🚺 Analna Gosieńka (+4), Łódź

🚺 Znana jako:

  • Analna Gosieńka
  • Małgosia
  • Analik z Gosią
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+4/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNLipiec 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Analna Gosieńka napisane przez naszych użytkowników.

ABCD28 » polecił » Analna Gosieńka19 Lipca 2019, 21:58Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-07-19
napisanych opinii: 1


Zakręcona pozytywnie fajnie poczochrana jedyna w swoim rodzaju i ta dupcia coś pięknego taka słodka jak miodzio po prostu super suczka


📞 Ustawka (★★★★★)

Było fajnie aż za fajnie chciał bym do niej podjechać ustawka raczej bez problemowa może zależy jeszcze dla kogo ogólnie pięć plus


👁 Diva (★★★★★)

Ok super kobieta bardzo ładna i tyłek chyba lepszego nie widziałem i mięsista cipka pasująca idealnie


🏠 Lokal (★★★★★)

Ładnie czysto fajnie blisko


☕ Atmosfera (★★★★★)

Fajnie miła sympatycznie trochę po przejściach raczej nie za miłych


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja ? procent tylko niemożna przesadzać w buźkę za mocno nie dopychać dla mnie jedna z lepszych fajnie daje w dupkę lubi to anal sprawia jej przyjemność


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), seks klasyczny, pozycja od tyłu (+1), głębokie gardło, pozycja 69 (+1), seksowna bielizna (+1), szpilki, pończochy

💵 Czas i koszt spotkania

ABCD28 przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks analny, seks klasyczny, pozycja od tyłu, głębokie gardło, pozycja 69, seksowna bielizna, szpilki, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, przycina na czasie, miła rozmowa, drażliwa, blondynka, krótkie włosy, autentyczne zdjęcia, czysty lokal, przyjmuje sama, fajne proporcje, fajnie jęczy, dobra kondycja, erotyczna atmosfera, super dziewczyna, ciężko się umówić, ciężko się dodzwonić, fajna kobieta

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

boss » polecił » Analna Gosieńka21 Czerwca 2018, 10:30Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-04-25
napisanych opinii: 26


Cześć. Byłem i ja u divy jakieś pół roku temu. Spotkanie zapamiętałem jako dość udane, warte swojej ceny, chociaż nie na tyle, żeby mieć chociazby dobrą pamięciówkę


📞 Ustawka (★★★★☆)

Na dwa telefony czyli tradycyjna.


👁 Diva (★★★★☆)

Średni wiek, około 40, ciało przeciętne, nie jest super zadbane, twarz podobnie - widziałem ładniejsze divy i widziałem brzydsze. Przeciętna, ale nie taka ostatnia.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Co do zasady odebrałem ją jako sympatyczną divę, ugodową, taką do której można się odezwać i śmiało o coś poprosić, Zraziło nie natomiast pospieszanie spotkania, na pewno nie trwało godzinę.


⚡ Akcja (★★★★☆)

2 strzały, jeden z tego co pamiętam był przyjęty do buzi, jednak uciekła z nim do łazienki i wypluła. FBG dobre, ale uważa na to aby jej za mocno nie włożyć, przez co jest płytko i trochę psuje atmosferę, bo nie jest tak spontanicznie. Seks w gumie, na jeźdźca i na pieska, intensywnie i energicznie z jej strony. Przejście do anala - jest co do zasady na tak, ale podobnie jak przy oralu jest bardzo uważna, nie lubi być mocno dymana w tę dziurkę, trochę się obawia gdy jesteśmy już w niej z tamtej strony.
Co do zasady jednak jest dobra, do polecenia innym szwagrom, zwłaszcza z uwagi na niski budżet i dobre podejście do tematu, nie można jej zarzucić braku staranności czy chęci, a to podstawa udanego spotkania.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia, finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Boss przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks analny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, 2 finały w cenie, pogania w trakcie, przycina na czasie, miła rozmowa, blondynka, małe piersi, szczupła, czysta łazienka, czysty lokal, lubi w dupę, dobra i tania, ustawka na 2 telefony, energiczna

