🚺 Baśka (+4), Warszawa

Poniżej znajduje się historia cen jakie inni szwagrowie płacili podczas spotkania z Baśka. Pamiętaj, że są to ostatnie znane ceny, dlatego mogą być już nieaktualne. Aby mieć pewność sprawdź aktualne ogłoszenie divy lub skontaktuj się z nią osobiście.

Marzec 2019
Dymek przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz. wliczając seks analny, oral bez zabezpieczenia, oral z połykiem i finał w ustach.
czytaj całość »
Styczeń 2019
snajper przejebał 100 PLN podczas spotkania trwającego 30 min. wliczając oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło i finał w ustach.
czytaj całość »
Lipiec 2018
possijdon przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz. wliczając seks analny, anal na jeźdźca, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło i finał w ustach.
czytaj całość »
Październik 2017
warszawiak62 przejebał 120 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz. wliczając seks analny, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło i oral z połykiem.
czytaj całość »
Lipiec 2017
samotny42 przejebał 120 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz. wliczając seks analny, wkładanie palców do pupy, rimming w stronę klienta, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem i wytrysk na twarz.
czytaj całość »

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.