🚺 Asia (-1), Poznań

🚺 Znana jako:

  • Asia
  • Lalka19
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 0 /-1)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★☆☆☆raczej słabo
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.400 PLNMaj 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Asia napisane przez naszych użytkowników.

marcin » odradził » Asia7 Września 2017, 19:10Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-08-25
napisanych opinii: 8


Diva na zdjęciach z ogłoszenia bardzo fajna, gorzej w rzeczywistości. Dziewczyna pracuje nie na swoich zdjęciach albo na swoich fotkach sprzed kilku lat. Na miejscu można się gorzko rozczarować.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka bez problemów, oddzwoniła, bo nie mogła odebrać. Adres podała mi od razu.


👁 Diva (★★☆☆☆)

Tutaj nastąpiło spore rozczarowanie. Spodziewałem się długowłosej, wysportowanej blondyneczki - modelki. Drzwi otworzyła mi za to całkiem pospolita z wyglądu dziewczyna, ot taka laska, jakich na ulicy wiele. Oczywiście twierdzi, że zdjęcia na stronie są jej. Poza tym bardzo czysta, pachnąca, zadbana. Cycki rozmiar dwójka albo trójka.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal duży w centrum Poznania, łatwo trafić. Mieszkanie czyste, pod tym względem wszystko ok, naprawdę dużo w nim miejsca. W łazience wszystko, czego potrzeba, plus deodorant dla gości i płyn do płukania ust.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Diva grzeczna, ale nie wydawała mi się bardzo błyskotliwa. Trochę jęczała, ale nie wyglądało to sztucznie.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Po zapukaniu w drzwi miałem trochę wątpliwości, bo otworzyła mi dziewczyna zupełnie zwyczajna, a nie modelka, jak na zdjęciach w ogłoszeniu... Zapytałem, czy to ona, a diva oczywiście powiedziała, że tak i że na stronie są jej aktualne zdjęcia. Miałem ciśnienie i nie chciałem szukać na szybko kogoś innego, bo można tak trafić jeszcze gorzej, więc zostałem. Pokazała mi, gdzie jest łazienka. Pod względem lokalu wszystko okej. Asia trochę zagadała, ale nie ma umiejętności łatwego wciągania w rozmowę. Zachęcała do akcji. Na początku trochę FBG, ale bez szału, używała rąk i nie brała naprawdę głęboko. Potem przeszliśmy do właściwej akcji w pozycji na jeźdźca. Diva nawet fajnie się rusza, widać, że ma w tym doświadczenie.
Ogólnie to pod względem samej akcji nie mam do czego się przyczepić, bo wszystko było okej. Problem w tym, że za godzinę zapłacić trzeba 400 złotych, a diva wcale nie jest modelką, jak mogłoby wynikać ze zdjęć. Podobne dziewczyny przyjmują za połowę ceny, więc moim zdaniem szkoda przepłacać tylko za ładne zdjęcia. Jeśli Asia zejdzie kiedyś z ceny to pewnie bym ją jeszcze odwiedził, ale na razie nie planuję i nie polecam.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Marcin przejebał 400 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (400 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to maj 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Poznań w dzielnicy Centrum.

🔤 Tagi

1 finał w cenie, jak z koleżanką, blondynka, retuszowane zdjęcia, inna diva niż na zdjęciu, dużo żeli w łazience, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.