🚺 Eliza Playmate (+9), Ełk

🚺 Znana jako:

  • Eliza Playmate
Zaproponuj pseudonim...
90% korzystających poleca (+9/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNLipiec 2021
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Eliza Playmate napisane przez naszych użytkowników.

ostratex » polecił » Eliza Playmate18 Lipca 2021, 13:10Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-06-28
napisanych opinii: 3


fachowa i nadal działa, warta uwagi jesli chce sie sprawdzonego serwisu. nie zrobi kaszany nie jest nadmiernie emocjonalna przy tym. robi fachowo, sporo na ilosc bo biznes jej sie kreci ale odmówic dobrej opini jej nie mozna


📞 Ustawka (★★★★☆)

ustawka telefoniczna zawsze daje rade. grafik pełny ale zawsze cos sie znajdzie


👁 Diva (★★★★☆)

7/10. to fakt ze lat ma wiecej niz podaje ale to od razu widac. na swoj faktyczny wiek wygląda w porzadku.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

dobra ale kontakt z nią własnie taki dosyc proesjonalny ale dobry i symaptyczny serwis dobry i sprawdzony bardzo doswiadczona. szybko i sprawnie dziala ale nie tak szybk chamsko. mozna sie przejsc na spokojnie, taka co z nią zawsze dobrze bo temat ma goarniety.


⚡ Akcja (★★★★★)

diva ma kata dosiwadczenia i to widac po usługach. wie jak wziac do pyska i co dlaej robic, mozna podpowiadac i tez slucha. umie zrobi i deliaktnie dobrze i mocniej dobrze seks tez dobry gibka roi to na codzien i jest sprawna


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja pagony (+1), oral w zabezpieczeniu (+1), głębokie gardło (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Ostratex przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral w zabezpieczeniu, głębokie gardło, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2021.
Spotkanie odbyło się w mieście Ełk.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, rzetelnie podchodzi do pracy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, luźna atmosfera, MILF, zaniża wiek, zgrabna, wychodzi z inicjatywą, dobrze wyposażony lokal, dobra kondycja, fajna kobieta, zadbana, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Piotrekgaj » polecił » Eliza Playmate10 Lipca 2021, 20:36Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2021-07-10
napisanych opinii: 1


Bardzo miła , zgrabna. Odebrała za pierwszym razem.
Fajnie się rozmawiało.


📞 Ustawka (★★★★★)

Miły głosik przez telefon zachęcające zdjęcia😁😄

Odbiera sama telefon


👁 Diva (★★★★☆)

Ładna i zgrabna. Ładny tyłek i nogi. Twarz średnia. Wiek zaniżony. Ładne oczy i usta ale widać zmęczenie na twarzy


🏠 Lokal (★★★★★)

Czysto nawet bardzo..czysta łazienka. Czyste ręczniki. Dużo żeli do mycia. Przyjmuje sama bez koleżanek.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Jak z koleżanką na wesoło. Dużo dowcipkuje.ake czuć pośpiech i zniecierpliwienie.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Czuć pośpiech. Loda robi fachowo. Można docisnąć głowę. pozycję id tyłu chyba najlepiej lubi


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja pagony, oral w zabezpieczeniu (+1), głębokie gardło (+1), pozycja 69, minetka, lizanie jajek

💵 Czas i koszt spotkania

Piotrekgaj przejebał 200 PLN (150 PLN + 50 PLN za usługi dodatkowe) podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral w zabezpieczeniu, głębokie gardło, pozycja 69, minetka, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2021.
Spotkanie odbyło się w mieście Ełk.

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

lisisyn » polecił » Eliza Playmate6 Lipca 2020, 20:23Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-07-06
napisanych opinii: 2


i ja również zaliczyłem dive w Kielcach.


📞 Ustawka (★★★★★)

Bardzo zachęcająca, ma taki subtelny i miły głos, bardzo kobiecy. W sumie to najmniej ważne jaki ma głos heh... W każdym razie ustawka okazała się skuteczna. Bez szwanku trafiłem do divy, na nic nie musiałem czekać i żadnej pewnośći co do jej solidności po drodze nie utraciłem 🙂


👁 Diva (★★★★★)

9/10 zadbana laska koło 30.


