🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Mia (-1), Rzeszów

Numery telefonów:

  • 691-725-165
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (2 recenzji):
Ustawka★★★★★rewelacja!
Diva★★☆☆☆raczej słabo
Lokal★★★★☆raczej w porządku
Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
Akcja★★★★☆raczej w porządku

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Mia napisane przez naszych użytkowników.

bies » odradził » Mia26 Listopada 2017, 23:51

👤 bies

zarejestrowany: 2017-10-28 21:12:55

Trochę drogo jak na warunki divy. Nie wrócę do niej, ale są szwagrowie, którym się na pewno spodoba taka lekko wulgarna i sztuczna diva.


☎ Ustawka (★★★★★)

Zadzowniłem, odebrała prawie od razu, umowiliśmy się na spotkanie. Tutaj akurat Mia jest solidna. Głos miły.


👁 Diva (★★☆☆☆)

Diva średnio wygląda. Po pierwsze to nie są jej aktualna zdjęcia, raczej bardzo stare! Kilka lat starsza niż podaje w ogłoszeniach. Nic nie urywa, na ulicy bym się za nią na pewno nie odebrał. A jakbym ją zobaczył ubraną tak, jak mnie przyjęła, to bym może nawet wyśmiał. Diva dosyć tandetna, kiczowata w guście. Wygląda wulgarnie i sztucznie, od tej pani na kilometr widać fach - a to znowu nie współgra trochę z jej brakiem obycia i umiejętnością zadowolenia swojego gościa.


⌂ Lokal (★★★★☆)

Lokal czysty, wszystko okej, przyjmuje sama w mieszkaniu albo akurat nikogo nie było w nim więcej.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Atmosfera nawet miła, ale trochę czułem się jakby coś było nie tak. W rozmowie i ogólnym przbiegu spotkania miałem wrażenia, jakby wychodziło niedoświadczenie tej divy.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Akcja trochę sztuczna, z czasem się rozkręciła dopiero. Diva nie jest jakoś super zgrabna, więc widoków ekstra nie ma, ale chętnie się wypija i porządnie zajmuje się kutasem, za co ma u mnie plusa. Ale podsumowując, to za taką kasę dobry blow job się nie opłaca. Nie wróce, ale na pewno znajdą się fani takiej urody, bo seks nie był najgorszy.


Przetestowane usługi

pozycja na jeźdźcapozycja od tyłuoral bez zabezpieczenializanie jajekseks klasyczny

$ Czas i koszt spotkania

Bies zapłacił 250 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (250 PLN) to: pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Rzeszów.

Tagi

sama zmienia pozycjeciągnie jak odkurzaczbrunetkainna diva niż na zdjęciuzaniża wiekczysta łazienkaczysty lokalustawka na 2 telefony
Sebastian » napisał o » Mia19 Października 2017, 15:14

👤 Sebastian

zarejestrowany: 2017-10-16 14:12:23

Na początku października Mia oferowała tylko spotkania u nas albo w hotelach (może teraz się to zmieniło, bo szukała mieszkania). Miła dziewczyna, na zdjęciach jednak wygląda 100 razy lepiej niż w realu.


☎ Ustawka (★★★★★)

Ustawka na dwa telefony, była pod hotelem o czasie. Przez telefon słychać, że to miła i konkretna dziewczyna. Mówiła mi na spotkaniu, że teraz pomieszkuje u znajomych, ale jak coś znajdzie, to będą możliwe spotkania u niej.


👁 Diva (★★☆☆☆)

Diva nie jest piękna, jak na mój gust określiłbym ją nawet brzydką z twarzy. Ma za to bardzo fajne cycki i tylko tyle niestety. Ogólnie na zdjęciach wygląda jak modeleczka, w realu jednak w ogóle tego brak. Ma brzuszek, tyłem trochę obwisły, włosy doczepiane co wygląda mega tandetnie, bo widać na kilometr, że to doczepy. Możemy gdyby coś zrobiła z włosami i trochę zadbała o wygląd, to byłoby lepiej. Liczyłem, że pojawi się w jakiejś seksownej sukience albo innym wdzianku, a ona ubrała się trochę jakby szła do piekarni po bułki.


⌂ Lokal (★★★★★)

Lokalu nie oceniam - spotkaliśmy się w hotelu.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Atmosfera przyjemna, miła, rozmowna dziewczyna, konkretna. Coś czuję, że to nie są jej pierwsze doświadczenia w zawodzie. Spędziliśmy razem dwie godziny - minimalny czas na spotkania w hotelu jak mi powiedziała i dosyć szybko minęło i w miłej atmosferze.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Akcja poprawna, tyłka nie urywa, ale wie jak się zająć kutasem. Dobrze ciągnie i liże jajka, wypina tyłek porządnie w pozycji na pieska, nie ociąga się.

Mimo to, jestem zawiedziony całokształtem. Ja raczej nie wrócę, może inny szwagier ją przetestuje i może będzie miał inne wrażenia.


Przetestowane usługi

handjob (+1)masaż erotyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)lizanie jajek (+1)seks klasyczny (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Sebastian zapłacił 500 PLN za spotkanie trwające 2 godziny, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (500 PLN) to: handjob, masaż erotyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Rzeszów.

Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjejak z koleżankąbrunetkaretuszowane zdjęciadługie włosyustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Dodaj opinię...