🚺 Perwersje (0), Lublin

🚺 Znana jako:

  • Perwersje
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.100 PLNMaj 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Perwersje napisane przez naszych użytkowników.

samiec_gamma » napisał o » Perwersje30 Września 2017, 1:18Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-14
napisanych opinii: 1


Dłuższą chwilę zastanawiałem się jak można podsumować to miejsce. Na pewno jest tanio i jest anal w cenie. Jak komuś zależy tylko na tym, żeby tanio włożyć divie w tyłek to może uderzać pod ten adres. Co więcej... ciężko mi powiedzieć. Chyba najlepiej pasuje mi określenie, że było nijako.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Dwa telefony. Konkretna rozmowa przez telefon. Diva punktualna. Trochę ciężko znaleźć blok jeśli ktoś nie ogarnia tego regionu, ale dość dokładnie prowadzi przez telefon jak trafić.


👁 Diva (★★★☆☆)

Panna raczej już z kategorii GILF, niż MILF. Ma trochę więcej ciałka, ale co najwyżej średniej wielkości piersi. Krótkie włosy. Wiek raczej na pewno 50+, co w sumie jest częste u div podających 40 pare lat w ogłoszeniu.


🏠 Lokal (★★★★★)

Tu nie można się do niczego przyczepić. Blok na Fulmana. Nowe budownictwo, czysto, dobrze wyposażona łazienka. W pokoju spore łóżko.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Diva jest rozmowna, otwarta. Potrafi wychodzić z inicjatywą. Naprawdę można odnieść wrażenie, że robi to bo lubi. Jak to jej wychodzi to już inna sprawa.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Kasa przed, 100 zł za godzinę. Anal jest już w cenie (po to w sumie tam poszedłem). Po wyjściu z łazienki nic się nie dzieje. Diva zaczyna opowiadać różne historie ze swojego życia. Trochę to się przeciągało zanim przeszliśmy do właściwej akcji. FBG raczej słaby. Płytki, jednostajny. Jednak, po chwili diva sama pyta czy teraz analik. Po potwierdzeniu odwraca się tyłem. Chwila na nałożenie gumy i lubrykantu. Anal całkiem dobry, jest ciasno, ale po kilku minutach diva zaczyna marudzić. Niby zachęca, że mogę przełożyć do cipki, ale można odczytać, że chodzi raczej o to, że ten anal niespecjalnie jej pasuje. Zapytałem o anal na jeźdźca ale nie ma takiej opcji. Trochę to kontrastuje z jej opowiadaniami przed akcją, w których wręcz wychwalała, jak ona potrafi dobrze przygotować się do analu, porównując się przy tym do innych dziewczyn, które to w jej opinii nie mają pojęcia jak się do tego zabrać. Po kilku minutach diva sama chce kończyć, odwraca się i mówi żeby ją zalać. I tak skończyliśmy. Chciałem skończyć jej na twarzy, ale nie było takiej opcji. Wyszło na piersiach i trochę na brodzie. Podsumowując - panna faktycznie jest zaangażowana, stara się, ale średnio to jej wychodzi. Ewentualnie trafiłem może jak miała jakiś gorszy dzień.

Na pewno mogę potwierdzić, że ogłoszenie jest prawdziwe i wszystko co podaje w anonsie faktycznie jest w cenie 100zł bez dopłat. Czy warto ciężko powiedzieć. Ja raczej nie wrócę. Wolę dołożyć 50zł i pójść w inne miejsce.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (-1), oral bez zabezpieczenia, finał na ciało

💵 Czas i koszt spotkania

Samiec_gamma przejebał 100 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to : seks analny, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało.

Orientacyjna data spotkania to maj 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin w dzielnicy Wrotków.

🔤 Tagi

jak z koleżanką, GILF, zaniża wiek, krótkie włosy, czysta łazienka, czysty lokal, gada jak katarynka

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.