🏠 Lokal (★★★★★)

tak, wszystko było czyste i dostępne.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atosmfera swietna, fajna kobieta i się stara po prostu to jej biznes. Ma do tego dobre warunki.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja 9/10. Swietnie robi loda głeboko i zerka i sporo się ślini, trzeba uważać żeby to nie podziałało za mocno nawet i żeby miec jeszcze energię na dalsze zabawy... Przyjmuje w seksi bieliźnie i rozpakowuje sie to ciałko i zabawa normalnie płynie...


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), pozycja pagony (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Lisisyn przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Ełk.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, ciągnie jak odkurzacz, rzetelnie podchodzi do pracy, przy oralu patrzy w oczy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, zgrabna, czysta łazienka, czysty lokal, doświadczona, wychodzi z inicjatywą, dobrze wyposażony lokal, erotyczna atmosfera, super dziewczyna, zadbana, uczciwa, wyrozumiała, super higiena, królowa loda, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

mario » polecił » Eliza Playmate13 Grudnia 2019, 1:47Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-06-01
napisanych opinii: 20


KIELCE


📞 Ustawka (★★★★★)

zmieniają te miasta... ja jestem świętokrzyskie i tam własnie miałem okazje divę przelecieć. UStawka na 2 telefony - standard.


👁 Diva (★★★★★)

Laska. Z ręką na sercu daję 8/10. Zdjęcia wiarygodne. Jest wesoła i potrafi normalnie porozmawiać.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Jest wesoła, bezpośrednio rozmawia ale nie zagaduje na siłę i nie zamęcza głupimi historyjkami...


⚡ Akcja (★★★★★)

ORal i wygibasy w rozne strony ;-)
Jeden spust w buzi, drugi wymęczyłem w cipce (nie taki jurny zawodnik 😛 ) i poszedł w gumę. Przez cały czas trwania spotkania diva była zadowolona, postawa pożądana przy takich wyczynach. Ja polecam z czystym sumieniem, gdzie wpadnie tam warto odwiedzić.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), pozycja pagony (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Mario przejebał 250 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (250 PLN) to : GFE, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Ełk.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, rzetelnie podchodzi do pracy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, luźna atmosfera, szczupła, ładna twarz, zajebiste cycki, rzeczowy kontakt, zgrabna, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, kobieta z klasą, doświadczona, wychodzi z inicjatywą, fajna kobieta, zadbana, uczciwa, wytrwała, wyrozumiała, super higiena, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Pan » polecił » Eliza Playmate26 Lipca 2019, 13:07Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-04-25
napisanych opinii: 8


solidny pewniak


📞 Ustawka (★★★★★)

przez telefon, swietnie ogarnia temat jak i wszystko. dziewczyna wie co robi w tym zawodzie.


👁 Diva (★★★★★)

blondynka 8/10 zgrabna czego wymagac więcej. rusza kutasa jak zakręci ciałem nawet nie musi za duzo robic.


🏠 Lokal (★★★★★)

ogarnia temat lokalu czyli warunkow ktore potrzebne zeby dobrze wygodnie zaruchac. niczego w lokalu nie brakuje i nie trzeb sie dopominac, szukac i kręcić wokol wlasnej osi jak to bywa w nowych miejscach.


☕ Atmosfera (★★★★★)

konkretna wygadana, bez krępacji solidna firma


⚡ Akcja (★★★★★)

2 finały 1 spust do buzi drugi na cialo oral bez gumki z okolicami seks w ciasną cipke ktora wyglada i pachnie bezpiecznie. reakcje i jej pozycje dobrze tak wspomaga ten seks uczestniczy jest aktywna. 2 final naturalna sprawa nie robi problemow nie przeciaga czasu ani 1 razu zeby na 2 sie nie dalo. Mozna i pogadac i dobrze sie dogadac zeby wyszlo tak jak chcemy jak sa jakies dodatkowe oczekiwania. I taka droga chyba nie jest jak na to ze solidna


