🚺 Amelia blond 20 VIP (0), Wrocław

🚺 Znana jako:

  • Amelia blond 20 VIP
  • Mel young VIP
Zaproponuj pseudonim...
33.33% korzystających poleca (+1/ 1 /-1)
📞 Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.500 PLNMaj 2017
Cena za 2 godz.1000 PLNGrudzień 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Amelia blond 20 VIP napisane przez naszych użytkowników.

alojzy69 » polecił » Amelia blond 20 VIP16 Lutego 2021, 12:00Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2021-02-14
napisanych opinii: 1


Świetna dziewczyna, fantastyczne spotkanie, godzina okazała się nie wystarczająca na obcowanie z ta istota.
Czytając opinie wyżej... Albo wiele zmienilo się u dziewczyny na plus, albo koledzy musieli Amelii niezłe podpaść :P Kobieta szalenie inteligentna i mądra, jednocześnie daje jasno do zrozumienia, ze zna swoją wartość i nie da sobą pogrywać. I te kurwiki w oczach... achhh


📞 Ustawka (★★★★☆)

Telefon dzień przed, umówienie na konkretna godzinę następnego dnia, miły normalny głos i luźna rozmowa, jasne ustalenia by potwierdzić następnego dnia, (to już akurat smsowo) i godz przed spotkaniem dostałem adres pod który się udać.


👁 Diva (★★★★☆)

Bardzo szczupła, wymiary chyba zgodne z ogłoszeniem, mały jędrny biust, naturalne ciałko, zwinna. Obecnie burza loczków, otwiera w sexy okularach pachnąca od progu.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Typowe nowe osiedle, wysoki blok dający duża anonimowość jak już minie się podsypiajacego portiera. Jedyny minus za problemy z parkowaniem - trochę można krążyć. Samo mieszkanko ok, duże,eleganckie, czyste, szkoda, że prysznic jest maly i nie ma opcji wspolnego prysznica, to mogloby byc fajne. Amelia dba o otoczkę, klimatyczne oswietlenie, swieczki, muzyka


☕ Atmosfera (★★★★★)

Jak pisałem, Amelia dba o zmysłowa atmosferę i romantyczny nastrój. Poszedłem z nastawieniem by poczuć się luźno jak z kumpela i to mnie odstresuje, ale Amelia mnie zahipnotyzowała swym wdziękiem i erotyzmem. Najlepsze jest to, ze z każdym kolejnym spotkaniem otwiera się coraz bardziej i jest najcudowniejsza „niby niewinna” kochanka.


⚡ Akcja (★★★★★)

Kultura nie pozwala mi opisywać przebiegu spotkań.. jest bezbłędnie, dziewczyna fantastycznie reaguje, przejmuje inicjatywę i jest aktywna, widać ze bardzo to lubi, momentami miałem wrażenie ze ona ma na mnie jeszcze większa ochotę niż ja na nią.


⚡ Przetestowane usługi

GFEpocałunkiprzytulaniewspólna kolacjahandjobmasaż erotycznymasaż nuruseks klasycznypozycja na jeźdźcapozycja od tyłupozycja misjonarskaoral w zabezpieczeniugłębokie gardłowytrysk na twarzfinał w ustachseksowna bieliznaszpilkipończochy

💵 Czas i koszt spotkania

Alojzy69 przejebał 1000 PLN podczas spotkania trwającego 2 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (1000 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, wspólna kolacja, handjob, masaż erotyczny, masaż nuru, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral w zabezpieczeniu, głębokie gardło, wytrysk na twarz, finał w ustach, seksowna bielizna, szpilki, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław w dzielnicy Huby.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeprzy FBG nie używa rąkdowolna ilość zbliżeńrzetelnie podchodzi do pracyprzy oralu patrzy w oczyjak z koleżankąkasa po spotkaniuproponuje coś do picianie patrzy na zegarekmiła rozmowaluźna atmosferaGILFbrunetkawysokamałe piersinosi okularyszczupładługie włosyładna twarzrzeczowy kontaktzgrabnalokiautentyczne zdjęciadużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalprzyjmuje samanowe budownictwolubi tointeligentnakobieta z klasąwychodzi z inicjatywądobrze wyposażony lokalerotyczna atmosferasuper dziewczynazadbanawyrozumiałasympatycznaciasnasuper higienaładny zapach w lokaluservis zgodny z ogło.naturalnaDuże ręcznikiodpisuje na SMSy
Spice8 » odradził » Amelia blond 20 VIP17 Sierpnia 2018, 12:23Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-06-28
napisanych opinii: 26


