🚺 Dyskretna Kochanka (-1), Kraków

🚺 Znana jako:

  • Dyskretna Kochanka
  • Dyskretna Alicja
  • Olivia
  • Sexy Lady Prywatnie
  • Wanda Love
  • Amber
  • Słodka Alicja
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 1 /-1)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★☆☆☆raczej słabo
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★☆☆☆raczej słabo
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNPaździernik 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Dyskretna Kochanka napisane przez naszych użytkowników.

Jasiek » napisał o » Dyskretna Kochanka19 Października 2017, 15:42Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-08-31
napisanych opinii: 14


Z jednej strony wszystko poprawnie, ale czegoś mi brakowało. Alicja przede wszystkim chyba już jest wypalona, wszystko robi z automatu. Warsztat ma dobrze wyćwiczony.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Diva z tych bardziej obleganych chyba, bo pierwszego dnia nie miała czasu na spotkanie, drugiego nie odbierała i dostałem smsa, że będzie wolna za 40 minut. Po tych 40 minutach faktycznie odebrała i się umówiliśmy. Potem już bez problemów, zadzwoniłem do niech po dokładny adres i od razu odebrała.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva z twarzy mocno przeciętna, raczej na minus, spodziewałem się czegoś więcej po zdjęciach. Za to ciało jak na fotkach, fajne cycki, nie są obwisłe. W mojej opinii starsza niż podaje - gdzieś po 30stce.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Lokal jak lokal, neutralna opinia, plus za czystą łazienkę i ręczniki. W lokalu ma psa - przynajmniej tak wywnioskowałem po miskach, ale samego psa nigdzie nie stwierdziłem. Mógł być zamknięty w drugim pokoju.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Atmosfera bez polotu. Alicja wszystko robi automatycznie, bez kontaktu wzrokowego i bez uśmiechu. Nawet jej pojękiwania wydają mi się doskonale wyćwiczone. Zagaduje, ale nie gada po to, żeby uciąć na czasie.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Daje bawić się cyckami, a naprawdę fajnie się z nimi można bawić. Nie pozwoliła tylko ich gryźć, ale lizać i ssać jak najbardziej. FGB robi szybko i trochę moim zdaniem za ostro. Podczas lodzika bardzo automatycznie się porusza, technikę ma dobrze opanowaną, więc mam wrażenie, że chce, żeby jej gość jak najszybciej się spuścił.
Chętnie sama się nabija na pal, chyba w jakimś stopniu sprawia jej to przyjemność. Nie utrzymuje kontaktu wzrokowego, dobrze się rusza, widok na ciało całkiem fajny. Nie marudziła przy żadnej pozycji.


Mimo to czegoś mi brakowało, to chyba właśnie wypalenie zawodowe divy dawało się we znaki. Wszystko robione z automatu, bez zbytniego zaangażowania, wykorzystuje swój warsztat i tyle, jakby nie dawała nic więcej od siebie. Dlatego opinia neutralna, ale może jeszcze do niej wrócę, żeby sprawdzić, czy zawsze tak sie zachowuje, czy tylko tego dnia nie była w humorze.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Jasiek przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Kraków w dzielnicy Podgórze.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, przy FBG nie używa rąk, kasa po spotkaniu, małe piersi, szczupła, pies w mieszkaniu, czysta łazienka, czysty lokal, ciężko się umówić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

daniels » odradził » Dyskretna Kochanka9 Października 2017, 11:22Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-25
napisanych opinii: 3


Zastanawiałem się czy nie dać neutralnej opinii, jednak za 300 zł to uważam, ze trzeba spodziewać się czegos zupełnie innego. Diva nie grzeszy urodą i choć spotykałem różne typy urody., jej typ nie zachęca do akcji a raczej płoszy. Szedłem na spotkanie mocno podjarany, kiedy zobaczyłem ją chowającą się za drzwi, czułem lekki niepokój, teraz myslę że mogłęm się wycofać.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka była jedyną pozytywną rzeczą jaka mnie spotkała przy tym spotkaniu.


👁 Diva (★☆☆☆☆)

Ciężko mi tu opisywac szczegóły, ale wolę ostrzec innych szwagrów aby nie zaliczyli wtopy. Jedynym plusem tej kobiety są fajne cycki, ktore doskonale układają się dłoni, fajnie je się pieści. Tyłek nawet jędrny, wypina się przy fbg ale co z tego kiedy spojrzałem na jej twarz wacek po prostu opadł, jej zachaczanie zębami a raczej aparatem też nie sprzyjało podnieceniu. Próbowała na namówić mnie na coś więcej, ale niestety brak higieny dał o sobie znać. Ma na pewno kilka lat wiecej niż podała w ogłoszeniu, lekko również przytyła.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal czysty, w łazience ręczniki w pokoju obok dwa pieski.


☕ Atmosfera (★★☆☆☆)

Diva zagadywała, jednak nie przyszedłęm na pogaduszki lecz francuzika z prawdziwego zdarzenia. Niestety się rozczarowałem nie tylko twarzą divy ale również jej umiejętnościami Cały czas myślałem o tym, że wywaliłem 300 zł za takie cos..


⚡ Akcja (★★☆☆☆)

Na początku starałęm się nie myślec o brakach w urodzie, kiedy poczułem braki w higienie wiedziałem że nie skusze sie na nic więcej niż na FBG. Loda wykonała mechanicznie,nie za głęboko, spuścik na twarz.


⚡ Przetestowane usługi

oral bez zabezpieczenia (-1), wytrysk na twarz

💵 Czas i koszt spotkania

Daniels przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : oral bez zabezpieczenia, wytrysk na twarz.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Kraków w dzielnicy Zabłocie.

🔤 Tagi

zahacza o wacka zębami, gada jak katarynka, MILF, wysoka, problemy z higieną, zaniża wiek, małe piersi, szczupła, krótkie włosy, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.