🚺 Wiktoria (+4), Pleszew

🚺 Znana jako:

  • Wiktoria
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+4/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.160 PLNGrudzień 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Wiktoria napisane przez naszych użytkowników.

roberto » polecił » Wiktoria20 Grudnia 2019, 17:01Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-07-04
napisanych opinii: 13


📞 Ustawka (★★★★★)

1 telefon żeby się umówić 2 na potwierdzenie
dobrze to działa


👁 Diva (★★★★☆)

9nie wygląda tak dobrze jak na zdjęciach. Jakies dwa pkt mniej w skali na 10. Wiek zaniżony o 1/4 😛 Czyli moze nawet plus dycha do tego co wpisane. to wpływa na wyobrazenie tego co bedzie a teg o co się zastało,


🏠 Lokal (★★★★☆)

taki jakby tam mieszkała, może faktycznie?


☕ Atmosfera (★★★★☆)

spotkanie odbywa się po koleżeńsku.


⚡ Akcja (★★★★★)

Robi dobrze loda. Nie ma za bardzo ingerencji w to żeby zrobić jej głebokie gardło. I bez tego jest dobrze i nawet głęboko. Doświadczona to wychodzi. Dziurka klasyczna,a ni jakoś specjalnei ciasna ani rozlazła. Wchodzi sie i posuwa dobrze bo nie marudzi i szybko i sprawnie zmieni pozycje mozna smialo prosic. Wchodzilem w nią całym kutasem rozmiar mam klasyczny.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Roberto przejebał 160 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (160 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Pleszew.

🔤 Tagi

ciągnie jak odkurzaczrzetelnie podchodzi do pracyjak z koleżankąluźna atmosferaMILFretuszowane zdjęciazaniża wiekrzeczowy kontaktczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi toenergicznadoświadczonazadbanasuper higienaustawka na 2 telefony
qyt » polecił » Wiktoria21 Marca 2019, 14:25Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-03-15
napisanych opinii: 32


Fajna ustawka, na szybkie bzykanko


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka bezproblemowa, dwa telefony, panna od razu odebrała, pokierowało gdzie i jak, jako że byłem przejazdem, bardzo łatwo trafić


👁 Diva (★★★★☆)

Miałem ochotę na szybki numerek, w tamtych rejonach za wiele nie znalazłem, ale panna wydała się fajna. Wygląd nawet nawet, taki milf. Miła i bezproblemowa, zaproponowała coś do picia.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Mała łazienka, wygodne łóżko. Mało anonimowe miejsce, ale mi to nie przeszkadza


☕ Atmosfera (★★★★★)

Panna bardzo koleżeńska, zabawa jak z sąsiadką. Nie popędzała, w sumie spędziłem niecałą godzinkę, ale się spieszyłem


⚡ Akcja (★★★★★)

Panna zaczyna od francuza w gumie, potem na jeźdzca i od tyłu. Szybki strzał i powtórka po chwili. Higiena na wysokim poziomie, brak przykrych zapachów itp. Bardzo dobrze spędzony czas, panna nie jest kłodą jak niektore divy


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral w zabezpieczeniu (+1)minetka (+1)seksowna bielizna (+1)szpilki (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Qyt przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral w zabezpieczeniu, minetka, seksowna bielizna, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Pleszew.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracysztuczne jękijak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekmiła rozmowaluźna atmosferaMILFwysokafiligranowaszatynkaczysta łazienkaczysty lokalprzyjmuje samaduże łóżkolubi tofajnie jęczyinteligentnaperfekcyjna ustawkakobieta z klasądobra i taniaustawka na 2 telefony
Pablo1988 » polecił » Wiktoria12 Października 2018, 1:09Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-10-05
napisanych opinii: 2


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka przebiegła bezproblemowo na 2 telefony. Potwierdzenie na pół godzinki przed spotkaniem.


👁 Diva (★★★★☆)

Ładna, zadbana kobieta. Latek może troszkę więcej niż podaje ale ciało młodej dziewczyny. Cipeczka ciasna, ciało pachnnące.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Za pierwszym razem diva mnie kierowała przez telefon bo trzeba wejść w podwórko. Pewnie wkoło wszyscy wiedzą po co się tam wchodzi ale mi to nie przeszkadza bo nie jestem miejscowy. W domu czysto i porządek. Łazieneczka mała, był żel pod prysznic i czysty recznik. W pokoju uciech telewizor i nawet wygodne łóżko.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Spotkanie od wejścia przebiegało w bardzo przyjaznej atmosferze. Bez stresu jak u najlepszej koleżanki.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Akcja tak jak chcialem. Dużo miziania, lodzik i kilka pozycji do pierwszego strzału. Laska zachęcała na drugą akcję ale ja nie dałem rady.


⚡ Przetestowane usługi

przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral w zabezpieczeniuminetkalizanie jajekseksowna bielizna (+1)szpilki (+1)pończochy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Pablo1988 przejebał 160 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (160 PLN) to : przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral w zabezpieczeniu, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna, szpilki, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Pleszew.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiklepie po tyłku2 finały w ceniejak z koleżankąnie patrzy na zegarekmiła rozmowaMILFszczupłaładna twarzzajebiste cyckiczysta łazienkaczysty lokaljest gdzie zaparkowaćduże łóżkolubi toprzyjmuje samarzetelnie podchodzi do pracydobra i taniafinał w gumęluźna atmosferazgrabnaustawka na 2 telefony
fiuteczny » polecił » Wiktoria22 Maja 2018, 12:07Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-05-17
napisanych opinii: 4


Warto skorzystać.


📞 Ustawka (★★★★☆)

na 2 telefony, rzeczowe wyjaśnienie, zaznaczenie że w cenie jest fwg a za fbg dopłata, brak kłopotów z dotarciem na miejsce, pomocna.


👁 Diva (★★★★☆)

Zaniżony wiek o ładne kilka lat, a może i dyszkę. można to rozpoznać po twarzy. Ciało nie zdradza wieku. Skóra jest jędrna, elastyczna, piersi się trzymają.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Pani chyba w nim mieszka, nie jest zbyt dyskretnie. W łazience czysto, bhp zachowane.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Bardzo miło, poza tym że kontakt bardzo rzeczowy, pani nie jest oschła, spotkanie było miłe i nawet w romantycznym klimacie, powoli, konsekwentnie, bez grymasów.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Bardzo przyzwoicie, ponad przeciętny poziom. Może nie jest to typ zachłannej nimfy, jednak nie było żadnych niemiłych niespodzianek. Muszelka ciasna, wyglądała na bezpieczną przystań, ładny zapach. Lodzik w gumce, trochę wrażenia mniej instensywne przez to, ale trzeba przyznać że był niezły. 2 pozycje, przystępna, pomaga we wszystkim


⚡ Przetestowane usługi

pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral w zabezpieczeniu (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Fiuteczny przejebał 160 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (160 PLN) to : pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral w zabezpieczeniu, minetka, lizanie jajek, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Pleszew.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w cenienie patrzy na zegarekmiła rozmowaMILFbrunetkawysokazaniża wiekszczupłarzeczowy kontaktczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjerzetelnie podchodzi do pracyustawka na 2 telefony

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.