🚺 Ostra Olivia (+1), Łódź

Poniżej znajduje się lista usług świadczonych przez Ostra Olivia, które zostały potwierdzone przez naszych użytkowników.

Seks klasyczny (+1)
 • Listopad 2017
  kola polecił: "(...) lubi się ostro poruchać. W Łodzi lepszej (...) Trochę jęczy podczas akcji, *NIE* wiem czy naprawdę (...) początku pozycja od tyłu, fajne widoczki (...) się na nią patrzy podczas seksu, reaguje na to, (...) dzieje i na pewno *NIE* jest kłodą. Na koniec miła (...)"
  zobacz recenzję »
Oral bez zabezpieczenia (+1)
 • Listopad 2017
  kola polecił: "(...) W Łodzi lepszej dupy *NIE* (...) się z nią gada, zakłada gumkę ustami. Trochę jęczy podczas (...) Akcja zaczęta od FBG, trochę wacka ząbkami zahacza, ale *NIE* używa rąk, więc jest dobrze Potem założyła gumę ustami, wprawiona jest (...)"
  zobacz recenzję »
Pozycja od tyłu (+1)
 • Listopad 2017
  kola polecił: "(...) twarzy też fajna dupa :) Wiek 21 lat podany (...) Tyłek lepiej wygląda niż (...) początku pozycja od tyłu, fajne widoczki (...) patrzy podczas seksu, reaguje na to, (...)"
  zobacz recenzję »
Pozycja misjonarska (+1)
 • Listopad 2017
  kola polecił: "(...) lubi się ostro poruchać. W Łodzi lepszej (...) przeszliśmy do pozycji misjonarskiej i tutaj też fajne (...) patrzy podczas seksu, reaguje na to, (...)"
  zobacz recenzję »
Seksowna bielizna (0)
 • Listopad 2017
  kola korzystał: "(...) ale za to *NIE* ma zwisów :) Otwiera ubrana w szpilki i seksowną bieliznę, potem już do pokoju przychodzi nago (...)"
  zobacz recenzję »
Szpilki (0)
 • Listopad 2017
  kola korzystał: "(...) *NIE* ma zwisów :) Otwiera ubrana w szpilki i seksowną bieliznę, potem już do (...)"
  zobacz recenzję »

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.