🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Amelia (+1), Wrocław

🚺 Znana jako:

  • Amelia
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (1 recenzji):
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.200 PLNPaździernik 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Amelia napisane przez naszych użytkowników.

Tom340 » polecił » Amelia12 Października 2017, 19:05

👤 Tom340

zarejestrowany: 21 Września 2017, 9:04
napisanych opinii: 5

Polecam tę divę każdemu szwagrowi. Jest na co popatrzeć i za co złapać, dziewczyna ze zdjęć. Fajny kontakt, nie grymasi i nie ma fochów. Fajnie zmienia pozycję, sama zachęca do akcji. Francuz z dużym wyczuciem chociaż trochę z ręka i nie na ostro raczej delikatnie, diva tworzy fajną atmosferę.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Ustawka na dwa tel, szczegóły też ustaliliśmy przez tel.


👁 Diva (★★★★★)

Diva super zadbana, piękne włosy, makijaż,ma fajne krągłości myślę ze z 5 kg więcej niz na zdjęciach ale ja lubie takie kobiety gdzie jest cyc i dupa. Fajnie jęczy i choć stara się przy francuzie to nie wsadza go za głeboko. Ale wylizała mi jajka - a to najbardziej lubię.


🏠 Lokal (★★★★★)

Mieszkanie czyściutkie. Mieszkanie znajduje się na ulicy Jesionowej, miałem problem z trafieniem. DLatego warto zapytac ją przez tek jak się dostac żeby nie tracić nerw.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Fajnie się gadło, czego nie zrobiła na 100% to dopełniła gadką. Naprawdę się starała, ma piękne ciało co tez dużo daje. Bajerancko pomrukuje. Chętnie zmienia pozycję, francuzik tez ok choć ja lubię głębiej i lubię z połykiem ale cóz zrobić 🙂


⚡ Akcja (★★★★☆)

Diva bardzo sympatyczna, po przekroczeniu progu odrazu zagadywała i tłumaczyła co i jak. Po prysznicu franek, trochę rączki i nie za głeboko, dwie pozycję, gadka szmatka i znowu jedna pozycja. Lubię takie divy nie zadufane w sobie ale przede wszystkim zadbane i pachnące. Na pewno wrócę.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenializanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Tom340 zapłacił 200 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław w dzielnicy Centrum.

🔤 Tagi

podatna na sugestiędużo ręki przy FBGjak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekbrunetkaduże cyceduża pupaczysta łazienkaczysty lokalustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...