🚺 Fetysz z dojrzałą Olą (+5), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Fetysz z dojrzałą Olą
  • Subtelna brunetka 40
  • Subtelna brunetka 47
Zaproponuj pseudonim...
83.33% korzystających poleca (+5/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNStyczeń 2020
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Fetysz z dojrzałą Olą napisane przez naszych użytkowników.

duplo » polecił » Fetysz z dojrzałą Olą3 Lutego 2020, 16:57Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-02-03
napisanych opinii: 2


Spotkanie z Olą na wysokim poziomie. Uważam że cena jest adekwatna, głównie do jej doświadczenia i stosunku do klienta.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na 2 telefony, przy 1 prosiła kiedys skontaktować się po szczegóły co do sfinalizowania wjazdu na chatę ;)


👁 Diva (★★★☆☆)

Jest po 50, wiek zaniżony te 48 w ogłoszeniu już raczej nie... Taka pod babcię, w tym wieku już nie oszuka, kształty lecą - wszyscy wiemy jak jest. Czyli podsumowując to łąpie się już na grandma.
MA drzuszek, dużą pupę, skóra wiotka, twarz przeciętna... Zakładam że jeszcze 10 lat temu dawała radę, a teraz cóż, albo to lubisz albo skupiasz się na innych walorach ;)


🏠 Lokal (★★★★★)

Ola przyjmuje z koleżanką. Dbają o dyskrecję, o porządek, w łazience wszystko przygotowane, w pokoju też. Spotkanie trzyma poziom, dbają o jakość. Drugiej pani nie znam ;)


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera bardzo dobra. Jest niegłupią kobietą, ma klasę. Rozmowę oceniam wysoko jak i samo przejście do świadczenia usługi... Atmosfera tworzy jakoś spotkania.


⚡ Akcja (★★★★★)

8/10, jest doświadczona. Podobał mi się i fbg - z połykiem i sam seks w cipkę. Do higienicznych walorów nic nie mam, było dobrze. Ma duże piersi, ktorymi można się bawić jak i ciało które można dotykać. Atmosfera nie jest czysto usługowa można pozwolić sobie na trochę bliskości z kobietą.


⚡ Przetestowane usługi

pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)oral z połykiem (+1)finał w ustach (+1)minetka (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Duplo przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach, minetka, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestięciągnie jak odkurzaczrzetelnie podchodzi do pracyjak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaGILFduże cyceduża puparzeczowy kontaktwydatny brzuchprzyjmuje z inną divączysta łazienkaczysty lokalkobieta z klasądobrze wyposażony lokalfajna kobietazadbanauczciwawyrozumiałasympatycznaustawka na 2 telefony
Rocco » polecił » Fetysz z dojrzałą Olą30 Kwietnia 2019, 22:44Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-04-12
napisanych opinii: 22


kiedys bylem mialem w planach jeszcze zajrzec do oli ale tego juz nei zrobilem, opinia stara sprzed tych trzech lat ale widze po opiniach ze nadal dobrze to nie wprowadze pewie w blad nikogo


📞 Ustawka (★★★★★)

dobra bo trafilem na czas i ona na czas przyjela


👁 Diva (★★★★★)

okolo 40 juz milf bardzo zadbany powaznie podchodzi do zajecia, wie ze to wazne. bibliotekarka nie jest w koncu


🏠 Lokal (★★★★★)

czysto, lazienka wyposazona, bylo okej i dyskretnie


☕ Atmosfera (★★★★★)

bardzo symaptycznie nie mam jej nic do zarzucenia zachowuje sie porzadnie


⚡ Akcja (★★★★★)

rychanie pierwsza klasa, gotowa jest na wiecej. ostrzejsze perwersyjne zblizenia udane.
oral jeden z lepszych jakies w ogole wspominam z tej branzy a minęlo duzo czasu


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)przytulanie (+1)handjob (+1)masaż erotyczny (+1)klepanie penisem po policzkach (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Rocco przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, przytulanie, handjob, masaż erotyczny, klepanie penisem po policzkach, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2016.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniebierze po same jajajak z koleżankąluźna atmosferaMILFfajne proporcjelubi tofajnie jęczyinteligentnaperfekcyjna ustawkakobieta z klasąenergicznadoświadczonaustawka na 2 telefony
analizer » polecił » Fetysz z dojrzałą Olą6 Lutego 2019, 17:10Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-02-10
napisanych opinii: 21


byłem dwa razy, warto dobrze potraktować, karma szybko wraca w tym przypadku.


