🚺 Olcia (+1), Olsztyn

🚺 Znana jako:

  • Olcia
Zaproponuj pseudonim...
33.33% korzystających poleca (+1/ 2 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNKwiecień 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Olcia napisane przez naszych użytkowników.

Duce » napisał o » Olcia13 Kwietnia 2019, 19:19Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-04-13
napisanych opinii: 4


umawiałem sie z Olą trzykrotnie. dwa razy faktycznie z nią, trzeci z podstawioną panienką.


📞 Ustawka (★★★☆☆)

zazwyczaj dobrze


👁 Diva (★★★★☆)

wygląd 10/10 i kiedyś iteraz. Pierwsza wizyta dobre kilka lat temu, druga ze 2 lata temu i teraz trzecia wizyta była i to już nie była Ola a do Oli sie umawiałem. Za to 4 wizyty nie będzie.


🏠 Lokal (★★☆☆☆)

Ciemno, bardzo ciemno i nie można nic z tym zrobić, u jednej i u drugiej tak było.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Pierwsza wizyta lata temu świetna atmosfera, wielki zapał i chęci, pasja. Druga - dobrze, ładna dziewczyna ale już na pewno bez fajerwerków. Trzecia to bez komentarza. Nic nie mam do tej dziewczyny ale szedłem konkretnie do Olki.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Pytanie akcja z kim? Z Olą na poziomie, kiedyś lepiej, potem trochę gorzej ale nadal z chęcią na jeszcze. z ostatnią dziewczyną tak przeciętnie ale nieźle ale to nie o niej wątek choć ten numer.

Gwiazki zaznaczam oli


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Duce przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Olsztyn.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniejak z koleżankąmiła rozmowaszczupłaładna twarzzajebiste cyckirzeczowy kontaktzgrabnaautentyczne zdjęciafajne proporcjezmanierowanaenergicznadoświadczonaustawka na 2 telefony
Silver33 » napisał o » Olcia28 Stycznia 2019, 20:30Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-06-07
napisanych opinii: 5


było miło ale się skończyło


📞 Ustawka (★★★★★)

telefoniczna, byłem nie jeden raz i z ustawką nigdy nie uświadczyłem problemów


👁 Diva (★★★★★)

9/10. Już po trzydziestce a trzyma się jak małolata. Dobre geny, w innych okolicznościach bym rwał jak dziki żeby taką mieć dla siebie


🏠 Lokal (★★★★☆)

Ciemno od dłuższego czasu i jest nieprzejednana żeby coś rozjasnić. Nici z tego ciała, skoro wzrokiem nic nie da rady ogarnąć. Nie będę leciał na wyobrażenie jej ciała skoro płące i mam je przed sobą.
Na początku tego nie było warunki były normalne


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

kiedyś wychodziłem na miękkich nogach i z uśmiechem, teraz niby miło niby się uśmiecha ale od początku czuć dystans. tak było już kilka spotkań pod rząd to nie wyglada na chwilową niedyspozyję.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

zawsze lecieliśmy klasycznym serwisem ale było piękne ciało i mega atmosfera, czuło się że jako osoba lepiej wypada jakościowo niż inne. W tej chwili już tego nie ma, i zostaje ssanie kutasa niezłe bo niezłe, ale czuć że woli szybciej skończyć i być wolna. z seksem podobnie, albo się wchodzi w to za mocno albo przeciwnie - stara się mocniej żeby szybciej poszło. Obie opcje o kant dupy strzelić.

Z wyższej półki przeskok na mocno przeciętną dive. Szkoda, będzie tęskno, ale pewnie sami to spierdoliliśmy jakimiś spierdolonymi zachowaniami.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasycznypozycja na jeźdźcapozycja od tyłupozycja misjonarskapozycja na łyżeczkęoral bez zabezpieczeniafinał na ciałopozycja pagony

💵 Czas i koszt spotkania

Silver33 przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, pozycja pagony.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Olsztyn.

🔤 Tagi

brak inicjatywyprzycina na czasiejak za karębrunetkaszczupłaładna twarzzajebiste cyckiczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjezgrabnaustawka na 2 telefony
kamil93 » polecił » Olcia28 Kwietnia 2018, 10:00Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-03-07
napisanych opinii: 8


niezła, w standardowej cenie


📞 Ustawka (★★★★★)

10/10 na 2 telefony


👁 Diva (★★★★☆)

8/10 wysoka szczupłą opalona, małe piersi ładny kształt, uroda twarzy 7/10 diva po 30


🏠 Lokal (★★★★☆)

Ciemno, przyjmuje z innymi divami, 7/10 raczej czysto i przygotowane pod robotę 7/10
nie było problemow z parkingiem


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Nie robi żadnych krzywych akcji, raczej miła, nie ma jakiegoś dużego zaangażowania ale rzetelnie podchodzi do roboty 6/10


⚡ Akcja (★★★★☆)

FBG technicznie okej, dość długie, strzał na piersi, mogłaby brać głebiej 7/10 przynajmniej bez zębów.
sex- kilka pozycji, trochę za dużo zmian, mogłaby bardziej się dostosować, mniej proponować, bardziej wyczuć klienta, ale nie wiem czy to obiektywne czy jedynie ze mną tak. bardzo zgrabne ciało fajnie się porusza jest na co popatrzeć i widok zachęca kutasa wiec 7/10 wszak krzywych akcji nie było


⚡ Przetestowane usługi

pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkęoral bez zabezpieczenia (+1)finał na ciało (+1)seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Kamil93 przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Olsztyn.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycje2 finały w ceniejak z koleżankąbrunetkawysokamałe piersiszczupłaświetny tyłekładna twarzopalonaprzyjmuje z inną divączysta łazienkaczysty lokaljest gdzie zaparkowaćfajne proporcjeperfekcyjna ustawkaprzyjmuje z inną divąrzetelnie podchodzi do pracydobra i tanianarzuca pozycjeustawka na 2 telefony

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.