🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Ola 28 (0), Katowice

Znana jako:

  • Ola 28
  • Ola promocja 100 zł
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 514-118-995
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (2 recenzji):
Ustawka★★★★★rewelacja!
Diva★★★★☆raczej w porządku
Lokal★★★★☆raczej w porządku
Atmosfera★☆☆☆☆poruta Ordona!
Akcja★☆☆☆☆poruta Ordona!

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Ola 28 napisane przez naszych użytkowników.

Jasiek » napisał o » Ola 2823 Grudnia 2017, 18:39

👤 Jasiek

zarejestrowany: 2017-08-31 10:05:15

Skusiłem się na wizytę z braku finansów na coś bardziej konkretnego. Diva to kłoda, ale ładną ma urodę.


☎ Ustawka (★★★★★)

Dwa telefony, drugi już przed blokiem, wszystko przebiegło bez problemów z umówieniem się na spotkanie.


👁 Diva (★★★★★)

Bardzo ładne ciało i twarz, na pewno bym się za nią obejrzał na ulicy. Piękna i zadbana kobieta, nie jest wydepilowana na dole, ale na pewno jest czysta.


⌂ Lokal (★★★★★)

Lokal w nowym budownictwie, wszystko okej, czysto, ładnie, tylko zamiast łóżka materace, co mi się nie podoba.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Atmosfera bardzo sztywna i to największy minus spotkania! Diva nie odpowiada na pytania, a jak już to kiwnięciem głowy albo uśmiechaniem się. Poza tym niedotykalska, kłodowata, nic jej nie pasuje. Nie podchodzi sama do drugiego razu.


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Lodzik słabiutki, robiony od niechcenia, trochę jakby się brzydziła. Seks tylko w jednej pozycji na łyżeczkę jej pasował, dała się przekonać na pieska i było zdecydowanie lepiej, bo widoki na tyłek mega. Ogólnie nie wrócę do niej, za sztywna jest!


Przetestowane usługi

pozycja na jeźdźcapozycja na łyżeczkęoral bez zabezpieczenia (-1)pozycja od tyłu

$ Czas i koszt spotkania

Jasiek zapłacił 100 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to: pozycja na jeźdźca, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, pozycja od tyłu.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Katowice w dzielnicy Śródmieście.

Tagi

brak inicjatywykłoda w łóżkubrunetkaduża pupanieogolonamałe piersiszczupłaczysta łazienkaczysty lokalsama przyjmujeustawka na 2 telefony
mietek_d54 » napisał o » Ola 282 Października 2017, 16:03

👤 mietek_d54

zarejestrowany: 2017-09-06 18:18:18

Spotkanie z tą divą to takie 50/50. Z jednej strony ładna dziewczyna z bardzo niską ceną, ale trochę małomówna i sztywna.


☎ Ustawka (★★★★★)

Ustawka bez problemów. Drugi telefon, z numerem mieszkania, już pod blokiem. Dzwoniłem do niej przed południem, żeby umówić się na wieczór.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva wygląda jak na zdjęciach. Za cenę 100 zł za godzinkę trochę się bałem co mnie spotka, ale pod względem wyglądu naprawdę wszystko z nią okej. Wiek nie jest zaniżony. Fajna, szczuplutka dziewczyna z jędrnym biuścikiem. Nie jest wygolona na gładko, co jest fajną odmianą po wygolonych na zero divach. Bardzo dobry widok na jej tyłeczek w pozycji od tyłu, a jest na co popatrzeć.


⌂ Lokal (★★★★☆)

Lokal czysty i cichy, w pobliżu sporo parkingu. Nie ma łóżka, tylko materac bezpośrednio na ziemi, co ma i swoje plusy, ale też minusy, chociaż plecy mnie nie bolały po leżeniu na tym materacu, bo jest dosyć gruby.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Atmosfera to największy minus, bo była po prostu mocno nijaka. Diva nie wykazuje chęci rozmowy, ma się wrażenie, że jest chorobowo nieśmiała (co jakoś nie zgrywa się z byciem divą...), w ogóle nie zagaduje, a jak coś się do niej mówi, to tylko przytakuje lub się uśmiecha. Było więc dosyć sztywno. Do tego sama nie wychodzi z inicjatywą, nie rzuca sprośnymi tekstami, po prostu jest bierna.


⚡ Akcja (★★☆☆☆)

Diva, na moją sugestię oczywiście, zaczęła od FBG. Płytko, ale dobrze, bez rąk i dużo używała języka. Potem przeszliśmy do akcji właściwej, mimo, że nie jest wydepilowana, to na pewno nie ma u niej żadnych problemów z higieną, więc z przyjemnością się ją mizia i całuje po całym ciałku. Na prawie każdą pozycję się zgadzała, a raczej nie wyrażała sprzeciwu, bo nie komentowała. Jedyna, która jej nie pasuje, to pozycja na jeźdźca i nie dała się na nią przekonać w ogóle.

Godzina spędzona miło, ale brak mi zaangażowania ze strony divy. Czy wrócę? Tego nie wiem, może jak nie będę miał funduszu na kogoś, kto w seks wkłada więcej serca i charakteru, to tak. No i może jak będę miał ochotę na pozycję od tyłu, żeby popatrzeć na jej tyłeczek. Ale spotkanie można ogólnie przyrównać do posuwania żywej sex lalki. Niby wszystko okej, ale czegoś brakuje.


Przetestowane usługi

seks klasycznypozycja od tyłupozycja na łyżeczkęoral bez zabezpieczenia

$ Czas i koszt spotkania

Mietek_d54 zapłacił 100 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to: seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Katowice w dzielnicy Śródmieście.

Tagi

wymaga samoobsługibrak inicjatywykłoda w łóżkubrunetkamałe piersiszczupładużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Dodaj opinię...