🚺 Gosia biust5 (0), Bydgoszcz

🚺 Znana jako:

  • Gosia biust5
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.100 PLNPaździernik 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Gosia biust5 napisane przez naszych użytkowników.

marcin_u » napisał o » Gosia biust54 Października 2017, 9:36Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-26
napisanych opinii: 5


Spotkanie oceniam 50/50 miałem ciśnienie na hiszpana w prawdziwych balonach. Diva lekko zaniża wiek i ma z 5 kg więcej niż na zdjęciach. Ma rewelacyjne duże cycuszki w sam raz do seksu hiszpańskiego, którego jestem zapaleńcem. Skupiłem się głównie na cyckach, choć widoki od tyłu też są zachęcające a diva preferuje pozycję od tyłu więc można się napatrzeć. Czułem pośpiech i małe zaangażowanie podczas stosunku. Spoko cena, nie za wysoka, dlatego na pewno wrócę do niej ale tylko dla cycków.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na dwa tel, bez problemu. Szybko i łatwo można się dogadać, miły głos w słuchawce.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva ma rewelacyjne i duże cycki i całkiem fajny sporawy tyłek, długie blond włosy i z 5 kg nadwagi. Nie jest tłusta ale taka raczej przy kości. Z twarzy nie jest atrakcyjna, ja bym się za nią nie obejrzał na ulicy ale cycyki wynagradzają wszystko. FBG nieco płytki i bez zaangażowania. Dwie pozycje klasyk i od tyłu takie trochę na leniwca, pojęczała, ale bez szalu. Na duży minus: Panna zniknęła na 15 minut i czuć było że chce jak najszybciej skońćzyć.Stąd z godziny całe spotkanie skróciło się do 40 minut.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal przy ul. szubińskiej, czysty. Duże łóżko, zmęczone prześcieradło.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Na początku próbowała zagadywać, jednak po zniknięciu na 15 minut w łazience pomyślałem że przycina na czasie! Potem FBG w pośpiechu, hiszpan ok ale seks już z odwróconą głową.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Hiszpana polecam w 100% jest w co włożyć i dla fanatyków tej zabawy rewelacyjne widoki. Miękkie, duże cycuszki na pewno wrócę żeby się jeszcze w nich zanużyć. Niestety FBG szybki i płytki, jak tylko stanął odrazu gumka i jazda. Proponuje dwie pozycje klasyk i na jeźdźca ale nie angażuje się w nie jakoś mocno. W godzinę tylko jeden spust.


⚡ Przetestowane usługi

seks hiszpański (+1)seks klasycznypozycja od tyłuoral bez zabezpieczenia (-1)finał na ciało (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Marcin_u przejebał 100 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to : seks hiszpański, seks klasyczny, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Bydgoszcz w dzielnicy Błonie.

🔤 Tagi

brak inicjatywy1 finał w cenieprzycina na czasieMILFblondynkawysokacyce do hiszpanaduża pupadługie włosyczysta łazienkaczysty lokalustawka na 2 telefonyduże cyce

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.