🚺 Baśka (+4), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Baśka
  • Dojrzała Kicia
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+4/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNLipiec 2018
Cena za 30 min.100 PLNLuty 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Baśka napisane przez naszych użytkowników.

snajper » polecił » Baśka2 Lutego 2019, 23:20

zarejestrowany: 2017-11-21
napisanych opinii: 9


wypróbowane FBG - zajebiste


📞 Ustawka (★★★★★)

na dwa telefony ustawka, nic problematycznego.


👁 Diva (★★★☆☆)

MILF, zarośnięta cipa, pachy, duża nadwaga. Na pewno nie zwróciłbym uwagi w innych okolicznościach niż te które sobie zaserwowałem.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

mikro kawalerka, nie wygląda to najlepiej ale lepsze swoboda w takiej norce niż inna diva i popychający ją szwagier z każdej strony.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

rozmowna kobita, ale do rzeczy zabiera się sprawnie. na serwisie można polegać


⚡ Akcja (★★★★★)

FBG wypróbowane.
spotkanie 30 minut, wyszły dwa porządne lody. technika i staranność 9/10. na początek jest delikatne poruszenie by dygnął i z każdym dygnięciem z dużym wyczuciem ssie coraz mocniej, lepiej aż do końca, patrząc przy okazji w oczy czy się podoba. sperma wyssana zawodowo do ostatniej kropelki.


⚡ Przetestowane usługi

oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał w ustach (+1)lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Snajper przejebał 100 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to : oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

ciągnie jak odkurzaczbierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaMILFBBWnieogolonakawalerkalubi torzetelnie podchodzi do pracyprzy oralu patrzy w oczydoświadczonaluźna atmosferawydatny brzuchustawka na 2 telefony
possijdon » polecił » Baśka27 Lipca 2018, 11:18

zarejestrowany: 2018-03-07
napisanych opinii: 18


porządny seks, dojrzały milf, zadowoloby kutas :)


📞 Ustawka (★★★★★)

klasyczna


👁 Diva (★★★★☆)

Milf, uroda bardzo przeciętna,za to kobieta inteligentna, otwarta, przyjemna w obyciu. Jest dość puszysta, co czasami działa jak straszak. Jeśli chodzi o higienę to bardzo dobrze, czyściutka, bez obawy mozna brać, dotykać.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Od wejśćia do samego końca dużo przytulania, zabiegania wręcz, pieszczot, z jej strony dużo inicjuje, jest zaangażowana, fajnie prowadzi ale nie dominuje, raczej sugestywna. Na medal podejście do klienta i do seksu, mimo ze kupiony.


⚡ Akcja (★★★★★)

10/10
oral głeboki, z przyciskaniem głowy do kutasa, zerkaniem w górę, uwzględnianiem wszelkich porad.
seks 7/10, przyjemnie w środku i potem anal, naprawdę dobry. Rózne pozycje, ułatwia wszystko, przykłada się do pracy, mimo tuszy cały czas aktywna.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)anal na jeźdźca (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Possijdon przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks analny, anal na jeźdźca, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniebierze po same jajanie patrzy na zegarekmiła rozmowaBBWcyce do hiszpanaduże cycelubi tointeligentnarzetelnie podchodzi do pracyprzy oralu patrzy w oczydobra i taniadoświadczonaustawka na 2 telefony
warszawiak62 » polecił » Baśka10 Października 2017, 13:10

zarejestrowany: 2017-10-10
napisanych opinii: 2


za ta cene najlepsza opcja dla koneserow ,wizyta mila z fajnym zakonczeniem ,diva do polecenia


📞 Ustawka (★★★★★)

ustawka bardzo sprawna i po dwoch telefonach sie jest w mieszkaniu


👁 Diva (★★★★☆)

diva nie spodoba sie kazdemu ale dla mnie przyjemny naturalny milf bez poprawiania i makijazu .wiek się w miare zgarza 40-45 lat i diva przy kosci troche ,cycki fajne do pomacania


🏠 Lokal (★★★☆☆)

mala kawalerka bez luksusow ale czysto i milo ,lazienka niestety mikroskopijna tak tylko zeby sie umyc ,jest pare zeli


