🚺 Daria (+1), Kraków

🚺 Znana jako:

  • Daria
  • Natalia
  • Inga
  • Kornelia
  • Justyna
  • Lara
Zaproponuj pseudonim...
50% korzystających poleca (+1/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Daria napisane przez naszych użytkowników.

gooral » polecił » Daria31 Grudnia 2017, 17:42Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-27
napisanych opinii: 9


Spróbowałem i było warto - podobało mi się. Polecam!


📞 Ustawka (★★★★★)

Znalazłem numer w ogłoszeniu Kaji na roksie, odebrała za drugim połączeniem. Konkretna gadka przez telefon.


👁 Diva (★★★★★)

Piekna, cudowna kobieta. Zadbana jak dwudziestka, gładziutka, płaski brzuszek, duże cycuszki... marzenie, śnię o niej i odwiedzę ponownie. Prawdziwa blond kocica.


🏠 Lokal (★★★★★)

Kamienica w której znajduje się lokal mnie też przeraziła, ale potem okazało się, że nie jest źle. Dyskretnie i czysto.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Diva zabrała się od razu do roboty, nie trzeba jej poganiać i prosić o zainteresowanie, widać że to lubi. W międzyczasie pocałunki, pieszczoty, miła rozmowa, coś do picia. Jak z najdoskonalszą kochanką.


⚡ Akcja (★★★★★)

Francus bez gumeczki, liże dokładnie, bierze głęboko jakby się nie mogła nim naciszyć. Super doświadczenie. Przy bzykanku była aktywna, najwidoczniej miała dobry dzień, bo czułem cały czas, jakby jej ciągle było mało. Wyzbykałem się z nią za wszystkie czasy. Polecam!


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), lizanie jajek (+1), seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Gooral przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : pocałunki, pozycja na jeźdźca, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Kraków w dzielnicy Kazimierz.

🔤 Tagi

sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, MILF, blondynka, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, kobieta z klasą, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Syriusz » napisał o » Daria21 Października 2017, 23:19Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-21
napisanych opinii: 2


Trudno w sumie coś powiedzieć o divie. Z jednej strony świetny oral, z drugiej strony brak większego zaangażowania i chęci do działania. Nie polecę ale i nie odstraszę, to ten typ który trzeba wypróbować samemu.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Spotkanie bez większych problemów, dodzwoniłem się za drugim razem i potem już bez trudności. Ustawka rzeczowa i szybka, wyszły trzy telefony razem z potwierzdeniem wizyty.


👁 Diva (★★★★☆)

Daria to fajny milf z seksownym ciałem, twarz dość przeciętna ale może się spodobać. Wiek w ogłoszeniu chyba zaniżony, w rzeczywistości dałbym parę lat więcej, ale to nie jest duża wada. Powiedziałbym że ciało na plus, diva atrakcyjna, kobieca, fajnie sobie popatrzeć zwłaszca od tyłu.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Kamienica na Kazimierzu mogłaby stać się miejscem akcji jakiegoś horroru. Po pierwszym wrażeniu i dotarciu do mieszkania już bez problemu, mieszkanie ładne i czyste, fajnie że bez koleżanek. Łazienka dosyć mała ale szybki prysznic można wziąć.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Pod kątem rozmowy i pieszczot wszystko w porządku. Późniejszy brak zaangażowania trochę niszczył klimat, może to przez to że byłem po raz pierwszy i może przy późniejszych wizytach diva trochę się rozluźnia. Źle nie było, Daria jets miła, proponuje napój, ale przy właściwej akcji sprawia wrażenie trochę jakby chciała żeby wizyta już się skończyła.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Na początek ustalenie warunków, płatność i prysznic, potem akcja. Oral - jeden z lepszych w moim życiu, namiętny, głęboki, z pieszczotami okolic i z połykiem, po prostu pierwsza klasa, ledwo się zebrałem na drugie podejście. Po wypróbowaniu paru pozycji i wrażeniu że diva ruchy wykonuje dość mechanicznie zdecydowałem się na jeźdźca w wersji odwróconej i to zadziałało - widok kuszącego tyłeczka Darii zadziałał błyskawicznie. W przerwach trochę rozmowy i lekkie pocałunki, w miarę profesjonalnie ale zabrakło mi tego większego zaangażowania.


⚡ Przetestowane usługi

pozycja na jeźdźca (+1), oral bez zabezpieczenia, oral z połykiem (+1), finał w ustach, lizanie jajek (+1), seks klasyczny (+1), pocałunki

💵 Czas i koszt spotkania

Syriusz przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : pozycja na jeźdźca, oral bez zabezpieczenia, oral z połykiem, finał w ustach, lizanie jajek, seks klasyczny, pocałunki.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Kraków w dzielnicy Kazimierz.

🔤 Tagi

brak inicjatywy, ciągnie jak odkurzacz, przy FBG nie używa rąk, proponuje coś do picia, MILF, blondynka, zaniża wiek, czysty lokal

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.