zawsze dwie rundy były na spokojnie, stawiała na jakość i zadowolenie, nie na zyskanie tych 15 minut wolności.
anal by raz, krótko bo nam nie szło, na pewno wina nie leżała w jej niechęci.
najlepsza rekomendacją jest chyba fakt że wróciłem i nie wykluczam kolejnego razu.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny, przytulanie (+1), handjob (+1), wkładanie palców do cipki (+1), klepanie penisem po policzkach (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał w ustach (+1), finał na ciało (+1), minetka (+1), lizanie jajek (+1), pozycja pagony (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Analizer przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks analny, przytulanie, handjob, wkładanie palców do cipki, klepanie penisem po policzkach, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, finał na ciało, minetka, lizanie jajek, pozycja pagony.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, 2 finały w cenie, jak z koleżanką, miła rozmowa, MILF, obwisłe piersi, szczupła, ładna twarz, rzeczowy kontakt, czysty lokal, nowe budownictwo, fajne proporcje, lubi to, doświadczona, luźna atmosfera, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Piksel » napisał o » Fetysz z dojrzałą Olą8 Stycznia 2019, 11:53Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-18
napisanych opinii: 19


Zrezygnowałem ze spotkania, mimo dobrej ustawki i fajnego głosu przez telefon


📞 Ustawka (★★★★★)

3 telefony, bardzo sprawnie i miły głos.


👁 Diva (★★★☆☆)

Wiek jest zaniżony, diva jest po 50 i przypomia już babcię, co niestety na mnie nie działa ani trochę, więc podziękowałem i przeprosiłem za zawracanie dupy.
Urodę trudno mi ocenić, bo nie widzę w niej już kobiety jako obiektu seksualnego tylko własnie starszą panią. Na pewno wśród koleżanek równych sobie wiekiem daje rade.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Z tego co zdążyłem zauważyć urządzone nieźle i jest inna diva w lokalu.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Mimo że wyszło jak wyszło, nie potraktowała mnie źle


Do spotkania nie doszło [?]. Było ono zaplanowane na październik 2018.
Spotkanie miało odbyć się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

GILF, zaniża wiek, rzeczowy kontakt, przyjmuje z inną divą, czysty lokal, jak z babcią

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

samotny42 » polecił » Fetysz z dojrzałą Olą27 Listopada 2017, 0:05Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-01
napisanych opinii: 18


MILF pierwsza klasa! Ola to kobieta z klasą, dojrzała i doświadczona. Wyrafinowana z niej kochanka. Myślami do niej wracam i na pewno ją jeszcze odwiedzę.


📞 Ustawka (★★★★★)

Zadzwoniłem do divy żeby się umówić za godzinkę. Zero problemów, mila kobieta przez telefon, konkretnie odpowiada. Lokal znalazłem bez żadnych problemów.


👁 Diva (★★★★★)

Diva jak na swój wiek bardzo ładna, cycki spore i dosyć jędrne! Jedyny minus to brzuszek - zresztą już na zdjęciach widać, że go zasłania, więc się spodziewałem tego, że nie będzie w najlepszej formie. Trochę oponeczka jej wisi, no ale to już dojrzała kobieta, więc wybaczam za całą akcję.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal w porządku, ktoś jeszcze był w nim, bo można było usłyszeć tv, ale nikt nie przeszkadzał, nie chodził i nie kręcił się, więc komfort był zachowany. Nie wiem tylko, czy to jakaś druga koleżanka czy np. jej facet.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Spotkanie bardzo milutkie, zaczęte od pocałunków, bardzo miła atmosfera. Podobało mi się, Ola to konkretna kobieta z doświadczeniem, konkretna, nie "pitoli się" tylko do razu mówi co i jak - to mi się podoba.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja mega fajna, doświadczony MILF to prawdziwy cud! A Ola wygląda bardzo dobrze jak na swój wiek, jest zgrabna (oprócz brzuszka), cycki duże i można się nimi bawić porządnie. Na początku pocałunki troszkę sztywne, ale szybko się rozkręca i reaguje na pieszczoty. Można bawić się cyckami, gładzić cipkę, lizać ją - mega fajnie wszystko przyjmuje. Do tego podczas seksu jęczy, momentami trochę za sztucznie to brzmi, ale ogólnie to jest dobrze. Polecam mężczyznom, którzy spragnieni są prawdziwej kobiety!


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), minetka (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Samotny42 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, minetka.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, jęczy jak w pornolu, akcja jak w pornolu, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, MILF, duże cyce, przyjmuje z inną divą, czysta łazienka, czysty lokal, kobieta z klasą, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Bajer1 » polecił » Fetysz z dojrzałą Olą5 Listopada 2017, 19:05Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-04
napisanych opinii: 3


Dobry MILF, dobry seks, zaniża wiek


📞 Ustawka (★★★★★)

2 rozmowy przez telefon, żadnych problemów z umówieniem sie


👁 Diva (★★★★☆)

Diva zaniżyła wiek, jest raczej po 50 ale trzyma się nieźle, ciało dobre, twarz nadal ładna. Sympatyczna, można się dogadać w wielu kwestiach


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal niezły, schludnie, w łazience ręczniki, żele - nie ma luksusów ale jest wszystko co trzeba


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Różnica wieku spora, ale żadna ze stron tego nie odczula. Było miło, nie stroiła fochow, mozna się z nia dogadać
Nie patrzyła na zegarek, wszystko na luzie


⚡ Akcja (★★★★☆)

Zaczęliśmy od jakichś pocałunków i zabawy cyckami.
Potem oral, starala sie, ale widać ze nie lubi zbyt agresywnie, co moze byc minusem.
Najlepszy był seks, zaczęliśmy od tyłu ale dosyc szybko przeszlismy na misjonarza, co było bardzo na plus, bo miałem przed sobą jej cycki i twarz i czułem że mam pod soba prawdziwego MILFa, a głównie to to tam przyszedłem.
Skończyłem na jej cyckach, ale nie wydaje mi sie zeby miala problem z połykiem
analu nie próbowałem


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie, seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu, pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia, finał na ciało (+1), seksowna bielizna

💵 Czas i koszt spotkania

Bajer1 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Wola.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, dużo ręki przy FBG, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, nie patrzy na zegarek, brunetka, cyce do hiszpana, duże cyce, retuszowane zdjęcia, zaniża wiek, obwisłe piersi, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony, MILF

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.