🚺 Ostra Olivia (+1), Łódź

🚺 Znana jako:

  • Ostra Olivia
  • Ala 19
  • Dorotka
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNListopad 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Ostra Olivia napisane przez naszych użytkowników.

kola » polecił » Ostra Olivia4 Listopada 2017, 20:09Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-28
napisanych opinii: 4


Diva jak na zdjęciach, ideał, lubi się ostro poruchać. W Łodzi lepszej dupy nie znajdziecie


📞 Ustawka (★★★★★)

Umawianie spotkania na plus, zadzwoniłem tego samego dnia, miała kogoś umówionego i bez problemów przyjęła mnie po tym gościu. Przez telefon miła i konkretna. Mieszkanie w Centrum, łatwo znaleźć, może być gorzej z parkowaniem, niedaleko jest niby Lidl, ale często parking i tak zawalony.


👁 Diva (★★★★★)

Jak na fotkach, Wygląd to jej ogromny plus, z twarzy też fajna dupa 🙂 Wiek 21 lat podany w ogłoszeniu raczej się zgadza, może ma ze dwa lata więcej, ale ogólnie wygląda młodo. Ciałko zadbane, wygolone, nabalsamowane. Cipka dobrze wydepilowana i ciasna. Tyłek lepiej wygląda niż na zdjęciach, cycki średnie rozmiarowo ale za to nie ma zwisów 🙂 Otwiera ubrana w szpilki i seksowną bieliznę, potem już do pokoju przychodzi nago. Ma kilka tatuaży, nie rzucają się w oczy, no ale są.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Mieszkanie prywatne, dyskretne, łatwo trafić. W lokalu nikogo innego nie stwierdziłem. Ot zwykłe mieszkanie, czysto, tylko dywanik w łazience trochę nieświeży. Pościel czysta.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Konkretna, miła diva. Kontaktowa, dobrze się z nią gada, zakłada gumkę ustami. Trochę jęczy podczas akcji, nie wiem czy naprawdę, czy tylko dla lepszego efektu.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja zaczęta od FBG, trochę wacka ząbkami zahacza, ale nie używa rąk, więc jest dobrze. Potem założyła gumę ustami, wprawiona jest i jej to dobrze wychodzi. Na początku pozycja od tyłu, fajne widoczki na dupę, potem przeszliśmy do pozycji misjonarskiej i tutaj też fajne widoczki na śliczną buźkę. Przyjemnie się na nią patrzy podczas seksu, reaguje na to, co się dzieje i na pewno nie jest kłodą. Na koniec miła rozmowa, mizianie i buzi na do widzenia.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), seksowna bielizna, szpilki

💵 Czas i koszt spotkania

Kola przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, seksowna bielizna, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź w dzielnicy Centrum.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, zahacza o wacka zębami, przy FBG nie używa rąk, jęczy jak w pornolu, jak z koleżanką, brunetka, małe piersi, szczupła, czysty lokal, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.