🚺 Joanna (+2), Poznań

🚺 Znana jako:

  • Joanna
  • Eva Dojade
  • Wyjazdy-Asia
  • Melisa
  • Erotyczne mizianie Roksa
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+2/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNStyczeń 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Joanna napisane przez naszych użytkowników.

hapi » polecił » Joanna12 Stycznia 2018, 20:17Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-27
napisanych opinii: 13


Piękna, biuściasta i zadbana kobieta.


📞 Ustawka (★★★★★)

Po znalezieniu ogłoszenia trochę wachałem się, czy dzwonić czy nie, bo widać, że diva jest duża i bałem się, że w realu będzie ogromna. Na szczęście się zdecydowałem i nie załuję. Diva odebrała od razu i umówiliśmy się za 2 godzinki.


👁 Diva (★★★★★)

Kobieta wygląda korzystniej niż na zdjęciach. Zdecydowanie kategoria MILF i BBW, warto na niej zawiesić wzrok, bo jest ponętna. Do tego dochodzą bardzo duże piersi jak marzenie <3 Jędrne są i można się nimi bawić dowolnie. Cipka idealnie wygolona, typowa bułeczka, mała i ciasna chociaż diva nie jest już pierwszej młodości. Taka kobieta to skarb.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal czysty, wszystko okej pod tym względem. Widać, że zadbana kobieta, która potrafi też zadbać o czystość w domu 🙂


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera spotkania bardzo przyjazna, miła, jak z kochanką. Naprawdę czuła i zaangażowana w to co robi kobieta, nie marudzi.


⚡ Akcja (★★★★★)

Po wyjściu z łazienki zaproponowala mi masaż. Bardzo seksownie się prezentuje przez całe spotkanie, przywitała ubrana w prześwitujący szlafroczek i seksowną bieliznę. W trakcie masażu zaczęła bawić się kutasem, brać w usta, robi to ekstra, od razu mi stanął i prawie wytrzeliłem. Potem finał, chwila miziana i sex. cudo! Polecam!


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał w ustach (+1), seks klasyczny (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Hapi przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : pocałunki, przytulanie, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, seks klasyczny, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Poznań w dzielnicy Piątkowo.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, przy FBG nie używa rąk, dowolna ilość zbliżeń, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, BBW, brunetka, duże cyce, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

marcin » polecił » Joanna29 Września 2017, 20:10Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-08-25
napisanych opinii: 8


Fajna, zadbana diva. Oferuje też sex telefon, a głos ma do tego naprawdę odpowiedni. Polecam i wrócę do tej divy!


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na dwa telefony, w okolicy mogą być jednak problemy z parkingiem, lepiej zaparkować dalej i kawałek dojść. Lokal nie jest w żadnej podejrzanej dzielnicy.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva jak na zdjęciach, albo prawie ;) Ma może z 5 kg więcej i 5 lat więcej niż podaje, ale poza tym to bardzo zadbana. Higienia i soczki pierwsza klasa, aż mi ślinka leci na myśl o niej. Piękne, długie włosy, miła buzia (ale to jak wiadomo kwestia gusut), ładne ciało jak na taki wiek i takie kilogramy. Nawet biust niczego sobie.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal czysty, łazienka też czysta. Pod tym względem nie mam divie nic do zarzucenia.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera powiedziałbym poprawna. Joanna nie patrzy na zegarek, fajna z niej babka i fizycznie i pod względem charakteru. Chętnie do niej jeszcze wrócę, bo dobrze mi było i dobrze się z nią bawiłem.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja gładka jak jej wzgórek łonowy 🙂 Diva otwiera ubrana w seksowny szlafroczek, potem go zrzuca i pyta, czy na pewno chcesz zostać. Potem kasa, a 150 zł za taką fajną przygodę to wcale nie jest wygórowana cena. Proponuje FBG, nie jest bardzo głęboko, ale prawie bez ręki i z uczuciem oraz pieszczotami. Daje sobie w międzyczasie wkładać palce w cipkę, na co wiele div nie pozwala, za co ma ogromnego plusa u mnie. Jest naturalnie wilgotna, reaguje na pieszczoty. Potem akcja właściwa, przerywana oralem, wszystko super, można posmakować jej soczków, pobawić się jej ciałkiem, chętnie przyjmuje a jeszcze chętniej oddaje pieszczoty. Polecam!


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), masaż erotyczny (+1), seks klasyczny (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), lizanie jajek (+1), wkładanie palców do cipki (+1), minetka (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Marcin przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : pocałunki, masaż erotyczny, seks klasyczny, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek, wkładanie palców do cipki, minetka.

Orientacyjna data spotkania to sierpień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Poznań w dzielnicy Piątkowo.

🔤 Tagi

sama zmienia pozycje, przy FBG nie używa rąk, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, BBW, brunetka, duże cyce, zaniża wiek, dużo żeli w łazience, ustawka na 2 telefony, czysta łazienka, czysty lokal, MILF

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.