🚺 Joanna (+2), Białystok

🚺 Znana jako:

  • Joanna
Zaproponuj pseudonim...

🔗 Linki do ogłoszeń:

Zaproponuj link...
50% korzystających poleca (+2/ 2 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNStyczeń 2020
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Joanna napisane przez naszych użytkowników.

aloneathome » polecił » Joanna13 Stycznia 2020, 22:13Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-12-22
napisanych opinii: 5


fajna dziewczyna ale nie jest to wijewództwo podlaskie tylko świętokrzyskie nie żaden białystok tylko starachowice, moze sie przemieszcza ale juz jakis czas ejst tu gdzie jest i trzeba to zmienić w opcjach


📞 Ustawka (★★★★★)

Na dwa, raz dwa hehe


👁 Diva (★★★★★)

zdjęcia nieaktualne kątem wagi. dobre 10-20 kg to całkiem inna sylwetka się robi chociaż kstzałty podonnie z bujnością. Działa na apetyt i z twarzy ładnie, ładny uśmiech szczery niewymuszony. Fajna dziewucha


☕ Atmosfera (★★★★★)

jak z super koleżanką niczego więcej


⚡ Akcja (★★★★★)

nie pogania i nie wygania dwa razy w godzince na spokojnie wyszło się udało. Wszystko z uśmiechem odbrym podejściem do meżczyzn nie jak za karę. Technika rzecz kto jakie ma upodobania dla mnie 8/10/ Przyrodzenie zadowolone i ja też z kontaktu z divą bo fajna dziewczyna warto się spotkać


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał w ustach (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Aloneathome przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Białystok.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaretuszowane zdjęciaświetny tyłekładna twarz+20 kg w realuzgrabnaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tokobieta z klasądoświadczonadobrze wyposażony lokaldobra kondycjaerotyczna atmosferasuper dziewczynazadbanauczciwawytrwaławyrozumiałaustawka na 2 telefony
mario » polecił » Joanna13 Grudnia 2019, 1:31Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-06-01
napisanych opinii: 19

🏆 RUCHACZ MIESIĄCA 🏆

Byłem u niej raz. Wizyta się udała, co oznacza że cel został osiągnięty z satysfakcją.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Standardowo. Dwa telefony.


👁 Diva (★★★★☆)

Kilka kilogramów więcej niż wynikałoby z tego co napisane i ze zdjęć. Zdjęcia retuszowane. Mankamenty ciała typowo kobiece. Nie jest super laską, taka typowa kobieta, ale z tej półki na która się jednak chętniej spogląda.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Chyba mówi się profesjonalna, jeśli ktoś dobrze się zachowuje, ale jednak tak jak w swojej pracy, a nie prywatnie. Girlfriend nie będzie z niej.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Oralne i 3 pozycje. Pozwala na więcej niż... wsadzenie fiuta gdzie trzeba 😛 Można ją dotknąć popieścić trochę. Nie hamuje tego podniecenia, w swoich granicach pozwala się trochę nią zabawić.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Mario przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Białystok.

🔤 Tagi

podatna na sugestięrzetelnie podchodzi do pracymiła rozmowaładna twarzrzeczowy kontaktzgrabnawydatny brzuchczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjeodchudzone fotkizdystansowanazadbanauczciwawyrozumiałaustawka na 2 telefony
Cinek » napisał o » Joanna7 Marca 2019, 0:32Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-04-11
napisanych opinii: 15


Za droga na to co oferuje


📞 Ustawka (★★★★★)

umówienie na godzine wczesniej zaplanowana potem telefon przed spotkaniem, dobrze poszło.


👁 Diva (★★★★☆)

7/10 kobieta z Ukrainy. Spory ładny biust jak natura stworzyła, ładna talia figura, nie za chuda z długimi ciemnymi włosami.


🏠 Lokal (★★★★★)

Dobrze dopasowany do tego co się tam odprawia, łazienka lux, czysto są ręczniki.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Uprzejma kobieta ale wyczuwalne poganianie, czyli patrzenie na zegarek żeby z niczym nie wyszło ponad normę czasu i choć uprzejma to zdystansowana bardzo zawodowo traktuje spotkania


⚡ Akcja (★★★★☆)

Seks i fbg 8/10 za to jak to potrafi zrobić. Nie całuje, nie ma klimatu fbg i łatwo wyczuć że woli szybkie numerki. Stara sie ale woli się nie narobić. Bierze spermę do buzi to zaleta dla mnie.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał w ustach (+1)lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Cinek przejebał 250 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (250 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to luty 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Białystok.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajajak z koleżankąpogania w trakciemiła rozmowabrunetkaduże cyceładna twarzzgrabnafajne proporcjeprzesadzona cenaenergicznadoświadczonaustawka na 2 telefony
Yurek » napisał o » Joanna14 Września 2018, 22:57Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-16
napisanych opinii: 4


Diva troszkę inna niż na zdjęciach, na pewno grubsza, zdałoby się kilka kilogramów zrzucić. Serwis ok.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka wymaga dobijania się "do drzwi". Trzeba do niej kilka razy dzwonić, ona sama nie oddzwania (co na pewno jest dla niektórych plusem), ale trudno ogólnie ją złapać telefonicznie, przydałaby się jej jakaś telefonistka.


👁 Diva (★★★☆☆)

Diva dosyć urodziwa, ale na pewno nie wygląda na 100% jak na zdjęciach. Kilka kg za dużo, zdałoby się zrzucić je, no ale cóż, nie można mieć wszystkiego. Widoki z tyłu ekstra.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Lokal okej, przyjmowała sama, nie stwierdziłem obecności psów, fajek raczej też nie pali. Ręczniki zużyte, mikroskopijne.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Miła, raczej angażująca się w to, aby zabawić klienta i jakoś go zachęcić do siebie. Nie patrzy na zegarek. Na plus to, że nie odbiera telefonów w trakcie, nie słychać dzwonienia. Jedyne co mi nie pasuje to wygląd odbiegający od fotek. Jak za 250 zł za godzinę to prezentuję się niewystarczająco dobrze.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Angażuje się w to co robi. Aktywna, nie leży jak kłoda. Lodzik pierwsza klasa bez rączki, długo. W przerwie między zzbliżeniami jakieś mizianie, kizianie i masaż. Po prostu super obsługa, najwyższy poziom.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)masaż erotyczny (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Yurek przejebał 250 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (250 PLN) to : pocałunki, masaż erotyczny, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Białystok w dzielnicy Centrum.

🔤 Tagi

sama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiprzy FBG nie używa rąkdowolna ilość zbliżeńjak z koleżankąmiła rozmowaretuszowane zdjęciainna diva niż na zdjęciuświetny tyłek+20 kg w realudużo żeli w łaziencemikroskopijne ręcznikiprzyjmuje samaciężko się umówićciężko się dodzwonić

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.