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja pagony (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), finał w ustach (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Pan przejebał 250 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (250 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to maj 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Ełk.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, rzetelnie podchodzi do pracy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, luźna atmosfera, blondynka, szczupła, zajebiste cycki, zgrabna, dużo żeli w łazience, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, kobieta z klasą, doświadczona, wychodzi z inicjatywą, dobrze wyposażony lokal, dobra kondycja, erotyczna atmosfera, super dziewczyna, fajna kobieta, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Duce » polecił » Eliza Playmate7 Maja 2019, 14:04Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-04-13
napisanych opinii: 11


Dobra suczka


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka perfekcyjna przez telefon


👁 Diva (★★★★☆)

ładna blondynka, 7/10. Jest atrakcyjna, może nie modelka, ale modelki to na okładkach po retuszu.


🏠 Lokal (★★★★★)

Czysty ręcznik, żel gotowy, wszystko pod ręką i podane "na tacy". O nic nie trzeba sie 10 razy dopominać, dobrze zorganizowany przybytek


☕ Atmosfera (★★★★★)

Bardzo dobra, nie pierwsze jej to. Rozmowa się klei i nie zbacza na niebezpieczne czy niewygodne tematy


⚡ Akcja (★★★★☆)

Francuz bez gumy czy twz FBG 8/10. Ma dobre ssanie. Seks od tyłu i misjonarz. Długo nie było, bo to jednak ze mną. 7/10, warta ceny, bo jest pewna. Dasz więcej ale odbierzesz sobie w naturze. Załuje ze nie robi głebokiego gardła


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Duce przejebał 250 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (250 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Ełk.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, rzetelnie podchodzi do pracy, jak z koleżanką, miła rozmowa, blondynka, wysoka, szczupła, ładna twarz, zgrabna, dużo żeli w łazience, czysty lokal, duże łóżko, nowe budownictwo, fajne proporcje, lubi to, dyskretne lokum, doświadczona, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

peja » napisał o » Eliza Playmate2 Maja 2018, 16:01Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-04-25
napisanych opinii: 5


Nie rozumiem zachwytów powyżej, panna niezła ale bez przesady, widziałem lepsze i z ryja i w akcji


📞 Ustawka (★★★★★)

Dobra, uczciwie się umawia, konkretnie podaje adres bez ceregieli


👁 Diva (★★★★☆)

no ładna, nie można jej nic zarzucić i ubrana fajnie że kutas może dygnąć na sam widok. wiek może się zgadzać a może być trochę starsza ale do 40 nie dobiła raczej na bank, więc w miare rzetelnie podane w ogłoszeniu. zresztą nie ma sie co wstydzic jak sie dobrze prezentuje prze 40 tak.


🏠 Lokal (★★★★☆)

opisane chyba wszystko, nie mam nic do dodania.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

miła jest, zagada ale jakiejś bajery nie ma, miło na spotkaniu ale żeby się w niej przez to jakos specjalnie mozn bylo zauroczyc to nie, nie az tak.


⚡ Akcja (★★★★☆)

FBG dobre ale nie aż takie żeby się zachwycać, zajmuje się duzo główką, czasami weźmie glębiej, bawi się tempem, stara się ale to nie jest jak z pornola a i do gfe daleko, coś pomiędzy i w sumie chuj wie jak sie ustosunkować. na moje noty to maksymalnie 6/10, zębów i innych błędów kardynalnych nie było jednak.
Analu brak, nie połyka chociaz można zlać się w buzi.
Sex bez problemowy ale podobnie jak fbg bez fajerwerków, odstosuje się i udostępni cipy w jakiej się chce pozycji ale poza tym ze było miło to nie zrobiło mi to jakieś wielkiego wow, wyszedłem jak od wielu innych.
nie hejtuję, ale hamowalbym sie z zachwytami mogącymi wpędzać w maliny, jest dobra ale nie spodziewałbym się cudów.


