🚺 Początkująca Julka (-1), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Początkująca Julka
  • Debiut Emmy
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 0 /-1)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★☆☆☆☆poruta Ordona!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★☆☆☆raczej słabo
⚡ Akcja★★☆☆☆raczej słabo
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNLipiec 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Początkująca Julka napisane przez naszych użytkowników.

lodz » odradził » Początkująca Julka30 Września 2017, 21:12Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-06
napisanych opinii: 9


Niestety negatyw i to całkiem zasłużony. Panna zupełnie inna niż na zdjęciach. Nie polecam. Ja miałem ciśnienie i zapłaciłem za chociażby loda, szkoda że na ciśnieniu nie myśli się na trzeźwo.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka 10/10, wszystko okej. Łatwo znaleźć lokal.


👁 Diva (★☆☆☆☆)

Wygląd divy był najgorszym punktem i zaważył o całej opinii. Ta diva może wyglądała jak na zdjęciach, ale minimum 10 lat temu. Nie powiedziałbym w ogóle, że to debiutantka, raczej stara wyjadaczka, która żeruje na zdjęciach z przeszłości albo na zdjęciach innej divy. Idąc tam nastawiłem się na młodą modeleczkę - wiadomo, jakieś odstępstwa od wyglądu są spoko, ale bez przesady. Otworzyła mi za to diva grubo po 30, niby szczupła, ale z fatalnym ciałem i widoczną blizną po cesarce. Piersi nieduże, obwisłe. Ogólnie obraz nędzy i rozpaczy, ale miałem nadzieję, że to może tylko koleżanka z lokalu. Niestety, okazało się, że to "początkująca Julka"...


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal w porządku.


☕ Atmosfera (★★☆☆☆)

Atmosfera nieprzyjemna przez to, że czułem się tak oszukany. Naciskała trochę na seks, ale w końcu stanęło na FBG do końca.


⚡ Akcja (★★☆☆☆)

Na ciśnieniu zgodziłem się zostać po tym, jak okazało się, że to jednak "debiutantka". Na sugestię, że to nie ona, trochę się oburzyła. Samo FBG nawet w porządku, chociaż w pewnych momentach odpoczywała i robiła dosyć agresywny handjob, musiałem ją kilka razy upomnieć, żeby zwolniła, bo robiło się boleśnie. W sumie spędziłem tam jakieś pół godziny i po finale nie miałem ochoty na więcej. Na pewno nie wrócę.


⚡ Przetestowane usługi

oral bez zabezpieczenia (-1), finał na ciało

💵 Czas i koszt spotkania

Lodz przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : oral bez zabezpieczenia, finał na ciało.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Bemowo.

🔤 Tagi

dużo ręki przy FBG, retuszowane zdjęcia, inna diva niż na zdjęciu, zaniża wiek, obwisłe piersi, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.