🚺 Zgrabny rudzielec (+4), Wrocław

🚺 Znana jako:

  • Zgrabny rudzielec
  • Zgrabna gfe
  • Zgrabna powabna
  • Francuz z finałem
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+4/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.130 PLNWrzesień 2018
Cena za 30 min.100 PLNKwiecień 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Zgrabny rudzielec napisane przez naszych użytkowników.

mihu » polecił » Zgrabny rudzielec10 Kwietnia 2019, 15:52Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-04-10
napisanych opinii: 2


stówka za pół godziny a dokładniej to za loda. tak chciałem, tak miałem


📞 Ustawka (★★★★★)

wszystko w 3 telefonach, uważnie słucha.


👁 Diva (★★★★☆)

zgrabny rudzielec. dodam jeszcze że dojrzały, ale nie przejrzały.


🏠 Lokal (★★★★☆)

z kims przyjmuje w mieszkaniu tkim nie pierwszej mlodosci ale nic tam nie wymaga jeszcze remontu.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

swobodna z miłą pogawędką uśmiech nie schodzi z twarzy, luźne podejscie swobodne do tematu


⚡ Akcja (★★★★★)

lodzik na jakiego liczyłem .głeboki, z dużą dawką śliny. taki troche wyuzdany, uwaznie slucha i akceptuje podpowiedzi. sperma odessana jak maszynka. wie jak działa penis i na czym trzeba sie skupić. doswiadczona, w dobrej cenie mila i niebrzydka


⚡ Przetestowane usługi

oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Mihu przejebał 100 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to : oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław.

🔤 Tagi

podatna na sugestięciągnie jak odkurzaczrzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaMILFrudaszczupłaładna twarzrzeczowy kontaktprzyjmuje z inną divączysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi todoświadczona
Spice8 » polecił » Zgrabny rudzielec23 Września 2018, 11:47Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-06-28
napisanych opinii: 23


good inwestycja, tania, dobrze wygląda chociaż nie tak jak na fotkach i dobrze się pieprzy


📞 Ustawka (★★★★★)

10/10 tylko 2 telefony


👁 Diva (★★★★☆)

Nie zawiodlem się, nie wygląda jak na zdjęciach już, ale to jej stare foty i nie ukrywa tego, więc nie ma wielkiego zaskoczenia przy wejściu i pierwszym zetknięciu się z divą


🏠 Lokal (★★★★☆)

czysto, schludnie, dobra pani domu


☕ Atmosfera (★★★★★)

wesoła, pozytywna, nawiązuje dobry kontakt, z przytulaniem i bliskością, można się zrelaksować na spokojnie, nie ma tej chorej zasady jak przy automatach do ruchania


⚡ Akcja (★★★★★)

fbg mokre i głebokie dwa razy stawiała buzią i za każdym razem jej się fajnie udawało, seks widać ze ją cieszy sama go potrafi poprowadzić. w między czasie dużo pieszczot, bliskości, przerwa na drugi raz bez takiej pustej dziury ze nie wiadomo co ze sobą zrobić. ja będę wpadał częściej, fajny milf, dobra cena, podejście fantastyczne.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał na ciało (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Spice8 przejebał 130 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (130 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniebierze po same jajajak z koleżankąnie patrzy na zegarekmiła rozmowaMILFniskaretuszowane zdjęciaszczupłaczysty lokalfajne proporcjerzetelnie podchodzi do pracydobra i taniadoświadczonazgrabnaustawka na 2 telefony
chetny_wroclaw » polecił » Zgrabny rudzielec21 Stycznia 2018, 22:28Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-06
napisanych opinii: 5


Całość oceniam 7/10


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka bardzo dobra, zadzwoniłem kilka godzin wcześniej i nie robiła problemów, żeby się umówić. Ładnie wyjaśniła co i jak, więc nie musiałem błądzić ani czekać na to, aż odbierze telefon.


