🚺 Twoja dyskretna kochanka - Iza (+6), Gdańsk

🚺 Znana jako:

  • Twoja dyskretna kochanka - Iza
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+6/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNMarzec 2020
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Twoja dyskretna kochanka - Iza napisane przez naszych użytkowników.

vita_mina » polecił » Twoja dyskretna kochanka - Iza14 Kwietnia 2020, 18:04Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-02-20
napisanych opinii: 11


Diva warta odwiedzenia. Z mojej strony nie było tak, żebym wyszedł jakiś zachwycony jak nigdy dotąd. Po prostu zadowolony, że trafiłem na dobry serwis, nie wariatkę i przystępną bardzo cenę.


📞 Ustawka (★★★★★)

Przez telefon dowiesz się wszystkiego co ci trzeba


👁 Diva (★★★★☆)

Tatuaże, uroda 7/10, figura kilka niegroźnyxh kg więcej od ideału... Taka kobietka, zwykła nic do zarzucenia specjalnie bym nie miał


☕ Atmosfera (★★★★☆)

bardzo dobra, nie nawiązaliśmy przyjaźni ale rzeczowo, miło, łatwo zagadać o co się chce. Kobieta łatwa w obsłudze


⚡ Akcja (★★★★★)

Dobre fbg głebokie i z talentem, pozycje dowolne. 9/10. Nie spotkał mnie z jej strony zaden sprzeciw do niczego co chciałem.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Vita_mina przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło.

Orientacyjna data spotkania to marzec 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Gdańsk.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, rzetelnie podchodzi do pracy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, ładna twarz, rzeczowy kontakt, czysty lokal, tatuaże, doświadczona, wychodzi z inicjatywą, fajna kobieta, zadbana, uczciwa, wytrwała, wyrozumiała, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

romman » polecił » Twoja dyskretna kochanka - Iza10 Lutego 2020, 14:44Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-02-10
napisanych opinii: 3


zdaje mi się że najlepsza i najpewniejsza z div tutaj póki co. konkurencja musiałaby sie bardzo postarać zeby dogonić


📞 Ustawka (★★★★★)

ustawka na 2 telefony. nie jest zmanierowana lalą, przeszkody jesli są to nie jej wina. Stara się.


👁 Diva (★★★★★)

Tyłek boski buzia też. Higiena zawsze 10/10. Zawsze prezentuje sie tak, ze nic jej nie mozna zarzucić.


🏠 Lokal (★★★★★)

lokal czysty, w łazience żele, zadbane.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Bardzo dobra atmosfera, uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Pozytywna dla ludzi, zawsze przychylnie i bezkonfliktowo.


⚡ Akcja (★★★★★)

Podatna na sugestie, lód porpawny, wytrwały, dwa finały, zmienai pozycje, nawet coś proponuje ale nie wciska na siłe po swojemu. Ciągle uśmiechnięta, zadowolona, nie wygląda jak by robiła z łaski. Najważniejsze co u niej robi taki efekt to że cły czas jest sympatycna i nigdy nie ma krzywych akcji, zawsze serwis pewniak taki 8/10


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Romman przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to luty 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Gdańsk.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, 2 finały w cenie, rzetelnie podchodzi do pracy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, luźna atmosfera, szczupła, świetny tyłek, ładna twarz, rzeczowy kontakt, zgrabna, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, kobieta z klasą, doświadczona, wychodzi z inicjatywą, dobrze wyposażony lokal, fajna kobieta, zadbana, adekwatnie do ceny, naturalna, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

morski_ruchacz » polecił » Twoja dyskretna kochanka - Iza7 Sierpnia 2019, 14:07Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-04-02
napisanych opinii: 12


bezkonkurencyjna na swoim terytorium
rynek jest jej


📞 Ustawka (★★★☆☆)

jak napisałem - rynek jest jej. warto sie z nią umówić, co nie znaczy ze to nalezy do prostych zadań. nie jeden by chciał.


👁 Diva (★★★★☆)

ładna, ma kilka kg ponad to co trzeba. uśmiechnięta, sympatyczna, fajne poczucie humoru i luźne rozmowy. z wyglądu 6.5/10- przed fajne podejście, charakter, usposobienie zyskuje do 8.


