🚺 Ania (0), Lubin

🚺 Znana jako:

  • Ania
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.170 PLNPaździernik 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Ania napisane przez naszych użytkowników.

meter_rise » napisał o » Ania23 Października 2017, 15:36Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-03
napisanych opinii: 12


Spotkanie z divą oceniam jako neutralne - ma ona już lata świetności za sobą, seks z nią nie porywa.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na dwa telefony, tutaj akurat pełna komunikatywność i żadnych problemów. Diva odbiera telefon sama.


👁 Diva (★★★★☆)

Ania ma krótkie, ciemne włosy, jest raczej szczupła, wiek około 30. Zdjęcia może po delikatnym retuszu, albo mają kilka lat, bo na jej ciele widać więcej niedoskonałości niż na zdjęciach. W każdym bądź razie ciało nawet ok. Szkoda, że ma taki płaski tyłem, nie ma nawet za co złapać porządnie podczas pozycji od tyłu.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Lokal bez szału, bardzo małe ręczniki i bardzo mocno sprane. Nie było sterylnie czysto, ale syf się do butów nie przyklejał. Co mi się podoba to fakt, że to jest kawalerka, więc można mieć pewność, że nikt akurat w pokoju obok nie przebywa, daje to większy komfort.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Atmosfera ok. Diva lubi sobie pogadać, nawija jak katarynka dosłownie o wszystkim i niczym. Niestety, ale lubi sobie też pogadać o klientach, więc kto wie, czy następnym razem nie będzie szwagrom gadać o mnie... - to chyba największy jej minus. Proponuje kawkę, herbatę, sok albo wodę jak się wyjdzie spod prysznica. Stara się być przyjacielska i kontaktowa.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Na dzień dobry dowiedziałem się, że lodzik bez gumy możliwy oczywiście, ale dodatkowo spust w ustach płatny 50 zł, taka sama dopłata za anal. Dopytałem - nie połyka, wypluwa. Jak dla mnie słaba opcja płacić za sam spust w usta. Nie skorzystałem z dopłaty i może przez to lodzik był krótki i trochę bez namiętny, praktycznie do momentu postawienia kutasa w stanie gotowości.

Potem już się trochę diva rozkręciła, nie marudzi przy zmianie pozycji, a nawet sama chętnie je zmienia. Niby wszystko było poprawnie, ale cóż dużo mówić, Ania wydaje się być wypalona i trochę znudzona. Podchodzi do seksu trochę automatycznie. Na ciśnienie to nawet dobra sztuka, ale można odczuć, że ona robi to bardzo automatycznie i nawet nie chce się jej zbytnio wysilać, żeby przynajmniej poudawać ;) Ja już do niej nie wrócę, chyba, że na mega ciśnieniu - przynajmniej adres sprawdzony i wiadomo, że nie czai się tak żadna maszkara.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia

💵 Czas i koszt spotkania

Meter_rise przejebał 170 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (170 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Lubin.

🔤 Tagi

sama zmienia pozycje, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, gada jak katarynka, brunetka, płaska jak deska, szczupła, czysty lokal, mikroskopijne ręczniki, ustawka na 2 telefony, kawalerka, płaska dupa

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.