🚺 rimming, anal (+4), Szczecin

🚺 Znana jako:

  • rimming, anal
  • Masaż prostaty
  • Spust do ust
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+4/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNMarzec 2020
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z rimming, anal napisane przez naszych użytkowników.

bajgiel » polecił » rimming, anal19 Marca 2020, 13:22Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-03-19
napisanych opinii: 3


kolejny dobry punkt na mapie.


📞 Ustawka (★★★★★)

Szybko poszło. UStawka standardowa. Miałem to szczęście, że trafiłem na luke i posowąło i mnie i jej za raz. 10/10 wyszło super.


👁 Diva (★★★★☆)

Ze zdjęć, więc wiadomo po co się idzie i do kogo. Buzia niezła sympatyczna, nalezy d o tych ładniejszych co by nie mówić.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Kusocińskiego.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

dobre wrażenia. Szybko przechodzi do rzeczy też. Nie manruje czasu i nie unika tego co jest do zrobienia. Robienie tego wszystkiego nie widać żeby sprawiało jej jakieś negatywne odczucia. Właściwa kobieta na właściwym miejscu heh


⚡ Akcja (★★★★★)

Lodzik 9/10 rimming 7/10 le i tak fajnie że jest. A seks jak to seks- złego słowa nie powiem


⚡ Przetestowane usługi

rimming w stronę klienta (+1)seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)oral z połykiem (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Bajgiel przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : rimming w stronę klienta, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem.

Orientacyjna data spotkania to marzec 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Szczecin.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczrzetelnie podchodzi do pracychętnie połykabierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaładna twarzrzeczowy kontaktzgrabnamasywna sylwetkaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjefajna kobietazadbanauczciwawyrozumiałaustawka na 2 telefony
maximoo8 » polecił » rimming, anal20 Stycznia 2020, 21:35Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-08-17
napisanych opinii: 11


wyjątkowo wyuzdana. Dlatego warto Serwis pewny


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony


👁 Diva (★★★★☆)

7/10


☕ Atmosfera (★★★★★)

Kawka, herbatka, rozmowa przyjemna na luzie a w akcji zero krępacji, zachowuje się wyuzdanie. Taka zdzirka w pozytywnym znaczeniu. Przy rimmingu i ostrym (z jej inicjatywyny ostrym oralu) zadnej miny nie takiej. Jak cukierki xd


⚡ Akcja (★★★★★)

Francuz bez gumy który w sumie stał się głebokim gardłem. Sperma gdzie chcesz przyjmuje jak lukier, bawi się nią i w ogóle. Język ma tak pracowity i zdolny, że to jest normalnie poezja. I tania jest nie ma co narzekać. Serwis to jest po prostu 15/10/


⚡ Przetestowane usługi

rimming w stronę klienta (+1)handjob (+1)klepanie penisem po policzkach (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)oral z połykiem (+1)wytrysk na twarz (+1)lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Maximoo8 przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : rimming w stronę klienta, handjob, klepanie penisem po policzkach, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, wytrysk na twarz, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Szczecin.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąk2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracychętnie połykabierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaMILFzajebiste cyckimasywna sylwetkawydatny brzuchlubi toenergicznadoświadczonanapalonawychodzi z inicjatywąerotyczna atmosferafajna kobietauczciwawytrwałakrólowa lodaservis zgodny z ogło.ustawka na 2 telefony
kojkoj » polecił » rimming, anal22 Maja 2019, 14:03Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-05-22
napisanych opinii: 5


📞 Ustawka (★★★★★)

3 telefony


👁 Diva (★★★★☆)

kobieta ze zdjęć. 10/10 za uczciwość. wygląd sprawa subiektywna, każdy widzi jak jest to najwazniejsze. osobiście nie byłem rozczarowny.


🏠 Lokal (★★★★☆)

kawalerka schludna i wyposażona należycie


☕ Atmosfera (★★★★★)

bardzo dobra. rozmawia i ma o czym, dużo komplementuje ale z wyczuciem, nie na siłę. stara się, jest fajnie bez dystansu pani jest bardzo bezpośrednia i bezwstydna w dobrym znaczeniu.


⚡ Akcja (★★★★★)

nie było seksu.
był oral, lizanie jaj, rimming z językiem w środku jej specjalność i hiszpan. przy oralu było głebokie gardło i był połyk. kobieta stara się jak może to bardzo uczciwy adres.


⚡ Przetestowane usługi

rimming w stronę divy (+1)masaż erotyczny (+1)seks hiszpański (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)oral z połykiem (+1)finał w ustach (+1)lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Kojkoj przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : rimming w stronę divy, masaż erotyczny, seks hiszpański, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Szczecin.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkakcja jak w pornolurzetelnie podchodzi do pracyprzy oralu patrzy w oczychętnie połykabierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaautentyczne zdjęciaczysta łazienkaczysty lokallubi todyskretne lokumdobra i taniadoświadczonadobrze wyposażony lokalustawka na 2 telefony
Kogucik » polecił » rimming, anal21 Maja 2018, 19:28Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-03-07
napisanych opinii: 24


10/10 za akcję, a pani też niczego sobie, bardzo zyskuje za bycie miłą, ochoczą.


📞 Ustawka (★★★★★)

3 telefony, miły głos po drugiej stronie


👁 Diva (★★★★☆)

Od wejścia super, fajna atmosfera. Milf, wygląda nieźle. Nie jest szczupła, można nawet powiedzieć już chyba że takie trochę bbw, ale jakoś nie odrzuca. Mi wszystko grało.


🏠 Lokal (★★★★★)

kawalerka, ładnie i wygodnie


☕ Atmosfera (★★★★★)

super


⚡ Akcja (★★★★★)

z wejsćia buziaczek, pryszcnic. potem w pokoju od razu się dobiera do tyłka, rimming 10/10. wkłada też palce do tyłka, jezyk do środka a i gotowa jest na większą penetrację. loda też robi perfekcyjnego, sama inicjuje GG a właściwie to FF zajmuje się tym od lat chyba i szkoli, naprawdę. okolice oczywiście obrobione, spuścik do buzi, smacznie połknięty. ruchanie w dwie dziury. ŚWIETNIE


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)wkładanie palców do pupy (+1)rimming w stronę klienta (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)oral z połykiem (+1)finał w ustach (+1)lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Kogucik przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks analny, wkładanie palców do pupy, rimming w stronę klienta, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to luty 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Szczecin.

🔤 Tagi

jak z koleżankąproponuje coś do piciamiła rozmowaBBWbrunetkawysokacyce do hiszpanaduże cyceczysta łazienkaczysty lokalkawalerkalubi torzetelnie podchodzi do pracydobra i tania

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.