☕ Atmosfera (★★★★★)

jak z dobrą kumpelą, nie czuć tego pierwszego kontaktu z obcą osoba, który bywa stresujący. jest taka na luzie i łatwa w obsłudze. i dodam, ze taka atmosfera to była jej zasługa, a nie moja


⚡ Akcja (★★★★★)

fbg mokre i głębokie, nie mistrzowskie ale dołożyła starań i za to się chwali - 8 /10
po oralu i nakręceniu na taką fajna dziewczynę kutas mocno mi sie garnął do spenetrowania jej cipki - 9/10, atmosfera swoje zrobiła, jak i jej reakcje no i samo dobro które mnie spotkało w jej cipce. po nasyceniu cipka przejscie do analu i to juz długo nie trwało, za mało we mnie rocco


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja pagony (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Morski_ruchacz przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks analny, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Gdańsk.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, rzetelnie podchodzi do pracy, przy oralu patrzy w oczy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, luźna atmosfera, szczupła, ładna twarz, zajebiste cycki, zgrabna, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, kobieta z klasą, energiczna, doświadczona, dobrze wyposażony lokal, dobra kondycja, erotyczna atmosfera, super dziewczyna, fajna kobieta, ustawka na 2 telefony, ciężko się umówić, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Domino90 » polecił » Twoja dyskretna kochanka - Iza7 Marca 2019, 13:34Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-05-17
napisanych opinii: 8


📞 Ustawka (★★★★★)

tego samego dnia i nawet bez spóźnienia odebrany telefon od razu jak dzwoniłem drugi raz


👁 Diva (★★★★★)

krągłą fajna dupeczka, jest na czym oko zawiesić i w co wetknąć 😀
8/10 ma to coś co przyciąga wacka do jej komnaty


🏠 Lokal (★★★★★)

nowe budownictwo, dobrze ogarniete


☕ Atmosfera (★★★★★)

uśmiechnięta troche kokietka, fajnie się bawiłem


⚡ Akcja (★★★★★)

FBG na stojaka zaczyna szybko i mocno, od razu staje na baczność, zdolna dziewczyna 🙂 Był też hiszpan jako takie urozmaicenie do loda. Do seksu żadnych zastrzeżeń świetnie się wsuwa i posuwa, ciało mega, buzia mega, reakcje mega. U mnie wychodzi laurka ale w tej cenie to prawdziwa laurka. 🙂


⚡ Przetestowane usługi

seks hiszpański (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja pagony (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Domino90 przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks hiszpański, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to marzec 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Gdańsk.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, rzetelnie podchodzi do pracy, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, miła rozmowa, luźna atmosfera, cyce do hiszpana, świetny tyłek, ładna twarz, zajebiste cycki, zgrabna, masywna sylwetka, czysta łazienka, czysty lokal, nowe budownictwo, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, perfekcyjna ustawka, kobieta z klasą, dobra i tania, doświadczona, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

hubi » polecił » Twoja dyskretna kochanka - Iza23 Grudnia 2017, 21:29Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-21
napisanych opinii: 10


do polecenia


📞 Ustawka (★★★★☆)

Nie ma mowy o wystawce, ale ciężko się umówić, chyba nie przyjmuje ciągle, ja byłem juz pare miesięcy temu ale pamiętam ze umowilem sie sporo wczesniej. nie wystawia nikogo wiec jak juz sie umowi to mozna spac spokojnie


👁 Diva (★★★★☆)

ładna, nie jakaś ślicznotka ale specyficzna, ciekawa uroda. ciało fajne, wyhudzona nie jest, mnie sie podoba, choc mysle ze gdyby taka fajna z zachowania nie byla to podobalaby mi sie mniej. fajna dziewczyna i fajne podejscie do tematu ma. jak teraz patrze na jej zdjęcia, to na zywo wydaje mi sie ładniejsza.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

wówczas niedaleko marketu większego więc z parkowaniem zawsze był spokój. a mieszkanie ujdzie w tłoku


☕ Atmosfera (★★★★★)

nie ma dystansu, sztywnej atmosfery i upominania się od przekroczenia progu o kasę


