🚺 Natalia (0), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Natalia
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 2 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★☆☆☆raczej słabo
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNListopad 2017
Cena za 30 min.150 PLNWrzesień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Natalia napisane przez naszych użytkowników.

mlody » napisał o » Natalia2 Grudnia 2017, 16:59Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-30
napisanych opinii: 15


może się spodobać, ładna i młoda tylko akcja niczym się specjalnie nie wyróżniła


📞 Ustawka (★★★★★)

Dobra.


👁 Diva (★★★★☆)

Bardzo ładna uroda i zdjęcia oddają wygląd ciała, wiek prawdopodobny do tego który podaje. Duży minus za kolczyki i tatuaż i makijaż za mocny, mnie to odstarsza od dziewczyn, kojarzy mi się z takimi przy drodze. Trochę proporcje nóg do reszty ciała niezahowane bo nogi takie słupowate.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Warunki kiepskie, ciasnota, mało dyskrecji choćby się człowiek starał ale kompletnej chały niema, mieszkanie nie z tej epoki poprostu.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Kokietowała, zadbała o wszystko od wejścia nieczułem się nieproszonym gościem, zawodowe podejście. Pieniądze na początku przyjmuje.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Oralnie całkiem dobrze się spisuje, można lepiej to zrobić ale jest lepiej niż w wykonaniu przeciętnej panny. Seks bez protestów żadnych przy zmienianiu sposobów i nierzucała rzadnych aluzji ze za szybko albo za ostro. Miała czynny udział w seksie a nie tylko ja, podobały mi się zwłaszcza ruchy tyłeczkiem i jej reakcje, odgłosy. Podobnie jak z lodem, powyzej normy dla takiej akcji. Za całokształt daje 6,5 pkt/10 bo mimo wwszystko nieczułem się zachęcony do powrotu


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny, pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał na ciało (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Mlody przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, jęczy jak w pornolu, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, małe piersi, szczupła, długie włosy, przyjmuje z inną divą, czysty lokal, warunki PRL, fajnie jęczy, lokal ujdzie w biedzie, przyjmuje z inną divą, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Bajer1 » napisał o » Natalia5 Listopada 2017, 1:03Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-04
napisanych opinii: 3


Dobry seks, ale słaby anal a to na niego liczyłem w szczególności. Ładna, fajna dupa, małe ale fajne cycki, tak jak lubię


📞 Ustawka (★★★★☆)

Na dwa telefony, punktualnie, nie zawiodła.


👁 Diva (★★★★☆)

Wygląd zdecydowanie na plus - jak dla mnie nawet lepiej niż oczekiwałem - widać że dba o ciało, największy atut to dupa, małe cycki, jędrne, miękka skóra, twarz tez nie nienajgorsza.
Miła, nie gadała za dużo, ale nie była milcząca.


🏠 Lokal (★★☆☆☆)

Mieszkanie czyste ale stare, kilkadziesiąt lat temu byłoby eleganckie, teraz już nie. W łazience wszystko co trzeba, kosmetyki, ręczniki.
Pokój za mały, poza łózkiem i jakąś szafką nic tam nie ma.nawet to się ledwo mieści.
Wkurzające to, że słychac wszystko za ścianą, bo ktoś tam jeszcze był więc wiadomo ze niezbyt komfortowo.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Fajna dziewczyna, można pogadać ale nie męczy za dużo


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Nie przyszedłem na długo więc od razu przeszliśmy do rzeczy.
FBG przyzwoicie, rewelacji nie było ale nie liczyłem na tego rodzaju atrakcje.
Problem był z analem, bo na tym chciałem się skupić a ona zgodziła się tylko na jedną pozycję - ona na górze i panuje nad sytuacją. Średnio mi się to podobało, nie lubię jak mi ktoś narzuca tempo cały czas i analnie wolałbym od tyłu a nie jakieś skakanie.
Uratował ją seks, bo tutaj mozna sobie pozwolic na więcej i z takimi widokami od tyłu mozna naprawdę poszalec.
Na końcu wszystko ładnie połknęła, to zawsze na plus.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (-1), anal na jeźdźca (-1), dominacja w stronę klienta (-1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), oral z połykiem (+1), finał w ustach (+1), seksowna bielizna (+1), szpilki (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Bajer1 przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks analny, anal na jeźdźca, dominacja w stronę klienta, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach, seksowna bielizna, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Wola.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, jak z koleżanką, duża pupa, małe piersi, szczupła, czysty lokal, ustawka na 2 telefony, warunki PRL

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.