👁 Diva (★★★★☆)

Lata świetności Rudzielec ma już za sobą, ale to nadal niezła babka. Dałbym jej gdzieś 45 lat, chociaż może to efekt tego, że pali fajki (czuć od niej), skóra jest pomarańczowa i mocno zniszczona od dymu. Poza tym wszystko okej, ciało nawet nawet w dobrym kształcie. Cycki nie są tragiczne. Do tego bardzo miła i wygadana.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal zwyczajny, proste mieszkanie w bloku, nie ma szału. W pokoju jest kanapa i narożnik, można bzykać się i na jednym, i na drugim.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Miło, bardzo miło, Rudzielec potrafi poprawić humor. Nie wiem , jak to robi, ale ma taki sposób bycia, że wręcz zaraża optymizmem.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja milutka jak i atmosfera, spróbowaliśmy chyba cały zakres usług - pocałunku, francuzik bardzo mokry, namiętny i głęboki, różne pozycje (nie chce na jeźdźca, ponoć nie lubi i w tej pozycji ją trochę boli). Szkoda, że nie ma anala, bo za to byłbym skłonny dopłacić podwójnie. Finałów nie liczy, można dochodzić tyle, ile się da radę, czasu też nie ucina, każda minuta wykorzystana na maksa.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)masaż erotyczny (+1)seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)minetka (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Chetny_wroclaw przejebał 130 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (130 PLN) to : pocałunki, masaż erotyczny, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, minetka.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław w dzielnicy Huby.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcjiprzy FBG nie używa rąkdowolna ilość zbliżeńjak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekMILFrudaduże cycejebie fajkamiczysta łazienkaczysty lokalustawka na 2 telefony
szon » polecił » Zgrabny rudzielec26 Października 2017, 21:42Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-26
napisanych opinii: 6


Niska cena, dobry warsztat. Sprawdzony adres we Wrocławiu. Warto wpadać do divy.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na 2 telefony. Dzwoniłem jakieś pół godziny przed spotkaniem i nie było problemów. Łatwo trafić pod ten adres.


👁 Diva (★★★☆☆)

Diva niby ma 39, może i ma, ale pali fajki (od razu czuć) i to może zniszczyło trochę twarz. Ciało też nie jest jakieś super - raczej szczupła, ale trochę taka skinny fat, obwisła, ale znośna. Ale za taką cenę modeleczki się nie spodziewałem. Kilka tatuaży ma. Ogólnie zadbana diva.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal prl-owski, ale odświeżony i czysty. Jebie fajkami w całym lokalu, więc diva musi palić sporo, mi jako niepalącymi ten zapach mocno dawał się we znaki. W pokoju kanapa rozkładana i narożnik, można się bzykać i tu, i tu.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Diva miła, dużo gada. Proponuje herbatę albo wodę w trakcie spotkania. Klimat gfe utrzymany, bo daje się dotykać i całować, ale nie do końca, bo z drugiej strony gada też o innych klientach.


⚡ Akcja (★★★★★)

Przed spotkaniem kasa na stół, potem łazienka. Diva za chwilę przychodzi. Zaczyna od całowania, potem stopniowo schodzi w dół - więc jest to bardzo w klimacie gfe i naturalnie. Oral to jej mocna strona. Bez gumki, mokro, namiętnie i bez rąk. Niezbyt głęboko, ale naprawdę super operuje języczkiem, że aż czuć, jakby się miało za chwilę eksplodować. Bez problemów i dopłat finał w ustach, wysysa do ostatniej kropli.

Nie pozwoliła włożyć palca do cipki, ale można pieścić jej okolice. Nie pasuje jej pozycja na jeźdźca, poza tym wszystkie inne okej. W cenie można tyle razy, ile się chce. U mnie były dwa strzały. Po chwilka masażu i skończył się już czas.

Wrócę jeszcze do tej divy, szczególnie za te pieniądze.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Szon przejebał 120 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (120 PLN) to : GFE, pocałunki, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław w dzielnicy Huby.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcjiprzy FBG nie używa rąkoblizuje się po wytryskujak z koleżankąproponuje coś do piciarudaobwisłe piersijebie fajkamiczysta łazienkaczysty lokalustawka na 2 telefony

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.