🚺 Luiza (+4), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Luiza
  • Spragniona ostrego sexu 29
  • Kochanka 29 prywatnie
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+4/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNMarzec 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Luiza napisane przez naszych użytkowników.

Maro » polecił » Luiza31 Marca 2019, 22:03Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-07
napisanych opinii: 25


spisuje się doskonale


📞 Ustawka (★★★★☆)

na 2 telefony. pierwszy telefon po kilku próbach w odstepach czasowych


👁 Diva (★★★☆☆)

Szczerze przyznam że nie jest to mój gust, jest BBW w moim słowniku kluska. Za to pochwalam za urodę z twarzy, zadbanie ogólnie jako kobieta i postawe, łatwo sie z nią dogadac, pogadac, jest luźno i przyjemnie.


🏠 Lokal (★★★★★)

zadbane o wszystko, komfortowe warunki.


☕ Atmosfera (★★★★★)

tak, wrażenia jako osoba robi super. otwarta, łatwo się zrozumieć. robi taką atmosfere ze bardzo swobodnie jest przy niej nawet jak sie nei zna przeciez i jak to pierwsze spotkanie. perełka dla nowicjuszy.


⚡ Akcja (★★★★★)

Francja z przejsćiem do 69 i z połykiem, pierwsza runda cała oralnie. Druga dowcipnie. Kilka pozycji, nie robi problemów ale problemy potrafią wyniknąć przez jej rozmiary, naturalna sprawa.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), pozycja pagony (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), oral z połykiem (+1), pozycja 69 (+1), minetka (+1), lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Maro przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, pozycja 69, minetka, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to marzec 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, rzetelnie podchodzi do pracy, chętnie połyka, bierze po same jaja, jak z koleżanką, kasa po spotkaniu, miła rozmowa, luźna atmosfera, BBW, cyce do hiszpana, duże cyce, ładna twarz, rzeczowy kontakt, dużo żeli w łazience, czysty lokal, lubi to, inteligentna, kobieta z klasą, doświadczona, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Meszko » polecił » Luiza19 Lipca 2018, 12:23Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-26
napisanych opinii: 16


Dobra diva, dla tych co lubią większe kobiety, jeśli nie tolerujecie takich to radzę ominąć.


📞 Ustawka (★★★★★)

tradycyjne 2 telefony wykonane


👁 Diva (★★★★☆)

Luiza jest wysoka i co tu dużo mówić, gruba. Figurę ma fajną, fajne piersi, tyłek. Jest zgrabna, tylko powiększona, nie wygląda jak ulany prosiak, właśnie bardzo kobieco, ale jeśli ktoś preferuje wyłącznie wieszaki to nie ma czego u niej szukać.


🏠 Lokal (★★★★☆)

wszystko tak jak powinno być


☕ Atmosfera (★★★★★)

Super, jest fajna, ma fajny temperament, uśmiechnięta, wesoła. spotkanie swobodne jak z koleżanką, bez żadnego spinania się ani czysto usługowej atmosfery.


⚡ Akcja (★★★★★)

Przede wszystkim dobre fbg, klęczy i zabiera się za to bardzo starannie, jest głebokie gardło, można nawet podopychać. technika wypracowana, mocny punkt programu i za to divie należy się 9/10
seks - za higienę i dobre podejście 7/10. Finał w buzi


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Meszko przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, BBW, brunetka, wysoka, duże cyce, rzeczowy kontakt, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, rzetelnie podchodzi do pracy, doświadczona, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

ruchacz » polecił » Luiza13 Listopada 2017, 19:42Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-13
napisanych opinii: 15


To już raczej bbw, ale nie jest tłusta tylko masywna, gruba ze wszystkim na miejscu. Mozna sie zabawić na rózne sposoby, tylko na anal sie nie godzi


📞 Ustawka (★★★★☆)

Na 2 telefony, klasyka, bez problemow, konkretna rozmowa i wskazówki


👁 Diva (★★★★☆)

Ma prawie 180, równa ze mną ale czułem się przy niej mały. BBW, twarz ma przeciętną ale ciało jeśli ktoś takie lubi albo ma taką fantazję chwilowo jak ja, to się nadaje


🏠 Lokal (★★★★☆)

W porządku, ale nie przyjmuje sama. nie widziałem tej drugiej, nie minąłem się z nikim


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera genialna, laska wie po co tam idziesz, nie ma żadnych zahamowań, wypytuje, proponuje różne rzeczy sama z siebie.