📞 Ustawka (★★★★★)

zawsze bezproblemowa i miała czas, ale to nie były godziny w ktorych divy mają największe branie


👁 Diva (★★★★☆)

jak w opisach, szczupła z zadbanym ciałem i buzią, zbliża się pewnie do 50 ale nie rzuca się to w oczy, na pierwszy plan idzie kultura, dobre podejście, zaangażowanie i to, że dba o to co ma, żadna fleja


🏠 Lokal (★★★★☆)

nowy


☕ Atmosfera (★★★★★)

zawsze świetna. im bardziej ja się starałem, żeby było dobrze, tym bardziej się odwdzięczała, więc warto. byłem dwa razy, bo po pierwszym miałem niedosyt. kolejny raz planuje w razie posuchy, wystawki czy innego zgrzytu


⚡ Akcja (★★★★★)

lepiej się pruje niż ciągnie, ale to taka róznica maksymalnie dwa punkty gdzie wyniki i tak wysokie. na dużo pozwala i umie okazać uciechę z macanka, minety itp. nie przycinała mi na czasie zawsze dwie rundy były na spokojnie, stawiała na jakość i zadowolenie, nie na zyskanie tych 15 minut wolności.
anal by raz, krótko bo nam nie szło, na pewno wina nie leżała w jej niechęci.
najlepsza rekomendacją jest chyba fakt że wróciłem i nie wykluczam kolejnego razu.


⚡ Przetestowane usługi

seks analnyprzytulanie (+1)handjob (+1)wkładanie palców do cipki (+1)klepanie penisem po policzkach (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał w ustach (+1)finał na ciało (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)pozycja pagony (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Analizer przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks analny, przytulanie, handjob, wkładanie palców do cipki, klepanie penisem po policzkach, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, finał na ciało, minetka, lizanie jajek, pozycja pagony.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcji2 finały w ceniejak z koleżankąmiła rozmowaMILFobwisłe piersiszczupłaładna twarzrzeczowy kontaktczysty lokalnowe budownictwofajne proporcjelubi todoświadczonaluźna atmosferaustawka na 2 telefony
Piksel » napisał o » Fetysz z dojrzałą Olą8 Stycznia 2019, 11:53Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-18
napisanych opinii: 19


Zrezygnowałem ze spotkania, mimo dobrej ustawki i fajnego głosu przez telefon


📞 Ustawka (★★★★★)

3 telefony, bardzo sprawnie i miły głos.


👁 Diva (★★★☆☆)

Wiek jest zaniżony, diva jest po 50 i przypomia już babcię, co niestety na mnie nie działa ani trochę, więc podziękowałem i przeprosiłem za zawracanie dupy.
Urodę trudno mi ocenić, bo nie widzę w niej już kobiety jako obiektu seksualnego tylko własnie starszą panią. Na pewno wśród koleżanek równych sobie wiekiem daje rade.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Z tego co zdążyłem zauważyć urządzone nieźle i jest inna diva w lokalu.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Mimo że wyszło jak wyszło, nie potraktowała mnie źle


Do spotkania nie doszło [?]. Było ono zaplanowane na październik 2018.
Spotkanie miało odbyć się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

GILFzaniża wiekrzeczowy kontaktprzyjmuje z inną divączysty lokaljak z babcią
samotny42 » polecił » Fetysz z dojrzałą Olą27 Listopada 2017, 0:05Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-01
napisanych opinii: 18


MILF pierwsza klasa! Ola to kobieta z klasą, dojrzała i doświadczona. Wyrafinowana z niej kochanka. Myślami do niej wracam i na pewno ją jeszcze odwiedzę.


