🚺 Gosia (+1), Gdynia

🚺 Znana jako:

  • Gosia
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNPaździernik 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Gosia napisane przez naszych użytkowników.

Gregory » polecił » Gosia6 Października 2017, 15:46Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-06
napisanych opinii: 3


Atmosfera jak na randce, prawdziwe GFE. Diva inteligentna, fajna, do pogadania, taka dziewczyna z sąsiedztwa. Stawka trochę za wysoka ale za spotkanie w takiej atmosferze naprawdę warto zapłacić, wyszedłem dopieszczony i zadowolony.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na dwa telefony, bez żadnego problemu, rozmowa sympatyczna ale profesjonalna. Plus za dostępność praktycznie całą dobę.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva o przeciętnej urodzie, twarz sympatyczna ale pięknością jej nie nazwę, chociaż mi się akurat podobała. Szczupła, małe piersi, niezbyt wysportowana więc nad pupą mogłaby trochę popracować. Na plus bardzo zgrabne nogi, na minus brak depilacji, to mi trochę przeszkadzało. Podany wiek jest chyba trochę zawyżony, dałbym raczej 31-32 ale mi to akurat nie przeszkadzało.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Mieszkanie prywatne w super lokalizacji, bo w Sea towers. Trochę mnie stresowała obecność ochrony ale dostałem dokładne wskazówki jak trafić do mieszkania, więc nie było źle. Mieszkanie luksusowe i czyste, fajna duża łazienka z dużym wyborem żeli, widać że diva dba o atmosferę już na tym etapie.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera rewelacyjna, jeden z największych plus tego spotkania. Diva nie patrzy co sekundę na zegarek, można z nią porozmawiać na praktycznie każdy temat, w trakcie dużo pieszczot i pocałunków. Naprawdę można poczuć się jak na udanej randce. Plus za profesjonalne traktowanie klientów, telefon podczas spotkania ma wyłączony i widać że się angażuje żeby było jak najlepiej.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Diva od wejścia sprawia wrażenie gotowej do akcji. Po prysznicu zaczyna od pieszczot, podkręca atmosferę ale nie przedłuża. Oral bez gumki poprawny, głęboki ale bez wielkiego szału, minusem jest to że nie pozwala kończyć w ustach, można na ciało. Ogólnie pozwala na dużo, chętnie przejmuje inicjatywę i zmienia pozycje, widać że jest zaangażowana w to co robi. O anal nie pytałem, za to 69 godne polecenia chociaż wspomniany brak depilacji to mały minus. Profesjonalna od początku do końca spotkania, płaci się na koniec, stawka trochę za wysoka ale nawet warto za taką atmosferę i porządny seks - ja raczej wrócę.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, pozycja 69 (+1), minetka, lizanie jajek, seks klasyczny

💵 Czas i koszt spotkania

Gregory przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, pocałunki, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, pozycja 69, minetka, lizanie jajek, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Gdynia w dzielnicy Centrum.

🔤 Tagi

kasa po spotkaniu, nie patrzy na zegarek, nieogolona, szczupła, dużo żeli w łazience, czysta łazienka, czysty lokal

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.