🚺 Bianca (0), Zielona Góra

🚺 Znana jako:

  • Bianca
  • Daria Full
  • Sexy Full
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNPaździernik 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Bianca napisane przez naszych użytkowników.

hold_my_beer » napisał o » Bianca25 Października 2017, 0:08Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-16
napisanych opinii: 7


Diva bardziej dla osób, które lubią być dominowane. Bywa dosyć nieprzyjemna i opryskliwa, narzeka, jeśli szybko się nie kończy.


📞 Ustawka (★★★☆☆)

Ustawka z małymi problemami. Najpierw nie mogłem się dodzwonić, próbowałem kilka razy, w końcu odebrała. Potem nie odbierała drugiego telefonu, udało mi się dopiero za trzecim razem, ponoć nie słyszała dzwonienia.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva wysoka blondynka, trochę ubita, masywna, ale nie gruba, tylko taką ma budowę. Otworzyła w szpilkach i sexownej koszulce. Niestety, ale nie można za bardzo pooglądać sobie jej na wejściu, bo światło marne, a ona trochę pogania z decyzją. Potem podczas seksu się lepiej jej przyjrzałem - wieku raczej nie zaniża sobie, całkiem zgrabna i przyjemna z twarzy.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal czysty, ale moim zdaniem bardzo ciemny. Nie można więc z pełni korzystać z widoków na divę


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Diva trochę opryskliwa i pogania, żeby szybciej kończyć (mimo, że zapłaciłem za pełną godzinę i chciałem ją na maksa wykorzystać). Ale koniec końców to nawet inteligentnie można z nią pogadać w międzyczasie, pod koniec już była przyjemniejsza w odbiorze.


⚡ Akcja (★★★★★)

Narzekanie divy odbija się na seksie trochę. Ona wie, jak doprowadzić faceta do finału i z tego korzysta, więc FBG jest namiętny i głęboki, a do tego szybki. W pozycji na jeźdźca ujeżdża jak szalona i nic jej nie zatrzyma. Według mnie najlepiej z tą divą brać tylko pół godzinki, ja niby przemęczyłem tą godzinę z drugim razem, ale ona robi wszystko, żeby gościa jak najszybciej zmęczyć i doprowadzić do finału. Jeśli ją kiedyś odwiedzę na seks, to będę już liczył tylko na szybki, intensywny i przyjemny. Diva lubi dominować i widać to po seksie z nią.


⚡ Przetestowane usługi

pozycja na jeźdźca (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), szpilki

💵 Czas i koszt spotkania

Hold_my_beer przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pozycja na jeźdźca, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Zielona Góra.

🔤 Tagi

ciągnie jak odkurzacz, akcja jak w pornolu, pogania w trakcie, blondynka, czysta łazienka, czysty lokal, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.