Nie miałem okazji sprawdzić, mimo kilku prób umówienia się - (i tej ostatniej już prawie udanej - czyli zaplanowane spotkanie na konkretną godzinę i dzień), to i tak zostałem wystawiony. wydaje mi się że życząc sobie taki hajs wypadałoby coś sobą reprezentować i traktować poważnie klientów, to nie jest lodzik za 50 zł .


📞 Ustawka (★☆☆☆☆)

trudno się umówić, ciągle zajęta - gdy znaleźliśmy termin doszło do wystawki.


Do spotkania nie doszło [?]. Było ono zaplanowane na sierpień 2018.
Spotkanie miało odbyć się w mieście Wrocław.

🔤 Tagi

wystawia klientówciężko się umówić
Szycha » napisał o » Amelia blond 20 VIP21 Maja 2018, 13:03Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-04-25
napisanych opinii: 9


Byłem ponad rok temu. Nie pamiętam dokładnie kiedy. Zapłaciłem wtedy 500 i wydawało mi się to bardzo dużo, nawet za dużo jak na taką dziewczynę. Teraz widzę w ogłoszeniu 1000 złotych i wydaje mi się to jakimś smiesznym nieporozumieniem.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Nie pamiętam dokładnie, ale nie było problemów.


👁 Diva (★★★★☆)

Zdjęcia jej, ale trochę po retuszu. Jest strasznie wychudzona, albo wtedy była. Ciało nie jest idealne, ma rozstępy, brzydko odrastające włosy, przez wychudzenie wygląda trochę niezdrowo. Buzia też nie jest jak z magazynu, dla mnie zupełnie przeciętna, po trądziku nawet. Wiek też zaniżony, nie może mieć 20, chociaż 30 też nie.


🏠 Lokal (★★★★★)

Dobry punkt, było czysto, ładnie urzadzone, wszystko na miejscu.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Przyznam że miła, skraca dystans, nie marudzi, można porozmawiać, chociaż to też żaden wyczyn i taką atmosferę organizuje nie jedna diva z niższej półki.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Klimat gfe. Pamiętam naturalny przebieg spotkania, najpierw miła rozmowa, potem jakieś czułości, przejście do oralnych zabaw i seks.
Oralnie się popisała, głeboko, starannie, zrobiła też rimming, żadnego przy tym marudzenia, dobrze się przyklada i nie robi niczego jak za karę.
Seks to już głównie moja inicjatywa, wydała mi sie dość uległa.
Wszystko było w zasadzie w porządku, w cyferkach to takie 8/10, ale nie widzę w tym nic eksluzywnego, wartego więcej niż 300 zł.
Poza tym mimo że było miło i udane spotkanie, to nie wyszedłem na miękkich nogach, w zaden sposób nie zauroczyłem się nią ponad normę.


⚡ Przetestowane usługi

rimming w stronę klienta (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)pozycja od tyłupozycja misjonarskaoral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał w ustach (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Szycha przejebał 500 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (500 PLN) to : rimming w stronę klienta, pocałunki, przytulanie, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, minetka, lizanie jajek, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to maj 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław.

🔤 Tagi

podatna na sugestięciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąk2 finały w ceniedowolna ilość zbliżeńbierze po same jajakasa po spotkaniuproponuje coś do picianie patrzy na zegarekmiła rozmowawysokapłaska jak deskaszkieletorszczupłarzeczowy kontaktczysta łazienkaczysty lokalnowe budownictwoprzesadzona cena

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.