⚡ Akcja (★★★★★)

Jak już mi się takiej zachciało, to poleciałem ostro. Na początku kutas i jazda, no kurwa mistrzyni. GG, śliny w opór, wylizane i jaja i oko saurona, full wypas. Dobrze ciągnie, wyczucie, technika, zmienia tempo. W dodatku angażowała w to cyce, biła się kutasem po twarzy, zerkała czesto. Na samego loda warto się wybrać jak komuś ruchanie takiej nie pasuje. Ruchanie generalnie mocno i ostro, najpierw klasyk chwilę, potem od tyłu z widokiem na wielkie wypięte dupsko i ciąganiem za włosy. Jak skończyliśmy, gadka szmatka, sympatycznie, potem wzięła się stopami za kutasa, znowu hiszpan i wylądowało wszystko w buzi. Czasu wystarczyło jescze na piss na te cyce. Wizyta udana, jak mi się znowu zazyczy taka większa to pewnie zawitam


⚡ Przetestowane usługi

dominacja w stronę divy (+1), footjob (+1), przytulanie (+1), handjob (+1), seks hiszpański (+1), wkładanie palców do cipki (+1), klepanie penisem po policzkach (+1), piss w stronę divy (+1), seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), oral z połykiem (+1), finał w ustach (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1), pończochy (+1), rimming w stronę klienta (+1), ciągnięcie divy za włosy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Ruchacz przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : dominacja w stronę divy, footjob, przytulanie, handjob, seks hiszpański, wkładanie palców do cipki, klepanie penisem po policzkach, piss w stronę divy, seks klasyczny, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach, lizanie jajek, seksowna bielizna, pończochy, rimming w stronę klienta, ciągnięcie divy za włosy.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Wola.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, 2 finały w cenie, dowolna ilość zbliżeń, oblizuje się po wytrysku, akcja jak w pornolu, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, nie patrzy na zegarek, BBW, wysoka, cyce do hiszpana, duże cyce, duża pupa, czysta łazienka, czysty lokal, lubi to, perfekcyjna ustawka, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

martini » polecił » Luiza12 Października 2017, 23:30Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-12
napisanych opinii: 4


Diva bardzo sympatyczna i atrakcyjna, jednak raczej dla koneserów pań o większych kształtach. Godna uwagi szczególnie ze względu na umiejętności oralne i piersi wręcz stworzone do seksu hiszpańskiego.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka doskonała i bez kłopotów, dwa telefony.


👁 Diva (★★★★☆)

Nie jestem wielbicielem tego typu urody, wolę nieco drobniejsze kobiety, choć przyznam, że Luiza również ma swój urok. Jej zaletą są przeze wszystkim fantastyczne piersi, dla których głównie skorzystałem z ogłoszeń.


🏠 Lokal (★★★★★)

Luiza przyjmuje w przyjemnym budynku na Woli w pobliżu Klifu, w mieszkaniu jest czysto i miło. W łazience duży wybór kosmetyków, świeży ręcznik, można się dobrze przygotować do późniejszych atrakcji. W mieszkaniu przyjmuje również druga diva, jednak panuje dyskrecja na najwyższym poziomie.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera to mocny punkt całego spotkania. Dostałem nie tylko to co chciałem, ale zostałem także podjęty fajną rozmową w trakcie. Czułem się jak na randce, Luiza dba o to, żeby gość nie był skrępowany ani onieśmielony, bardzo szybko wprowadza luźną atmosferę, dzięki czemu można z nią naprawdę fajnie spędzić czas.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja właściwa była doskonała. Luiza rozpoczęła od FBG, widok jej rewelacyjnych piersi i jej głębokie spojrzenia w oczy sprawiły, że długo to nie zajęło, bez problemu przyjęła zresztą finał w ustach. W trakcie wizyty rozmowa, pieszczoty, przygotowanie do dalszej akcji - czyli hiszpana. W tym celu pojawiłem się u divy i nie zawiodła moich oczekiwań. Piersi ma bardzo miłe w dotyku, miękkie i w idealnym rozmiarze, żeby zaspokoić mężczyznę. Finał na twarz przyjęty bez protestów, miałem wrażenie że wręcz z przyjemnością, ale to pewnie gra. Raczej nie wrócę, żeby skorzystać z innych opcji w ofercie, ale jeśli chodzi o seks oralny i hiszpana to będzie to mój pewny punkt.


⚡ Przetestowane usługi

seks hiszpański (+1), oral z połykiem (+1), wytrysk na twarz, finał w ustach, oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Martini przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks hiszpański, oral z połykiem, wytrysk na twarz, finał w ustach, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Wola.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcji, jak z koleżanką, kasa po spotkaniu, cyce do hiszpana, duża pupa, dużo żeli w łazience, czysty lokal, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.