🚺 Ewa anal (+1), Sanok

🚺 Znana jako:

  • Ewa anal
  • Dalia przejazdem
  • Ania anal w cenie
  • Alicja anal
  • Madzia full servis
  • Elena full
  • Sara nowa
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNWrzesień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Ewa anal napisane przez naszych użytkowników.

kierowca_tirowca » polecił » Ewa anal1 Października 2017, 15:16Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-20
napisanych opinii: 23


Diva teraz przyjmuje w Sanoku, ale wiem, że trochę kręci się po całym podkarpackim. Kolejna diva, która na zdjęciu wygląda korzystniej niż w rzeczywistości. Niektórzy chwalą jej umiejętności, a niektórzy narzekają na nią. Musiałem więc sam sprawdzić, kiedy byłem ostatnio przejazdem w okolicy.


📞 Ustawka (★★★★★)

Zadzwoniłem nie więcej niż dwie godziny przed spotkaniem, na szczęście diva miała czas, więc od razu się umówiłem z nią. Już się bałem, że mnie wystawiła, bo kiedy zadzwoniłem do niej pod blokiem, to nie odbierała. Na szczęście przy drugim połączeniu odebrała, podała dokładne miejsce.


👁 Diva (★★★☆☆)

Diva ma kilka kilogramów więcej niż na zdjęciach, ale fotki chyba są aktualne, tylko, że zrobione z myślą o tym, żeby ukryć jej mankamenty. Cycki średnie, ale obwisłe. Brzuch spory i niezbyt jędrny, tyłek też w górze się za bardzo nie trzyma. Poza tym diva zadbana.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal czysty, wszystko okej pod tym względem. Łatwo o parking w okolicy.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera moim zdaniem to najmocniejszy punkt tej divy. Nie ciśnienie na czasie, nie sprawdza zegarka, nie odbiera telefonów w trakcie. Bardzo miła, chętnie poddaje się pieszczotom i sama chętnie pieści. Czułem się jak z dobrą koleżanką albo kochanką.


⚡ Akcja (★★★★★)

Nie bierze się od razu do akcji, ale nie ma to na celu ucinanie na czasie. Po prostu diva wprowadza miłą atmosferę od początku, zagaduje, ale nie papla bez sensu. Proponuje coś do picia, potem ustala czego chcemy, a czego nie chcemy. Wielki plus za to, że proponuje anal w cenie i z tej opcji też skorzystałem. Na początku FBG, fajnie, nie było to głębokie gardło, ale dobrze wprowadza w klimat i od razu stawia go w gotowości. W trakcie można sobie ją dotykać, pomiętosić, nie ma problemów z wsadzaniem palców do cipki czy w drugą dziurkę. Pieszczoty oralne przerywane masażem i fajną rozmową.

Diva nie jest bardzo ciasna, ale to pewnie efekt treningu. Przy analu ani razu nie prosiła i zwolnienie czy nie marudziła, że ją coś boli. Anal w gumie, zgodziła się, że przed końcem ją ściągnąć i zwalić sobie na jej plecy, ale koniec końców się tak zapędziłem, że skończyłem w gumie. Na pewno wrócę do tej divy jeszcze raz na anal jak tylko będę w okolicy, gdzie przyjmuje.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), wkładanie palców do pupy (+1), pocałunki (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), wkładanie palców do cipki (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Kierowca_tirowca przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks analny, wkładanie palców do pupy, pocałunki, oral bez zabezpieczenia, wkładanie palców do cipki.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Sanok.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, nie patrzy na zegarek, BBW, blondynka, retuszowane zdjęcia, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.