☕ Atmosfera (★★★★★)

diva dba o atsmosfere i zeby gosc czul sie swobodnie ,wizyta sympatyczna i bez zadnej spiny ,jak wieczor spedzony z mila i apetyczna sasiadka


⚡ Akcja (★★★★★)

w akcji zero zarzutow porzadne fbg bez reki i z zaangarzowaniem ,anal bez doplat i chetnie ,na wiecej zabraklo sily . wizyta bez pospiechu i spiny ale z atmosfera ,diva pozwala na wszystko wiec jeszcze wroce wyproboac inne opcje


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)oral bez zabezpieczeniagłębokie gardło (+1)oral z połykiem

💵 Czas i koszt spotkania

Warszawiak62 przejebał 120 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (120 PLN) to : seks analny, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Śródmieście.

🔤 Tagi

przy FBG nie używa rąkjak z koleżankąnie patrzy na zegarekMILFduże cycenieogolonaczysty lokalustawka na 2 telefony
samotny42 » polecił » Baśka7 Września 2017, 0:06

zarejestrowany: 2017-09-01
napisanych opinii: 17


Fajna MILF dla miłośników kobiet, które mają trochę ciałka. Bardzo dobra cena do jakości usług, warto się skusić nawet jeśli nie gustuje się koniecznie w takich divach.


📞 Ustawka (★★★★★)

Na ogłoszenie natrafiłem kilka razy na stronkach, widocznie ciągle są odświeżane. Szybko można się umówić, po jednym telefonie dogadany jest już dzień i godzina. Przy drugim telefonie, już na miejscu, do razu podaje adres. Rozmawia się bezpośrednio z divą. Konkretnie i szybko - to mi się podoba.


👁 Diva (★★★★☆)

Fajna blondynka 40+. Diva w typie "dziewczyny z sąsiedztwa". Jak dla mnie typowa MILF, mamuśkowata, cycata, ma trochę ciałka, co lubię. Zdjęcia, które podaje w ogłoszeniach, są na pewno jej. Na żywo prezentuje się tak samo dobrze i faktycznie jest nieogolona. Z buźki uroda przeciętna, ale o gustach się nie dyskutuje.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Mała kawalerka przy Wilanowskiej. Miejsca nie jest dużo, co w sypialni nie przeszkadza, ale w łazience jest już odczuwalne. Jestem dużym facetem i miałem problem, żeby się swobodnie tam poruszać. Plusem jest bardzo dobrze wysprzątana łazienka, z ręcznikami i żelami dla gości. W mieszkaniu bardzo czysto, pościel świeża.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Diva fajna z charakteru, do pogadania, pośmiania w przerwach. Panuje u niej luźna atmosfera, jest bardzo miła i nie sprawia wrażenia, jakby bardzo jej się nudziło czy śpieszyło, jak to czasami bywa.


⚡ Akcja (★★★★★)

Baśka jasno ustala zasady, płatność przed, zaprasza do łazienki, gdzie można znaleźć wszystko, co potrzebne. Miła i bardzo otwarta na wszystkie propozycje. Sama proponuje FBG i inne opcje bez dodatkowych opłat. Gotowa była też na anala w każdej chwili, ale tym razem nie skorzystałem. Jak za taką cenę to super, ale nawet jakby trzeba było płacić więcej, to i tak byłoby super. Otwarta diva, gotowa na różne możliwości bez zbędnego marudzenia.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)wkładanie palców do pupyrimming w stronę klientahandjob (+1)masaż erotyczny (+1)seks hiszpański (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)oral z połykiem (+1)wytrysk na twarz (+1)finał na ciało (+1)pozycja 69 (+1)lizanie jajek

💵 Czas i koszt spotkania

Samotny42 przejebał 120 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (120 PLN) to : seks analny, wkładanie palców do pupy, rimming w stronę klienta, handjob, masaż erotyczny, seks hiszpański, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, wytrysk na twarz, finał na ciało, pozycja 69, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Śródmieście.

🔤 Tagi

sama zmienia pozycjeciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkdowolna ilość zbliżeńjak z koleżankąnie patrzy na zegarekMILFblondynkacyce do hiszpanaduże cyceduża pupadużo żeli w łazienceustawka na 2 telefonynieogolona