🚺 Mia (-1), Rzeszów

🚺 Znana jako:

  • Mia
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 1 /-1)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★☆☆☆raczej słabo
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.250 PLNListopad 2017
Cena za 2 godz.500 PLNPaździernik 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Mia napisane przez naszych użytkowników.

bies » odradził » Mia26 Listopada 2017, 23:51Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-28
napisanych opinii: 1


Trochę drogo jak na warunki divy. Nie wrócę do niej, ale są szwagrowie, którym się na pewno spodoba taka lekko wulgarna i sztuczna diva.


📞 Ustawka (★★★★★)

Zadzowniłem, odebrała prawie od razu, umowiliśmy się na spotkanie. Tutaj akurat Mia jest solidna. Głos miły.


👁 Diva (★★☆☆☆)

Diva średnio wygląda. Po pierwsze to nie są jej aktualna zdjęcia, raczej bardzo stare! Kilka lat starsza niż podaje w ogłoszeniach. Nic nie urywa, na ulicy bym się za nią na pewno nie odebrał. A jakbym ją zobaczył ubraną tak, jak mnie przyjęła, to bym może nawet wyśmiał. Diva dosyć tandetna, kiczowata w guście. Wygląda wulgarnie i sztucznie, od tej pani na kilometr widać fach - a to znowu nie współgra trochę z jej brakiem obycia i umiejętnością zadowolenia swojego gościa.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal czysty, wszystko okej, przyjmuje sama w mieszkaniu albo akurat nikogo nie było w nim więcej.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Atmosfera nawet miła, ale trochę czułem się jakby coś było nie tak. W rozmowie i ogólnym przbiegu spotkania miałem wrażenia, jakby wychodziło niedoświadczenie tej divy.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Akcja trochę sztuczna, z czasem się rozkręciła dopiero. Diva nie jest jakoś super zgrabna, więc widoków ekstra nie ma, ale chętnie się wypija i porządnie zajmuje się kutasem, za co ma u mnie plusa. Ale podsumowując, to za taką kasę dobry blow job się nie opłaca. Nie wróce, ale na pewno znajdą się fani takiej urody, bo seks nie był najgorszy.


⚡ Przetestowane usługi

pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek, seks klasyczny

💵 Czas i koszt spotkania

Bies przejebał 250 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (250 PLN) to : pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Rzeszów.

🔤 Tagi

sama zmienia pozycje, ciągnie jak odkurzacz, brunetka, inna diva niż na zdjęciu, zaniża wiek, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Sebastian » napisał o » Mia19 Października 2017, 15:14Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-16
napisanych opinii: 3


Na początku października Mia oferowała tylko spotkania u nas albo w hotelach (może teraz się to zmieniło, bo szukała mieszkania). Miła dziewczyna, na zdjęciach jednak wygląda 100 razy lepiej niż w realu.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na dwa telefony, była pod hotelem o czasie. Przez telefon słychać, że to miła i konkretna dziewczyna. Mówiła mi na spotkaniu, że teraz pomieszkuje u znajomych, ale jak coś znajdzie, to będą możliwe spotkania u niej.


👁 Diva (★★☆☆☆)

Diva nie jest piękna, jak na mój gust określiłbym ją nawet brzydką z twarzy. Ma za to bardzo fajne cycki i tylko tyle niestety. Ogólnie na zdjęciach wygląda jak modeleczka, w realu jednak w ogóle tego brak. Ma brzuszek, tyłem trochę obwisły, włosy doczepiane co wygląda mega tandetnie, bo widać na kilometr, że to doczepy. Możemy gdyby coś zrobiła z włosami i trochę zadbała o wygląd, to byłoby lepiej. Liczyłem, że pojawi się w jakiejś seksownej sukience albo innym wdzianku, a ona ubrała się trochę jakby szła do piekarni po bułki.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokalu nie oceniam - spotkaliśmy się w hotelu.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Atmosfera przyjemna, miła, rozmowna dziewczyna, konkretna. Coś czuję, że to nie są jej pierwsze doświadczenia w zawodzie. Spędziliśmy razem dwie godziny - minimalny czas na spotkania w hotelu jak mi powiedziała i dosyć szybko minęło i w miłej atmosferze.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Akcja poprawna, tyłka nie urywa, ale wie jak się zająć kutasem. Dobrze ciągnie i liże jajka, wypina tyłek porządnie w pozycji na pieska, nie ociąga się.

Mimo to, jestem zawiedziony całokształtem. Ja raczej nie wrócę, może inny szwagier ją przetestuje i może będzie miał inne wrażenia.


⚡ Przetestowane usługi

handjob (+1), masaż erotyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), lizanie jajek (+1), seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Sebastian przejebał 500 PLN podczas spotkania trwającego 2 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (500 PLN) to : handjob, masaż erotyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Rzeszów.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, jak z koleżanką, brunetka, retuszowane zdjęcia, długie włosy, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.