🚺 Olivia-Łódź (+2), Łódź

🚺 Znana jako:

  • Olivia-Łódź
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+2/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNPaździernik 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Olivia-Łódź napisane przez naszych użytkowników.

vann » polecił » Olivia-Łódź28 Października 2017, 21:40Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-28
napisanych opinii: 9


Byłem u Olivi na początku października, wrócę jeszcze do niej. Miło spędzony czas ze zgrabną lasencją.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Trudno się dodzwonić, puszcza strzałkę jak jest wolna, więc pilnujcie telefonu. Jak już się umówiliśmy to bez problemów było. Lokal znaleziony był problemów, obok jest Bidra, więc bez problemów z parkowaniem.


👁 Diva (★★★★★)

Diva wygląda lepiej niż na zdjęciach. Szczupła, apetyczna, twardy, jędrny tyłeczek. Biust średni. Zadbana i czyściutka, może nie do końca wygolona (ale przynajmniej nie tego samego dnia), więc trochę drapała, ale poza tym to okej. Ubrana bardzo seksownie już na wstępie.


🏠 Lokal (★★★★☆)

W lokalu nikogo innego nie ma. Obok Biedra więc z parkowaniem łatwo. Panna otwiera ubrana bardzo skromnie mmmm... już na początku widać wszystko, co ma do zaoferowania. Czysto, ładnie i gustownie urządzone wnętrza. Małe ręczniki, ale to chyba norma u każdej divy.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Atmosfera okej ale diva nie jest zbyt bystra. Trochę wolna przy gadaniu, nie od razu łapie pytania (?). Nie wiem, czy niedosłyszy, czy aż tam nisko lotna jest. Ale nie przyszedłem z nią gadać o polityce czy fizyce, tylko podupczyć.

Spotkanie mocno w klimacie GFE, całuje, masuje, przytula się, mizia - pełen zestaw bez proszenia o to.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja doskonała dla facetów, którzy chcą sobie dobrze poruchać, ale nie oczekują akcji jak w ostrym porno. Panna chętna, robi się wilgotna po minetce, najbardziej lubi chyba pozycję na jeźdzca. Lodzik dosyć słaby, dużo ręki i mało ust, ale jest znośnie i przyjemnie jak na początek. Najlepiej dyma się ją od tyłu, z widokiem na twardy i wypięty tyłeczek. Fajnie pojękuje w trakcie, nie brzmi to sztucznie.

Po akcji diva całuje, przytula się, miodzio. Polecam szwagrom 🙂


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie (+1), masaż erotyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia, seks klasyczny (+1), minetka

💵 Czas i koszt spotkania

Vann przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pocałunki, przytulanie, masaż erotyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, seks klasyczny, minetka.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź w dzielnicy Teofilów.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, nie patrzy na zegarek, blondynka, duża pupa, szczupła, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

mare_k » polecił » Olivia-Łódź13 Października 2017, 13:00Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-22
napisanych opinii: 4


Wizytę u divy oceniam raczej pozytywnie, chociaz były pewne niedociągnięcia. Polecam ją szwagrom lubiącym delikatność. Dziewczyna jest piękna, ma piękne ciało, jędrną pupę.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Ustawka na dwa tel, na początku miąłem problem żeby się dodzwonić.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva nosi perukę, no nie podobało mi się to. Poza tym, ma piękną i delikatną twarz. Jędrne i wysportowane ciało, wygląda młodo jak na podany wiek ale to pewnie kwestia genów. Ma małe piersi, mieszczące się w dłoni ale za to dużą pupę. Miałem wrażenie, ze ma problem ze słuchem...


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal nowoczesny i fajnie urządzony, łazienka wyposażona.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Diva stara się jak może, są przytulanki całuski ( delikatne) próbuje zagadywać ale nie pogadasz z nią niestety na tematy górnych lotów więc czasem lepiej odpuścić gadkę.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Nie mam się do czego przyczepić za bardzo. FBG delikatny, nie za głęboki, lizneła i po jajku ale brakowało mi mocniejszego dopchnięcia - tutaj dziewczyna oponuje. Pocałunki też delikatne. Najlepiej było podczas pozycji na jeźdźca, szybko zrobiła sie mokra i widać ze jej się to podobało.
Finał na ciało, nie można się spuścić do ust.


⚡ Przetestowane usługi

GFE, pocałunki (+1), przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna, finał na ciało (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Mare_k przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek, seksowna bielizna, finał na ciało.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź w dzielnicy Teofilów.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, dowolna ilość zbliżeń, nie patrzy na zegarek, blondynka, duża pupa, małe piersi, długie włosy, dużo żeli w łazience, czysty lokal, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.