⚡ Przetestowane usługi

pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach (+1), seksowna bielizna (+1), seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Peja przejebał 250 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (250 PLN) to : pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, seksowna bielizna, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Ełk.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, 2 finały w cenie, miła rozmowa, blondynka, wysoka, małe piersi, szczupła, ładna twarz, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, rzetelnie podchodzi do pracy, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Damian » polecił » Eliza Playmate7 Lutego 2018, 21:25Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-27
napisanych opinii: 3


Mistrzyni! Szkoda tylko, że cena jest wysoka i nie będę u niej mógł często bywać :/


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka bezproblemowo, nie na dwa, ale na jeden telefon, bo adres dała mi od razu. Nie wiem, czy to reguła, ale u mnie tak to się odbyło.
Bez telefonistki, rozmawiałem z nią bezpośrednio.


👁 Diva (★★★★★)

Diva to wysoka blondyna, ubrana seksownie, zgrabne ciałko, ładna buzia. Bardzo atrakcyjna kobieta!


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal czysty, prysznic jest, żele są, ręczniki czyste, łóżko konkretne i czysta pościel. Mieszkanie na nowym osiedlu, można trafić bez problemów, sporo parkingu, ale byłem w takich godzinach, gdzie inni są w pracy, więc nie wiem jak po południu.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmsofera bardzo fajna. Nie czułem się w ogóle jak z divą, brak w niej manier, żadnego focha, na luzie do wszystkiego i chętna na każdą propozycję.


⚡ Akcja (★★★★★)

Diva otworzyła ubrana w bardzo seksowny komplecik, aż od razu miałem ochotę z jej go zrzucić. Szybko ogadaliśmy szczegóły, kasa do ręki, pokazała łazienkę, czekała w pokoju. Od razu po prysznicu zabiera się za lodzika, nie trzeba jej do tego prosić, ani przekonywać. Ssie bez gumy, bierze głęboko dosyć, ale nie jest to głębokie gardło. Ssie i ciągnie mocno w zmiannym rytmie. Spuścik do buzi, ale nie połyka tylko wypluwa. Zaraz po tym idzie przemyć usta. Potem masażyk, fajna atmosfera, znowu chwila lodzika i seks.
Ma wilgotną cipkę, fajnie reaguje na akcję, jęczy, mruczy - i raczej nie udaje. Dymać można aż po same jaja, cipka średnio luźna, nie jest to ciaśniutka dziewica, ale wiadra też nie ma. Oczywiście klasyk w gumie, bez gumy nie ma nawet opcji. Spust w pozycji na pieska, fajnie kręci dupką i ekstra widoki. Potem chwila relaksu i czas się skończył.


⚡ Przetestowane usługi

masaż erotyczny (+1), seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Damian przejebał 250 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (250 PLN) to : masaż erotyczny, seks klasyczny, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Ełk.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, jęczy jak w pornolu, 2 finały w cenie, jak z koleżanką, blondynka, wysoka, duże cyce, szczupła, dużo żeli w łazience, czysta łazienka, czysty lokal, fajnie jęczy, przyjmuje sama, kobieta z klasą

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

fap_fap » polecił » Eliza Playmate24 Października 2017, 23:50Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-16
napisanych opinii: 10


Miło spędziłem godzinkę z Elizą. Szczerze polecam, diva jak marzenie, dla mnie 8/10 - odbieram jeden punkt za brak analu (to już by było niebo!) i jeden za to, że moim zdaniem jest trochę za szczupła.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka bez problemów, wszystko ustalone na dwa telefony, łatwo znaleźć miejsce, chociaż warto zaparkować trochę wcześniej i się kawałek przejść, bo mogą być problemy z parkowaniem w okolicy.


