🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Ola 28 (0), Katowice

🚺 Znana jako:

  • Ola 28
  • Ola promocja 100 zł
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (2 recenzji):
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★☆☆☆☆poruta Ordona!
⚡ Akcja★☆☆☆☆poruta Ordona!
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.100 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Ola 28 napisane przez naszych użytkowników.

Jasiek » napisał o » Ola 2823 Grudnia 2017, 18:39

👤 Jasiek

zarejestrowany: 31 Sierpnia 2017, 10:05
napisanych opinii: 14

Skusiłem się na wizytę z braku finansów na coś bardziej konkretnego. Diva to kłoda, ale ładną ma urodę.


📞 Ustawka (★★★★★)

Dwa telefony, drugi już przed blokiem, wszystko przebiegło bez problemów z umówieniem się na spotkanie.


👁 Diva (★★★★★)

Bardzo ładne ciało i twarz, na pewno bym się za nią obejrzał na ulicy. Piękna i zadbana kobieta, nie jest wydepilowana na dole, ale na pewno jest czysta.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal w nowym budownictwie, wszystko okej, czysto, ładnie, tylko zamiast łóżka materace, co mi się nie podoba.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Atmosfera bardzo sztywna i to największy minus spotkania! Diva nie odpowiada na pytania, a jak już to kiwnięciem głowy albo uśmiechaniem się. Poza tym niedotykalska, kłodowata, nic jej nie pasuje. Nie podchodzi sama do drugiego razu.


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Lodzik słabiutki, robiony od niechcenia, trochę jakby się brzydziła. Seks tylko w jednej pozycji na łyżeczkę jej pasował, dała się przekonać na pieska i było zdecydowanie lepiej, bo widoki na tyłek mega. Ogólnie nie wrócę do niej, za sztywna jest!


⚡ Przetestowane usługi

pozycja na jeźdźcapozycja na łyżeczkęoral bez zabezpieczenia (-1)pozycja od tyłu

💵 Czas i koszt spotkania

Jasiek zapłacił 100 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to: pozycja na jeźdźca, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, pozycja od tyłu.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Katowice w dzielnicy Śródmieście.

🔤 Tagi

brak inicjatywykłoda w łóżkubrunetkaduża pupanieogolonamałe piersiszczupłaczysta łazienkaczysty lokalsama przyjmujeustawka na 2 telefony
mietek_d54 » napisał o » Ola 282 Października 2017, 16:03

👤 mietek_d54

zarejestrowany: 3 Września 2017, 18:18
napisanych opinii: 9

Spotkanie z tą divą to takie 50/50. Z jednej strony ładna dziewczyna z bardzo niską ceną, ale trochę małomówna i sztywna.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka bez problemów. Drugi telefon, z numerem mieszkania, już pod blokiem. Dzwoniłem do niej przed południem, żeby umówić się na wieczór.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva wygląda jak na zdjęciach. Za cenę 100 zł za godzinkę trochę się bałem co mnie spotka, ale pod względem wyglądu naprawdę wszystko z nią okej. Wiek nie jest zaniżony. Fajna, szczuplutka dziewczyna z jędrnym biuścikiem. Nie jest wygolona na gładko, co jest fajną odmianą po wygolonych na zero divach. Bardzo dobry widok na jej tyłeczek w pozycji od tyłu, a jest na co popatrzeć.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal czysty i cichy, w pobliżu sporo parkingu. Nie ma łóżka, tylko materac bezpośrednio na ziemi, co ma i swoje plusy, ale też minusy, chociaż plecy mnie nie bolały po leżeniu na tym materacu, bo jest dosyć gruby.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Atmosfera to największy minus, bo była po prostu mocno nijaka. Diva nie wykazuje chęci rozmowy, ma się wrażenie, że jest chorobowo nieśmiała (co jakoś nie zgrywa się z byciem divą...), w ogóle nie zagaduje, a jak coś się do niej mówi, to tylko przytakuje lub się uśmiecha. Było więc dosyć sztywno. Do tego sama nie wychodzi z inicjatywą, nie rzuca sprośnymi tekstami, po prostu jest bierna.


⚡ Akcja (★★☆☆☆)

Diva, na moją sugestię oczywiście, zaczęła od FBG. Płytko, ale dobrze, bez rąk i dużo używała języka. Potem przeszliśmy do akcji właściwej, mimo, że nie jest wydepilowana, to na pewno nie ma u niej żadnych problemów z higieną, więc z przyjemnością się ją mizia i całuje po całym ciałku. Na prawie każdą pozycję się zgadzała, a raczej nie wyrażała sprzeciwu, bo nie komentowała. Jedyna, która jej nie pasuje, to pozycja na jeźdźca i nie dała się na nią przekonać w ogóle.

Godzina spędzona miło, ale brak mi zaangażowania ze strony divy. Czy wrócę? Tego nie wiem, może jak nie będę miał funduszu na kogoś, kto w seks wkłada więcej serca i charakteru, to tak. No i może jak będę miał ochotę na pozycję od tyłu, żeby popatrzeć na jej tyłeczek. Ale spotkanie można ogólnie przyrównać do posuwania żywej sex lalki. Niby wszystko okej, ale czegoś brakuje.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasycznypozycja od tyłupozycja na łyżeczkęoral bez zabezpieczenia

💵 Czas i koszt spotkania

Mietek_d54 zapłacił 100 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to: seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Katowice w dzielnicy Śródmieście.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługibrak inicjatywykłoda w łóżkubrunetkamałe piersiszczupładużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...