🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Ostra Olivia (+1), Łódź

🚺 Znana jako:

  • Ostra Olivia
  • Ala 19
  • Dorotka
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (1 recenzji):
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.150 PLNListopad 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Ostra Olivia napisane przez naszych użytkowników.

kola » polecił » Ostra Olivia4 Listopada 2017, 20:09

👤 kola

zarejestrowany: 28 Października 2017, 21:10
napisanych opinii: 4

Diva jak na zdjęciach, ideał, lubi się ostro poruchać. W Łodzi lepszej dupy nie znajdziecie


📞 Ustawka (★★★★★)

Umawianie spotkania na plus, zadzwoniłem tego samego dnia, miała kogoś umówionego i bez problemów przyjęła mnie po tym gościu. Przez telefon miła i konkretna. Mieszkanie w Centrum, łatwo znaleźć, może być gorzej z parkowaniem, niedaleko jest niby Lidl, ale często parking i tak zawalony.


👁 Diva (★★★★★)

Jak na fotkach, Wygląd to jej ogromny plus, z twarzy też fajna dupa 🙂 Wiek 21 lat podany w ogłoszeniu raczej się zgadza, może ma ze dwa lata więcej, ale ogólnie wygląda młodo. Ciałko zadbane, wygolone, nabalsamowane. Cipka dobrze wydepilowana i ciasna. Tyłek lepiej wygląda niż na zdjęciach, cycki średnie rozmiarowo ale za to nie ma zwisów 🙂 Otwiera ubrana w szpilki i seksowną bieliznę, potem już do pokoju przychodzi nago. Ma kilka tatuaży, nie rzucają się w oczy, no ale są.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Mieszkanie prywatne, dyskretne, łatwo trafić. W lokalu nikogo innego nie stwierdziłem. Ot zwykłe mieszkanie, czysto, tylko dywanik w łazience trochę nieświeży. Pościel czysta.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Konkretna, miła diva. Kontaktowa, dobrze się z nią gada, zakłada gumkę ustami. Trochę jęczy podczas akcji, nie wiem czy naprawdę, czy tylko dla lepszego efektu.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja zaczęta od FBG, trochę wacka ząbkami zahacza, ale nie używa rąk, więc jest dobrze. Potem założyła gumę ustami, wprawiona jest i jej to dobrze wychodzi. Na początku pozycja od tyłu, fajne widoczki na dupę, potem przeszliśmy do pozycji misjonarskiej i tutaj też fajne widoczki na śliczną buźkę. Przyjemnie się na nią patrzy podczas seksu, reaguje na to, co się dzieje i na pewno nie jest kłodą. Na koniec miła rozmowa, mizianie i buzi na do widzenia.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)seksowna bieliznaszpilki

💵 Czas i koszt spotkania

Kola przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to: seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, seksowna bielizna, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź w dzielnicy Centrum.

🔤 Tagi

podatna na sugestięzahacza o wacka zębamiprzy FBG nie używa rąkjęczy jak w pornolujak z koleżankąbrunetkamałe piersiszczupłaczysty lokalustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...