⚡ Akcja (★★★★★)

fbg dobrze ale akcja wlasciwa wymiata. dostepny anal, ciasna dziura i mozna po same jaja bez problemow. jest wspolpraca i chęci dużo. na sugestie rozne zawsze pozytywna reakcja. co do cipy to fajnie sie mokra robi, nie jest mocno ciasna ale nie ma luzow ponad standardowe.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), anal na jeźdźca (+1), pocałunki (+1), wkładanie palców do cipki (+1), seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), finał na ciało (+1), minetka (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Hubi przejebał 160 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (160 PLN) to : seks analny, anal na jeźdźca, pocałunki, wkładanie palców do cipki, seks klasyczny, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał na ciało, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to czerwiec 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Gdańsk.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, jęczy jak w pornolu, dowolna ilość zbliżeń, jak z koleżanką, kasa po spotkaniu, proponuje coś do picia, nie patrzy na zegarek, brunetka, duże cyce, duża pupa, długie włosy, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, inteligentna, kobieta z klasą, lubi w dupę, przyjmuje z inną divą, ustawka na 2 telefony, ciężko się umówić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

marcin » polecił » Twoja dyskretna kochanka - Iza27 Października 2017, 9:52Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-08-25
napisanych opinii: 8


Bardzo miłe zaskoczenie po zdjęciach spodziewałem się, że diva będzie starsza, grubsza i brzydsza, ale w realu wygląda sto razy lepiej. Wrócę do niej nie raz. Anal bez dopłaty


📞 Ustawka (★★★☆☆)

Największy problem był z umówieniem się. Próbowałem przez 3 dni, ale to też może moja wina - diva powiedziała, żeby przed dzwonieniem spojrzeć na jej ogłoszenie, bo bywa, że jej nie ma w jakiś dniach, bo ma inne zajęcia. Ja numer zapisałem jakiś czas temu i nie patrzyłem na ogłoszenie. Na dzień, w którym zadzwoniłem, też nie miała już miejsca, ale udało się umówić na następny dzień. Jeśli chcecie się dostać do jej słodkiej cipki, to koniecznie zdecydujcie się wcześniej, żeby się dostać.


👁 Diva (★★★★★)

Bardzo miła z twarzy diva, ma trochę tatuaży, ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Zadbana, wygolona, pachnąca, cipka naprawdę słodka, kakaowe oczko super czyściutkie. W realu wygląda sto razy lepiej niż na fotkach. Ma fajny, duży, wręcz latynoski tyłek, cycuszki duże i jędrne. Bardzo ładna i przyjazna z buzi. Po prostu cud-malina, przydałyby się jej lepsze, artystyczne zdjęcia.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Miałem trochę problemów ze znalezieniem miejsca, ale nie znam tej części miasta. Na szczęście po kolejnym telefonie diva wszystko mi wytłumaczyła. Zaparkowałem dalej, ale w okolicy są parkingi. Lokal czysty, w łazience kilka żeli i duże ręczniki.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Iza lubi pogadać, zagaduje miło, ale nie jest zbyt nachalna. Nie wykazuje zbytnio inicjatywy, ale chętnie reaguje na wszystkie propozycje, nie usłyszałem od niej nie. Jedyne co to anal. Nie wiedziałem, że go wykonuje, więc zdecydowałem się, jak już byłem w środku. Nie powiedziała "nie", nawet chętnie się zgodziła, tylko uprzedziła, że nie miała czasu się do tego odpowiednio przygotować. Mimo to dupka czyściutka.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja jak z doskonałą technicznie kochanką. Iza chyba zdaje sobie sprawę z tego, że tyłeczek to jej największa zaleta i fajnie go wypina już przy robieniu lodzika. Lodzik bez gumy, namiętnie, niezbyt głęboko, ale bardzo fajnie. Potem chwilka w cipce do pierwszego strzału. Cipka trochę luźna, ale bardzo przyjemna. Potem chwila przerwy, mizianie z jej strony, trochę masażu, potem zrobiłem jej minetkę i wkładanie paluszka do kakaowego oczka. Zmiana gumy i jazda w drugą dziurkę. Tutaj znacznie ciaśniej i można pchać aż do końca Iza fajnie pojękuje. Myślałem, że na drugi strzał będę się zbierać dłużej, ale przy takim tyłeczku dosyć szybko poszło. Ogólnie polecam wrócę na pewno nie raz do jej tyłeczka


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), wkładanie palców do pupy (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), minetka (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Marcin przejebał 160 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (160 PLN) to : seks analny, wkładanie palców do pupy, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, minetka.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Gdańsk w dzielnicy Ujeścisko.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, dowolna ilość zbliżeń, akcja jak w pornolu, jak z koleżanką, brunetka, duże cyce, duża pupa, dużo żeli w łazience, czysta łazienka, czysty lokal, ciężko się umówić, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.