👁 Diva (★★★★★)

Diva ładna, zgrabna, szczupła (dla mnie trochę za bardzo), z małymi, zgrabnymi cycuszkami, które fajnie leżą w dłoni. Ogólnie nie mam jej nic do zarzucenia pod względem wyglądu. Zadbana i czysta - a to też bardzo dla nie jest ważne. Twarz to kwestia gustu, chociaż tutaj akurat jest bardzo przyjemna. Myślę, że każdy facet by się za nią na ulicy obejrzał. Na pewno nie zaniża sobie wieku.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal czysty, łazienka też czyściutka. Prysznic można zrobić bez obrzydzenia i co najważniejsze - ręczniki były w normalnych rozmiarach, a nie jakieś małe, gdzie trzeba trzy, żeby się dobrze wytrzeć.

W lokalu nie ma zwierząt, chyba żadna inna diva tutaj też nie przyjmuje, ja przynajmniej nikogo nie stwierdziłem.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera w klimacie GFE i to z fajerwerkami. Eliza całuje namiętnie, fajnie reaguje na dotyk, robi się mokra. Seks nawet nie jak z koleżanką, ale po prostu jak z dziewczyną/kochanką. Od początku spotkania miałem jakby wrażenie, że znamy się już naprawdę długo. Atmosfera naprawdę miła.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja zaczęła się od krótkiego FBG, ale przy takim ciele Eliza długo nie musiała się starać, żeby mi stanął. Robi to sprawnie, głęboko i namiętnie, można ją pieścić w trakcie orala. Potem przerobiliśmy kilka pozycji, nie było z żadną problemów. Fajnie zaangażowana w seks diva, warto do niej wpaść!


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), lizanie jajek (+1), GFE (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Fap_fap przejebał 250 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (250 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek, GFE.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Ełk.

🔤 Tagi

sama zmienia pozycje, ciągnie jak odkurzacz, przy FBG nie używa rąk, jak z koleżanką, blondynka, małe piersi, szczupła, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

klakier » polecił » Eliza Playmate6 Października 2017, 13:00Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-24
napisanych opinii: 3


Fajny z niej MILF, takie divy podziwiam i z przyjemnością odwiedzam kolejny raz. Zadbana, pachnąca i dbająca o klienta. Lubię kształtne piersi i jędrne krągłe pośladki, tu mi tego trochę brakowało, bo diva jest szczuplutka i wysoka. Ujęła mnie jednak swobodą w działaniu, liże co trzeba z całą okolicą.Jest podatna na zmiany pozycji nie grymasi przy FBG, pozwala skończyć w ustach.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawiamy sie na dwa tel, glos przyjemny i zachęcający do odwiedzin. Umawiamy się na FBG i kilka pozycji.


👁 Diva (★★★★★)

Diva jak na zdjęciach, zadbana, pachnąca aż miło w nią wejść, przy FBG praktycznie działa samymi ustami nie wspomaga się rączką. Nie połyka ale pięknie wszystko trzyma u ustach, liże dokładnie całą okolicę. Spodobała mi się jej delikatność, nie dymałem jej za mocno bo sama akcja przebiegała właśnie bardziej w stronę delikatności niż ostrego dymania. Po spuście, chwile zagadała i powtórnie się mną zaopiekowała - to lubię, zero fochów czy grymaszenia.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal czyściutki na ulicy tuwima, przy 1 tel podała adres. Łazienka w pełni wyposażona w żele, czysty ręcznzik.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera na duży pozytyw, spoko w gadce, nie pierdzieli bez sensu, zagaduje, starala się aby było mi przyjemnie.


⚡ Akcja (★★★★★)

Prysznic, kasa i zaczyna od FBG, głęboko, liże całą okolicę, ciągnie żwawo, spuścik w usta bez połyku. Seks klasyczny, od tyłu i na jeźdzca potem chwila odpoczynku i znowu zabiera się za robotę, pyta czy chce skończyć w niej czy spuścik w ustach. Polecam na pewno jeszcze kiedyś do niej wpadnę.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał w ustach (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna, szpilki

💵 Czas i koszt spotkania

Klakier przejebał 250 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (250 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, lizanie jajek, seksowna bielizna, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Ełk.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, przy FBG nie używa rąk, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, blondynka, wysoka, małe piersi, szczupła, krótkie włosy, dużo żeli w łazience, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony, MILF

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.