🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Zgrabny rudzielec (+2), Wrocław

Znana jako:

  • Zgrabny rudzielec
  • Zgrabna gfe
  • Zgrabna powabna
  • Francuz z finałem
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 532-191-446
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (2 recenzji):
Ustawka★★★★★rewelacja!
Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
Lokal★★★★☆raczej w porządku
Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
Akcja★★★★★rewelacja!

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Zgrabny rudzielec napisane przez naszych użytkowników.

chetny_wroclaw » polecił » Zgrabny rudzielec21 Stycznia 2018, 22:28

👤 chetny_wroclaw

zarejestrowany: 2017-09-06 18:33:14

Całość oceniam 7/10


☎ Ustawka (★★★★★)

Ustawka bardzo dobra, zadzwoniłem kilka godzin wcześniej i nie robiła problemów, żeby się umówić. Ładnie wyjaśniła co i jak, więc nie musiałem błądzić ani czekać na to, aż odbierze telefon.


👁 Diva (★★★★☆)

Lata świetności Rudzielec ma już za sobą, ale to nadal niezła babka. Dałbym jej gdzieś 45 lat, chociaż może to efekt tego, że pali fajki (czuć od niej), skóra jest pomarańczowa i mocno zniszczona od dymu. Poza tym wszystko okej, ciało nawet nawet w dobrym kształcie. Cycki nie są tragiczne. Do tego bardzo miła i wygadana.


⌂ Lokal (★★★★☆)

Lokal zwyczajny, proste mieszkanie w bloku, nie ma szału. W pokoju jest kanapa i narożnik, można bzykać się i na jednym, i na drugim.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Miło, bardzo miło, Rudzielec potrafi poprawić humor. Nie wiem , jak to robi, ale ma taki sposób bycia, że wręcz zaraża optymizmem.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja milutka jak i atmosfera, spróbowaliśmy chyba cały zakres usług - pocałunku, francuzik bardzo mokry, namiętny i głęboki, różne pozycje (nie chce na jeźdźca, ponoć nie lubi i w tej pozycji ją trochę boli). Szkoda, że nie ma anala, bo za to byłbym skłonny dopłacić podwójnie. Finałów nie liczy, można dochodzić tyle, ile się da radę, czasu też nie ucina, każda minuta wykorzystana na maksa.


Przetestowane usługi

pocałunki (+1)masaż erotyczny (+1)seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)minetka (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Chetny_wroclaw zapłacił 130 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (130 PLN) to: pocałunki, masaż erotyczny, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, minetka.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław w dzielnicy Huby.

Tagi

od razu przechodzi do akcjiprzy FBG nie używa rąkdowolna ilość zbliżeńjak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekMILFrudaduże cycejebie fajkamiczysta łazienkaczysty lokalustawka na 2 telefony
szon » polecił » Zgrabny rudzielec26 Października 2017, 21:42

👤 szon

zarejestrowany: 2017-10-26 21:29:15

Niska cena, dobry warsztat. Sprawdzony adres we Wrocławiu. Warto wpadać do divy.


☎ Ustawka (★★★★★)

Ustawka na 2 telefony. Dzwoniłem jakieś pół godziny przed spotkaniem i nie było problemów. Łatwo trafić pod ten adres.


👁 Diva (★★★☆☆)

Diva niby ma 39, może i ma, ale pali fajki (od razu czuć) i to może zniszczyło trochę twarz. Ciało też nie jest jakieś super - raczej szczupła, ale trochę taka skinny fat, obwisła, ale znośna. Ale za taką cenę modeleczki się nie spodziewałem. Kilka tatuaży ma. Ogólnie zadbana diva.


⌂ Lokal (★★★★☆)

Lokal prl-owski, ale odświeżony i czysty. Jebie fajkami w całym lokalu, więc diva musi palić sporo, mi jako niepalącymi ten zapach mocno dawał się we znaki. W pokoju kanapa rozkładana i narożnik, można się bzykać i tu, i tu.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Diva miła, dużo gada. Proponuje herbatę albo wodę w trakcie spotkania. Klimat gfe utrzymany, bo daje się dotykać i całować, ale nie do końca, bo z drugiej strony gada też o innych klientach.


⚡ Akcja (★★★★★)

Przed spotkaniem kasa na stół, potem łazienka. Diva za chwilę przychodzi. Zaczyna od całowania, potem stopniowo schodzi w dół - więc jest to bardzo w klimacie gfe i naturalnie. Oral to jej mocna strona. Bez gumki, mokro, namiętnie i bez rąk. Niezbyt głęboko, ale naprawdę super operuje języczkiem, że aż czuć, jakby się miało za chwilę eksplodować. Bez problemów i dopłat finał w ustach, wysysa do ostatniej kropli.

Nie pozwoliła włożyć palca do cipki, ale można pieścić jej okolice. Nie pasuje jej pozycja na jeźdźca, poza tym wszystkie inne okej. W cenie można tyle razy, ile się chce. U mnie były dwa strzały. Po chwilka masażu i skończył się już czas.

Wrócę jeszcze do tej divy, szczególnie za te pieniądze.


Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał w ustach (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Szon zapłacił 120 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (120 PLN) to: GFE, pocałunki, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław w dzielnicy Huby.

Tagi

od razu przechodzi do akcjiprzy FBG nie używa rąkoblizuje się po wytryskujak z koleżankąproponuje coś do piciarudaobwisłe piersijebie fajkamiczysta łazienkaczysty lokalustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Dodaj opinię...