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

bocian » polecił » Analna Gosieńka4 Grudnia 2017, 23:07Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-17
napisanych opinii: 18


Niezły anal, dobra opcja w łodzi


📞 Ustawka (★★★★☆)

9/10 bo chwilę błądziłem zanim zlokalizowałem panne


👁 Diva (★★★★☆)

miła, sympatyczna, nawet urodziwa, ciało 7/10


☕ Atmosfera (★★★★☆)

trochę marudna jak coś za mocno ale spotkanie w ogólności miły przebieg


⚡ Akcja (★★★★☆)

zacząłem od prysznica i po wyjściu trochę się pomizialiśmy, nieucieka od całowania, więc można o jakieś gfe zahaczyć. Następna akcja to na kolanka i lodzik. 7/10 miewałem lepsze wykony, nie lubi dopychanie, głębokie to nie z nią. Dużo śliny i chęci jednak. Było lizanie jajek i połknięta speerma na zakończenie. Drugie podejście to znowu jakieś mizianko dopóki nie stanął i było wkładanie palców w cipkę a potem też dupkę. Seksu niezbyt wiele było bo wolałem zostawić sił na anala. Anal 8/10 bo nie lubi za mocno ale pozwala dosyć głęboko i też chętna i fajnie współpracuje więc ogólna ocena na plus.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), wkładanie palców do pupy (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), oral z połykiem (+1), finał w ustach (+1), finał na ciało (+1), lizanie jajek (+1), wkładanie palców do cipki (+1), oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Bocian przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks analny, wkładanie palców do pupy, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, oral z połykiem, finał w ustach, finał na ciało, lizanie jajek, wkładanie palców do cipki, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, jak z koleżanką, MILF, wysoka, małe piersi, szczupła, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi w dupę, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

mare_k » polecił » Analna Gosieńka9 Października 2017, 11:51Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-22
napisanych opinii: 4


Polecam wszystkich szwagrom, którzy są tak jak ja fanami anala. Jestem też pod wrażaniem francuza, dokładnie wylizała całą okolicę, nie dała dopychać za mocno ale za to spust do ust i nic nie wypluwa. Fajna zgrabna diva podchodząca pod 40.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na dwa tel, miły głos, wszystko można ustalić przez tel.


👁 Diva (★★★★★)

Trochę zaniża wiek, na pewno jest przed 40, cycki troszkę klapnięte ale za to tyłek spoko, szczupła i wysoka. Nie lubi dopychania przy francusie ale głębokość nie jest zła. Można z połykiem,fajnie liże całą okolice. Sama proponuje anala, wygina się przy pozycji od tyłu, poddatna na sugestie.


🏠 Lokal (★★★★★)

Czysto i przyjemnie, ręczniki i żele w łazience.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Czułęm się jak z koleznaką, spełniła moje oczekwiania więc nie mam się do czego przyczepić.


⚡ Akcja (★★★★★)

Zaczęła od fbg, postawiła go dosć szybko, dokładnie lizała cała okolicę i pozwoliła mi spuścić sie do ust wszystko dokładnie połknęła a potem jeszcze wylizała. Zmieniliśmy kilka pozycji, jest giętka i aktywna. Najlepszy z tego był anal, mogłem ją dopychać jak mocno chciałem to było coś wspaniałego. Na pewno wrócę na analka.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), wkładanie palców do pupy (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), oral z połykiem (+1), lizanie jajek (+1), finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Mare_k przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks analny, wkładanie palców do pupy, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, oral z połykiem, lizanie jajek, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź w dzielnicy Polesie.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, ciągnie jak odkurzacz, przy FBG nie używa rąk, jak z koleżanką, MILF, blondynka, wysoka, zaniża wiek, szczupła, krótkie włosy, czysty lokal, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.