🚺 Głębokie gardełko (-1), Koszalin

🚺 Znana jako:

  • Głębokie gardełko
  • Debiut Martusia
  • Pati
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 0 /-1)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★☆☆☆raczej słabo
🏠 Lokal★★☆☆☆raczej słabo
☕ Atmosfera★☆☆☆☆poruta Ordona!
⚡ Akcja★☆☆☆☆poruta Ordona!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNPaździernik 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Głębokie gardełko napisane przez naszych użytkowników.

Kamilek » odradził » Głębokie gardełko17 Października 2017, 13:04Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-16
napisanych opinii: 11


Najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. Panna wygląda zupełnie inaczej niż na zdjęciu, wyszedłem po 40 minutach, bo mnie wręcz wygoniła...


📞 Ustawka (★★★★☆)

Ustawka to najmocniejszy punkt spotkania z tą divą. Bez problemów, chociaż na dobrą sprawę, już przez telefon można wyczuć, że jest pretensjonalna i niezbyt miła.


👁 Diva (★★☆☆☆)

Drzwi otwiera zupełnie inna diva - grubsza, blond włosy, z tatuażami, na pewno nie ma 20 lat, raczej 10 więcej. Byłem na ciśnieniu, więc mimo to zostałem...


🏠 Lokal (★★☆☆☆)

Lokal w porządku, wydaje mi się, że byliśmy sami. Pokój czysty, za to łazienka nie za bardzo, ręczniki mocno sprane i bardzo małe.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Atmosferę spotkania mogę określić mianem "diva jakby chciała, a nie mogła". Nie zachęcała, poganiała i marudziła, kiedy np. chciałem, żeby jeszcze trochę porobiła loda. Ogólnie chyba bardzo jej przeszkadzało to, że naciskałem na dłuższe pieszczoty przez właściwą akcją i że chciałem zmieniać pozycje. Po jakiś 20 minutach akcji zaczęła być naprawdę opryskliwa i opieszała. Porażka.


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Cała akcja była porażką. Kiedy wyszedłem z łazienki to diva przeglądała jeszcze telefon i kilka minut uciekło, na moje sugestie, że przecież przyszedłem po coś innego, niż się na nią popatrzeć, nic nie odpowiedziała. Stwierdziłem więc, że jednak rezygnuję, oczywiście ją to od razu oderwało od ekranu i powiedziała, że zwrotów nie ma.
Do akcji przeszła z fochem, lodzik tylko w gumie, w ogłoszeniu reklamuje się jako "Głębokie gardełko", ale obok dobrego seksu oralnego to ona nawet nigdy nie stała. Trochę wzięła do buzi, ale większość czasu to był handjob. Zero zaangażowania, niedotykalska.
Kiedy w końcu przeszliśmy do seksu, to co chwile jej coś nie pasowało w pozycji, jaką wybrałem i miałem ogólnie wrażenie, jakby chciała, żebym już skończył. W końcu jakoś skupiłem się na seksie, a nie na divie i jej humorkach, i udało mi się skończyć.
Na koniec niemiła niespodzianka - dostałem polecenie, żeby się ubierać, bo u niej jest tylko jeden finał. Na moją sugestię, że przecież pozostały czas możemy inaczej wykorzystać, tylko prychnęła. Wychodzi więc na to, że nie opłaca się brak u niej godzinki, a najlepiej w ogóle się u niej nie pojawiać.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (-1), pozycja na jeźdźca (-1), pozycja misjonarska (-1), oral w zabezpieczeniu (-1)

💵 Czas i koszt spotkania

Kamilek przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja misjonarska, oral w zabezpieczeniu.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Koszalin.

🔤 Tagi

brak inicjatywy, 1 finał w cenie, pogania w trakcie, przycina na czasie, inna diva niż na zdjęciu, zaniża wiek, obwisłe piersi, armagedon w łazience, czysty lokal, ustawka na 2 telefony, niedotykalska

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.