🚺 Analna Gosieńka (+3), Łódź

🚺 Znana jako:

  • Analna Gosieńka
  • Małgosia
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+3/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNStyczeń 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Analna Gosieńka napisane przez naszych użytkowników.

boss » polecił » Analna Gosieńka21 Czerwca 2018, 10:30Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-04-25
napisanych opinii: 14


Cześć. Byłem i ja u divy jakieś pół roku temu. Spotkanie zapamiętałem jako dość udane, warte swojej ceny, chociaż nie na tyle, żeby mieć chociazby dobrą pamięciówkę


📞 Ustawka (★★★★☆)

Na dwa telefony czyli tradycyjna.


👁 Diva (★★★★☆)

Średni wiek, około 40, ciało przeciętne, nie jest super zadbane, twarz podobnie - widziałem ładniejsze divy i widziałem brzydsze. Przeciętna, ale nie taka ostatnia.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Co do zasady odebrałem ją jako sympatyczną divę, ugodową, taką do której można się odezwać i śmiało o coś poprosić, Zraziło nie natomiast pospieszanie spotkania, na pewno nie trwało godzinę.


⚡ Akcja (★★★★☆)

2 strzały, jeden z tego co pamiętam był przyjęty do buzi, jednak uciekła z nim do łazienki i wypluła. FBG dobre, ale uważa na to aby jej za mocno nie włożyć, przez co jest płytko i trochę psuje atmosferę, bo nie jest tak spontanicznie. Seks w gumie, na jeźdźca i na pieska, intensywnie i energicznie z jej strony. Przejście do anala - jest co do zasady na tak, ale podobnie jak przy oralu jest bardzo uważna, nie lubi być mocno dymana w tę dziurkę, trochę się obawia gdy jesteśmy już w niej z tamtej strony.
Co do zasady jednak jest dobra, do polecenia innym szwagrom, zwłaszcza z uwagi na niski budżet i dobre podejście do tematu, nie można jej zarzucić braku staranności czy chęci, a to podstawa udanego spotkania.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczeniafinał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Boss przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks analny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

🔤 Tagi

podatna na sugestię2 finały w ceniepogania w trakcieprzycina na czasiemiła rozmowablondynkamałe piersiszczupłaczysta łazienkaczysty lokallubi w dupędobra i taniaustawka na 2 telefonyenergiczna
bocian » polecił » Analna Gosieńka4 Grudnia 2017, 23:07Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-17
napisanych opinii: 13


Niezły anal, dobra opcja w łodzi


📞 Ustawka (★★★★☆)

9/10 bo chwilę błądziłem zanim zlokalizowałem panne


👁 Diva (★★★★☆)

miła, sympatyczna, nawet urodziwa, ciało 7/10


☕ Atmosfera (★★★★☆)

trochę marudna jak coś za mocno ale spotkanie w ogólności miły przebieg


⚡ Akcja (★★★★☆)

zacząłem od prysznica i po wyjściu trochę się pomizialiśmy, nieucieka od całowania, więc można o jakieś gfe zahaczyć. Następna akcja to na kolanka i lodzik. 7/10 miewałem lepsze wykony, nie lubi dopychanie, głębokie to nie z nią. Dużo śliny i chęci jednak. Było lizanie jajek i połknięta speerma na zakończenie. Drugie podejście to znowu jakieś mizianko dopóki nie stanął i było wkładanie palców w cipkę a potem też dupkę. Seksu niezbyt wiele było bo wolałem zostawić sił na anala. Anal 8/10 bo nie lubi za mocno ale pozwala dosyć głęboko i też chętna i fajnie współpracuje więc ogólna ocena na plus.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)wkładanie palców do pupy (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)oral z połykiem (+1)finał w ustach (+1)finał na ciało (+1)lizanie jajek (+1)wkładanie palców do cipki (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Bocian przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks analny, wkładanie palców do pupy, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, oral z połykiem, finał w ustach, finał na ciało, lizanie jajek, wkładanie palców do cipki, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

🔤 Tagi

podatna na sugestięciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniejak z koleżankąMILFwysokamałe piersiszczupłaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi w dupęustawka na 2 telefony
mare_k » polecił » Analna Gosieńka9 Października 2017, 11:51Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-22
napisanych opinii: 4


Polecam wszystkich szwagrom, którzy są tak jak ja fanami anala. Jestem też pod wrażaniem francuza, dokładnie wylizała całą okolicę, nie dała dopychać za mocno ale za to spust do ust i nic nie wypluwa. Fajna zgrabna diva podchodząca pod 40.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na dwa tel, miły głos, wszystko można ustalić przez tel.


👁 Diva (★★★★★)

Trochę zaniża wiek, na pewno jest przed 40, cycki troszkę klapnięte ale za to tyłek spoko, szczupła i wysoka. Nie lubi dopychania przy francusie ale głębokość nie jest zła. Można z połykiem,fajnie liże całą okolice. Sama proponuje anala, wygina się przy pozycji od tyłu, poddatna na sugestie.


🏠 Lokal (★★★★★)

Czysto i przyjemnie, ręczniki i żele w łazience.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Czułęm się jak z koleznaką, spełniła moje oczekwiania więc nie mam się do czego przyczepić.


⚡ Akcja (★★★★★)

Zaczęła od fbg, postawiła go dosć szybko, dokładnie lizała cała okolicę i pozwoliła mi spuścić sie do ust wszystko dokładnie połknęła a potem jeszcze wylizała. Zmieniliśmy kilka pozycji, jest giętka i aktywna. Najlepszy z tego był anal, mogłem ją dopychać jak mocno chciałem to było coś wspaniałego. Na pewno wrócę na analka.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)wkładanie palców do pupy (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)oral z połykiem (+1)lizanie jajek (+1)finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Mare_k przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks analny, wkładanie palców do pupy, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, oral z połykiem, lizanie jajek, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź w dzielnicy Polesie.

🔤 Tagi

podatna na sugestięciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkjak z koleżankąMILFblondynkawysokazaniża wiekszczupłakrótkie włosyczysty lokalustawka na 2 telefony

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.