🚺 Kusicielka Alicja (0), Wrocław

🚺 Znana jako:

  • Kusicielka Alicja
  • Ala
Zaproponuj pseudonim...
50% korzystających poleca (+1/ 0 /-1)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNPaździernik 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Kusicielka Alicja napisane przez naszych użytkowników.

wolf » odradził » Kusicielka Alicja25 Października 2017, 21:18Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-16
napisanych opinii: 7


Na tą divę się napaliłem, bo ponoć bardzo fajna z niej laska. Niestety, ale charakter odebrał cały urok spotkania. W cenie tylko jeden strzał. Byłem u niej na początku października, diva w ciąży, nosi pas na brzuchu, dopiero przed wyjście mi powiedziała, że jest w ciąży, ale jeszcze nie jest to ogólnie widoczne.


📞 Ustawka (★★★☆☆)

Ustawka okej, ale musiałem czekać 15 minut pod klatką, bo jeszcze się nie przygotowała. Jak wyszedłem z łazienki, to też czekałem jakieś 10 minut.


👁 Diva (★★★★★)

Diva wizualnie faktycznie robi wrażenie, szczupła, zadbana, wysoka, seksownie ubrana (tylko ten pas na brzuchu psuje efekt). Dosyć ciasna jest, więc to też na plus. Jedyny minus to zęby, w naprawdę złym stanie i trochę to psuje urok jej twarzy.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Nowe budownictwo, niedawno chyba był remont, bo jeszcze nie wszystko było do końca zrobione w łazience. Czysto i to najważniejsze.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Atmosfera... no właśnie...
1. Panna na dzień dobry wymienia, czego nie można z nią robić.
2. Panna ma charakter typowej blachary/laski z wiejskiej dyskoteki, nie jest błyskotliwa, przekonana o swojej wyższości.
3. Diva marudziła podczas seksu przy zmianie pozycji.
4. Tylko jeden strzał i ona chce jak najszybciej do niego doprowadzić. Płacisz 3 stówki, a panna się stara, żebyś doszedł po 10 minutach....
5. Trochę stara się przycinać na czasie, przychodzi do pokoju później.
6. Po strzale niemal natychmiast się z Tobą żegna i wręcz pogania.
Nie wiem, może te humorki to ciąża, ale mnie do siebie zniechęciła.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Akcja trwała może z 30 minut. Panna ładna, doświadczona, więc stara się, żebyś szybko doszedł. Jakbym był na mega ciśnieniu to 5 minut i pewnie bym się z nią żegnał. Nie opłaca się w ogóle płacić za godzinę. FBG płatny dodatkowo 100 złotych - nie skorzystałem z tego.

Przez to, że diva chce jak najszybciej skończyć spotkanie, to seks naprawdę jest mega, stara się, chociaż nie jęczy jakoś mocno czy nie daje znać, że jej się podoba. Tylko trzeba do niej iść przygotowanym do tego, żeby nie za szybko strzelić ;) I trzeba nie dawać się jej humorkom. Dla mnie w każdym bądź razie panna jest spalona.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), oral w zabezpieczeniu (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Wolf przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, oral w zabezpieczeniu.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław w dzielnicy Fabryczna.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcji, 1 finał w cenie, pogania w trakcie, przycina na czasie, blondynka, duże cyce, szczupła, czysta łazienka, czysty lokal, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Tom340 » polecił » Kusicielka Alicja5 Października 2017, 15:55Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-21
napisanych opinii: 5


Wysoka, szczupła z fajnym cyckiem i przyjemną buźką. Wszystko co ustaliliśmy przez tel( Francuzik z gumką oraz 4 pozycję) zostały wykonane. Diva angażuje się i zachęca do kolejnych odwiedzin. W cenie tylko jeden spust- trzeba uważać, żeby za wcześnie nie skończyć spotkania.Na pewno wrócę!


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na dwa tel, w pierwszy ustaliliśmy co i jak, drugi pod mieszkaniem.


👁 Diva (★★★★★)

Diva ze zdjęcia, ma rewelacyjnie długie nogi, szczupła ale fajny cyc. Fajnie się angażuje w ciągnięcie, chętnie zmienia pozycję, nie marudzi. Na początku informuje czego nie robimy i jeśli trzymasz się ustalonych zasad, dziewczyna się stara i nawet robi naturalnie mokra podczas zabawy. Otwiera w wysokich szpilkach, ma na pewno więcej niz 175 bez szpilek więc jak nie lubisz wysokich dziewczyn to nie polecam. Myślę że jest dobra dla szwagrów z dużym temperamentem.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal czysty, w łazience niestabilna wanna, dużo żeli i czysty ręcznik


☕ Atmosfera (★★★★★)

Diva wyznacza jasne zasady,jest poddatna na sugestie i naturalnie mokra. Dobrze ciągnie i ma ciasną szparkę.


⚡ Akcja (★★★★★)

Otworzyla mi w seksowniej bieliźnie i szpilach, zatkało mnie bo niezła sztuka z niej. Cos tam zagadało, kasa, mycie i francuzik, ciągnie żwawo w sam raz. Przerobiliśmy 4 pozycję, jest wilgotna i ciasna a przy tym seksowona i pociagająca w cenie 1 spust więc trzeba się mocno starać żeby nie skończyć po 15 minutach. Na pewno wrócę diva w moim typie,figura super, umiejętności i brak marudzenie na duży plus.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral w zabezpieczeniu (+1), seksowna bielizna (+1), szpilki (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Tom340 przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral w zabezpieczeniu, seksowna bielizna, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław w dzielnicy Fabryczna.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, 1 finał w cenie, blondynka, wysoka, szczupła, długie włosy, dużo żeli w łazience, czysty lokal, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.