🚺 Kamila (+1), Wrocław

🚺 Znana jako:

  • Kamila
  • Gorące usta
  • Ognista Kama
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★☆☆☆raczej słabo
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.170 PLNPaździernik 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Kamila napisane przez naszych użytkowników.

wolf » polecił » Kamila23 Października 2017, 0:27Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-16
napisanych opinii: 7


Kamilka to mój numer jeden na mapie Wrocławia. Warto ją odwiedzić! Plus duży za to, że można się nią bawić i lubi być dotykana.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Ustawka zazwyczaj bez problemów. Jak nie może rozmawiać to oddzwania albo puszcza sygnał jak tylko może. Byłem u niej kilka razy i wszystko jest okej, Kamila woli umawiać się na konkretny dzień/godzinę, a nie na "za chwilę", warto więc mieć to na uwadze.


👁 Diva (★★★★★)

Diva jak na zdjęciach, ładna, zadbana, nie zaniża wieku. Zawsze wydepilowana i czysta.


🏠 Lokal (★★☆☆☆)

Lokal niestety na minus. Blok w typowym klimacie PRL, wszystko trochę stare i trochę nie tak, w łazience nie ma prysznica tylko wanna, co utrudnia trochę szybkie odświeżenie się przed spotkaniem. Mimo to jest czysto, zawsze są też czyste ręczniki.
W lokalu jeszcze inna diva jest, ale zazwyczaj jej nie widać ani nie słychać, więc może być tak tylko jak ma klientów, nie wiem, bo nie pytałem.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera zawsze okej. Kamila zachęca do zmiany pozycji, bardzo fajnie reaguje na dotyk i na pieszczoty (pojękuje itp.). W międzyczasie pomiędzy zbliżeniami zawsze można liczyć na coś do picia i na miła rozmowę z nią. Diva nie jest pusta, zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia.


⚡ Akcja (★★★★★)

Kamila to dla mnie mistrzyni w lodziku - głęboko, bez rąk, naprawdę namiętnie i umiejętnie to robi. Widać, że jej to też sprawia przyjemność, bo zawsze się sama bierze za robienie lodzika. Chętnie zmienia pozycje, bardzo polecam z nią pozycję od tyłu, bo widoki są super.
Byłem u niej kilka razy więc trudno mi opisać konkretną akcję, na pewno jednak polecam facetom, którzy szukają doświadczonej i chętnej kochanki.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), finał w ustach (+1), minetka (+1), lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Wolf przejebał 170 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (170 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, minetka, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław w dzielnicy Krzyki.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, przy FBG nie używa rąk, jęczy jak w pornolu, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, brunetka, szczupła, przyjmuje z inną divą, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.