🚺 Alicja Anal Nev (0), Jelenia Góra

🚺 Znana jako:

  • Alicja Anal Nev
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★☆☆☆raczej słabo
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.250 PLNListopad 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Alicja Anal Nev napisane przez naszych użytkowników.

kierowca_tirowca » napisał o » Alicja Anal Nev15 Listopada 2018, 9:57Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-20
napisanych opinii: 23


Wędrująca diva, jej zdjęcia kojarzę z innych lokalizacji ale jakoś nigdy nie było okazji. Diva fajna ogólenie 10/10 z wyglądu, ale za anal chce dopłatę, spotkanie tylko do jednego strzału. Troszkę cwaniaczkowata.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na dwa telefony.


👁 Diva (★★★★★)

Zdjęcia są jej prawdziwe. Ogólnie z wyglądu rakiety i z buzi, i z ciałka. Tyłeczek uniesiony fajnie i jędrny, dziewczyn wysoka, zgrabna. Jest na co się popatrzeć szczególnie w pozycji na pieska, bo tyłek robi całą robotę.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Spotkanie w hotelu. Hotel jak to hotel może niezbyt dyskretny, ale jest czysto, ręczniki były, prysznic, nikt nie przeszkadzał.


☕ Atmosfera (★★☆☆☆)

Rozmowna, uśmiechnięta, pyta czy chce coś do picia. Szkoda tylko, że informuje dopiero na miejscu że jest tylko jeden strzał. Za anal chce dopłatę, nie pytałem nawet ile, bo już mnie to zniechęciło, w ogłoszeniu nie było mowy o dopłatach.
Poza tym to spotkanie w miłej atmosferze, ale po pierwszym strzale ubrać się i narazie. Jak dla mnie to dobra opcja tylko dla długodystancowców, bo sobie coś konkretniejszego zaruchają.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Lodzik, płynne przejście do 6/9 - muszelka super smakowita, diva nie angażuje się w lodzika jakoś szczególnie, ale jest więcej niż poprawny. Potem seks, w sumie to większość czasu na pieska bo najlepsze widoki. Trochę jęczy, mokra naturalnie, wiec spoko. Po wszystkim buziak na do widzenia i wystawia klienta na drzwi.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)pozycja 69 (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Kierowca_tirowca przejebał 250 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (250 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, pozycja 69, minetka, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Jelenia Góra.

🔤 Tagi

przy FBG nie używa rąk1 finał w cenieproponuje coś do piciaprzycina na czasiemiła rozmowablondynkaszczupłaświetny tyłekzajebiste cyckikłamie przez telefonprzyjmuje w hoteluustawka na 2 telefonynie mówi o dopłatach

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.