🚺 Iga (0), Lublin

🚺 Znana jako:

  • Iga
  • Emotion
  • Greta
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNWrzesień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Iga napisane przez naszych użytkowników.

fap_fap » napisał o » Iga20 Października 2017, 22:00Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-16
napisanych opinii: 10


Diva trochę zmanierowana, rozgadana jak się rozkręci. Ciało i seks nic specjalnego, ale jak ktoś ma 150 zł na zbyciu i ciśnienie to może być.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka bez żadnych problemów, diva się nie spóźniła ani nic.


👁 Diva (★★★☆☆)

Diva z twarzy nie za bardzo, bardziej jest do 50. niż 40. według mnie. Ciało jak na zdjęciach, szczupła, ale cycki opadłe, tyłek nie jest jędrny. Poza tym czysta i raczej zadbana, umalowana.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal w porządku, bardzo czysto, dużo żeli, ale ręczniki malutkie. Po spotkaniu diva podaje mokre ręczniki, ale można ponownie skorzystać z łazienki.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Atmosfera na początku sztywna, diva jakby nie wiedziała jak podejść klienta. Trochę jakby zarozumiała była i miała duże mniemanie o sobie, trochę jakby focha stroiła - ciężko określić w sumie. W każdy bądź razie potem się rozkręca, w przerwie dużo gadała i ciężko było jej przerwać, proponuje coś do picia.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Akcja średnia, nie ma szału, nie ma tragedii, ale liczyłem na lepszą zabawę. Diva jest już luźna, niezbyt wilgotna naturalnie, nie pasowała jej w ogóle pozycja na jeźdźca i od razu chciała ją zmienić. Nie wykazuje dużo inicjatywy, ale poza zmianą pozycji to już potem na nic nie narzekała. Można poruchać, ale bez fajerwerków.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny, pozycja na jeźdźca (-1), pozycja od tyłu, pozycja misjonarska

💵 Czas i koszt spotkania

Fap_fap przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Ełk.

🔤 Tagi

brak inicjatywy, proponuje coś do picia, gada jak katarynka, blondynka, zaniża wiek, szczupła, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony, mikroskopijne ręczniki

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.