📞 Ustawka (★★★★★)

Zadzwoniłem do divy żeby się umówić za godzinkę. Zero problemów, mila kobieta przez telefon, konkretnie odpowiada. Lokal znalazłem bez żadnych problemów.


👁 Diva (★★★★★)

Diva jak na swój wiek bardzo ładna, cycki spore i dosyć jędrne! Jedyny minus to brzuszek - zresztą już na zdjęciach widać, że go zasłania, więc się spodziewałem tego, że nie będzie w najlepszej formie. Trochę oponeczka jej wisi, no ale to już dojrzała kobieta, więc wybaczam za całą akcję.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal w porządku, ktoś jeszcze był w nim, bo można było usłyszeć tv, ale nikt nie przeszkadzał, nie chodził i nie kręcił się, więc komfort był zachowany. Nie wiem tylko, czy to jakaś druga koleżanka czy np. jej facet.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Spotkanie bardzo milutkie, zaczęte od pocałunków, bardzo miła atmosfera. Podobało mi się, Ola to konkretna kobieta z doświadczeniem, konkretna, nie "pitoli się" tylko do razu mówi co i jak - to mi się podoba.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja mega fajna, doświadczony MILF to prawdziwy cud! A Ola wygląda bardzo dobrze jak na swój wiek, jest zgrabna (oprócz brzuszka), cycki duże i można się nimi bawić porządnie. Na początku pocałunki troszkę sztywne, ale szybko się rozkręca i reaguje na pieszczoty. Można bawić się cyckami, gładzić cipkę, lizać ją - mega fajnie wszystko przyjmuje. Do tego podczas seksu jęczy, momentami trochę za sztucznie to brzmi, ale ogólnie to jest dobrze. Polecam mężczyznom, którzy spragnieni są prawdziwej kobiety!


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)minetka (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Samotny42 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, minetka.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestięjęczy jak w pornoluakcja jak w pornolujak z koleżankąproponuje coś do piciaMILFduże cyceprzyjmuje z inną divączysta łazienkaczysty lokalkobieta z klasąustawka na 2 telefony
Bajer1 » polecił » Fetysz z dojrzałą Olą5 Listopada 2017, 19:05Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-04
napisanych opinii: 3


Dobry MILF, dobry seks, zaniża wiek


📞 Ustawka (★★★★★)

2 rozmowy przez telefon, żadnych problemów z umówieniem sie


👁 Diva (★★★★☆)

Diva zaniżyła wiek, jest raczej po 50 ale trzyma się nieźle, ciało dobre, twarz nadal ładna. Sympatyczna, można się dogadać w wielu kwestiach


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal niezły, schludnie, w łazience ręczniki, żele - nie ma luksusów ale jest wszystko co trzeba


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Różnica wieku spora, ale żadna ze stron tego nie odczula. Było miło, nie stroiła fochow, mozna się z nia dogadać
Nie patrzyła na zegarek, wszystko na luzie


⚡ Akcja (★★★★☆)

Zaczęliśmy od jakichś pocałunków i zabawy cyckami.
Potem oral, starala sie, ale widać ze nie lubi zbyt agresywnie, co moze byc minusem.
Najlepszy był seks, zaczęliśmy od tyłu ale dosyc szybko przeszlismy na misjonarza, co było bardzo na plus, bo miałem przed sobą jej cycki i twarz i czułem że mam pod soba prawdziwego MILFa, a głównie to to tam przyszedłem.
Skończyłem na jej cyckach, ale nie wydaje mi sie zeby miala problem z połykiem
analu nie próbowałem


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanieseks klasyczny (+1)pozycja od tyłupozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczeniafinał na ciało (+1)seksowna bielizna

💵 Czas i koszt spotkania

Bajer1 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Wola.

🔤 Tagi

podatna na sugestiędużo ręki przy FBGjak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekbrunetkacyce do hiszpanaduże cyceretuszowane zdjęciazaniża wiekobwisłe piersiczysta łazienkaczysty lokalustawka na 2 telefonyMILF

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.