🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Analna Gosieńka (+2), Łódź

Znana jako:

  • Analna Gosieńka
  • Małgosia
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 572-742-072
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (2 recenzji):
Ustawka★★★★☆raczej w porządku
Diva★★★★☆raczej w porządku
Lokal★★★★☆raczej w porządku
Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
Akcja★★★★☆raczej w porządku

Opinie użytkowników

bocian » polecił » Analna Gosieńka4 Grudnia 2017, 23:07

👤 bocian

zarejestrowany: 2017-11-17 23:31:02

Niezły anal, dobra opcja w łodzi


☎ Ustawka (★★★★☆)

9/10 bo chwilę błądziłem zanim zlokalizowałem panne


👁 Diva (★★★★☆)

miła, sympatyczna, nawet urodziwa, ciało 7/10


⌂ Lokal (★★★★☆)


☕ Atmosfera (★★★★☆)

trochę marudna jak coś za mocno ale spotkanie w ogólności miły przebieg


⚡ Akcja (★★★★☆)

zacząłem od prysznica i po wyjściu trochę się pomizialiśmy, nieucieka od całowania, więc można o jakieś gfe zahaczyć. Następna akcja to na kolanka i lodzik. 7/10 miewałem lepsze wykony, nie lubi dopychanie, głębokie to nie z nią. Dużo śliny i chęci jednak. Było lizanie jajek i połknięta speerma na zakończenie. Drugie podejście to znowu jakieś mizianko dopóki nie stanął i było wkładanie palców w cipkę a potem też dupkę. Seksu niezbyt wiele było bo wolałem zostawić sił na anala. Anal 8/10 bo nie lubi za mocno ale pozwala dosyć głęboko i też chętna i fajnie współpracuje więc ogólna ocena na plus.


Przetestowane usługi

seks analny (+1)wkładanie palców do pupy (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)oral z połykiem (+1)finał w ustach (+1)finał na ciało (+1)lizanie jajek (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Bocian zapłacił 150 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to: seks analny, wkładanie palców do pupy, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, oral z połykiem, finał w ustach, finał na ciało, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

Tagi

podatna na sugestięciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniejak z koleżankąMILFwysokamałe piersiszczupłaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi w dupęustawka na 2 telefony
mare_k » polecił » Analna Gosieńka9 Października 2017, 11:51

👤 mare_k

zarejestrowany: 2017-09-22 10:58:54

Polecam wszystkich szwagrom, którzy są tak jak ja fanami anala. Jestem też pod wrażaniem francuza, dokładnie wylizała całą okolicę, nie dała dopychać za mocno ale za to spust do ust i nic nie wypluwa. Fajna zgrabna diva podchodząca pod 40.


☎ Ustawka (★★★★★)

Ustawka na dwa tel, miły głos, wszystko można ustalić przez tel.


👁 Diva (★★★★★)

Trochę zaniża wiek, na pewno jest przed 40, cycki troszkę klapnięte ale za to tyłek spoko, szczupła i wysoka. Nie lubi dopychania przy francusie ale głębokość nie jest zła. Można z połykiem,fajnie liże całą okolice. Sama proponuje anala, wygina się przy pozycji od tyłu, poddatna na sugestie.


⌂ Lokal (★★★★★)

Czysto i przyjemnie, ręczniki i żele w łazience.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Czułęm się jak z koleznaką, spełniła moje oczekwiania więc nie mam się do czego przyczepić.


⚡ Akcja (★★★★★)

Zaczęła od fbg, postawiła go dosć szybko, dokładnie lizała cała okolicę i pozwoliła mi spuścić sie do ust wszystko dokładnie połknęła a potem jeszcze wylizała. Zmieniliśmy kilka pozycji, jest giętka i aktywna. Najlepszy z tego był anal, mogłem ją dopychać jak mocno chciałem to było coś wspaniałego. Na pewno wrócę na analka.


Przetestowane usługi

seks analny (+1)wkładanie palców do pupy (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)oral z połykiem (+1)lizanie jajek (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Mare_k zapłacił 150 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to: seks analny, wkładanie palców do pupy, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, oral z połykiem, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź w dzielnicy Polesie.

Tagi

podatna na sugestięciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkjak z koleżankąMILFblondynkawysokazaniża wiekszczupłakrótkie włosyczysty lokalustawka na 2 telefony