🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Kamila (+1), Wrocław

Znana jako:

  • Kamila
  • Gorące usta
  • Ognista Kama
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 722-128-596
  • 501-017-935
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (1 recenzji):
Ustawka★★★★☆raczej w porządku
Diva★★★★★rewelacja!
Lokal★★☆☆☆raczej słabo
Atmosfera★★★★★rewelacja!
Akcja★★★★★rewelacja!

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Kamila napisane przez naszych użytkowników.

wolf » polecił » Kamila23 Października 2017, 0:27

👤 wolf

zarejestrowany: 2017-10-16 14:16:00

Kamilka to mój numer jeden na mapie Wrocławia. Warto ją odwiedzić! Plus duży za to, że można się nią bawić i lubi być dotykana.


☎ Ustawka (★★★★☆)

Ustawka zazwyczaj bez problemów. Jak nie może rozmawiać to oddzwania albo puszcza sygnał jak tylko może. Byłem u niej kilka razy i wszystko jest okej, Kamila woli umawiać się na konkretny dzień/godzinę, a nie na "za chwilę", warto więc mieć to na uwadze.


👁 Diva (★★★★★)

Diva jak na zdjęciach, ładna, zadbana, nie zaniża wieku. Zawsze wydepilowana i czysta.


⌂ Lokal (★★☆☆☆)

Lokal niestety na minus. Blok w typowym klimacie PRL, wszystko trochę stare i trochę nie tak, w łazience nie ma prysznica tylko wanna, co utrudnia trochę szybkie odświeżenie się przed spotkaniem. Mimo to jest czysto, zawsze są też czyste ręczniki.
W lokalu jeszcze inna diva jest, ale zazwyczaj jej nie widać ani nie słychać, więc może być tak tylko jak ma klientów, nie wiem, bo nie pytałem.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera zawsze okej. Kamila zachęca do zmiany pozycji, bardzo fajnie reaguje na dotyk i na pieszczoty (pojękuje itp.). W międzyczasie pomiędzy zbliżeniami zawsze można liczyć na coś do picia i na miła rozmowę z nią. Diva nie jest pusta, zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia.


⚡ Akcja (★★★★★)

Kamila to dla mnie mistrzyni w lodziku - głęboko, bez rąk, naprawdę namiętnie i umiejętnie to robi. Widać, że jej to też sprawia przyjemność, bo zawsze się sama bierze za robienie lodzika. Chętnie zmienia pozycje, bardzo polecam z nią pozycję od tyłu, bo widoki są super.
Byłem u niej kilka razy więc trudno mi opisać konkretną akcję, na pewno jednak polecam facetom, którzy szukają doświadczonej i chętnej kochanki.


Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał w ustach (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Wolf zapłacił 170 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (170 PLN) to: seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, minetka, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław w dzielnicy Krzyki.

Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeprzy FBG nie używa rąkjęczy jak w pornolujak z koleżankąproponuje coś do piciabrunetkaszczupłainna diva za ścianączysta łazienkaczysty lokalustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Dodaj opinię...