🌆 Województwa

Joanna (+2), Poznań

Znana jako:

  • Joanna
  • Eva Dojade
  • Wyjazdy-Asia
  • Melisa
  • Erotyczne mizianie Roksa
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 721-136-232
  • 695-135-586
  • 785-952-821
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (2 recenzji):
Ustawka★★★★★rewelacja!
Diva★★★★☆raczej w porządku
Lokal★★★★☆raczej w porządku
Atmosfera★★★★★rewelacja!
Akcja★★★★★rewelacja!

Opinie użytkowników

hapi » polecił(a) » Joanna12 Stycznia 2018, 20:17

👤 hapi

zarejestrowany: 2017-12-27 23:36:40

Piękna, biuściasta i zadbana kobieta!


☎ Ustawka (★★★★★)

Po znalezieniu ogłoszenia trochę wachałem się, czy dzwonić czy nie, bo widać, że diva jest duża i bałem się, że w realu będzie ogromna. Na szczęście się zdecydowałem i nie załuję! Diva odebrała od razu i umówiliśmy się za 2 godzinki.


👁 Diva (★★★★★)

Kobieta wygląda korzystniej niż na zdjęciach. Zdecydowanie kategoria MILF i BBW, warto na niej zawiesić wzrok, bo jest ponętna. Do tego dochodzą bardzo duże piersi jak marzenie <3 Jędrne są i można się nimi bawić dowolnie. Cipka idealnie wygolona, typowa bułeczka, mała i ciasna chociaż diva nie jest już pierwszej młodości. Taka kobieta to skarb!


⌂ Lokal (★★★★★)

Lokal czysty, wszystko okej pod tym względem. Widać, że zadbana kobieta, która potrafi też zadbać o czystość w domu :)


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera spotkania bardzo przyjazna, miła, jak z kochanką. Naprawdę czuła i zaangażowana w to co robi kobieta, nie marudzi.


⚡ Akcja (★★★★★)

Po wyjściu z łazienki zaproponowala mi masaż. Bardzo seksownie się prezentuje przez całe spotkanie, przywitała ubrana w prześwitujący szlafroczek i seksowną bieliznę. W trakcie masażu zaczęła bawić się kutasem, brać w usta, robi to ekstra, od razu mi stanął i prawie wytrzeliłem. Potem finał, chwila miziana i sex. cudo! Polecam!


Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał w ustach (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Hapi zapłacił(a) 150 PLN za spotkanie trwające 60 minut, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to: pocałunki, przytulanie, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Poznań w dzielnicy Piątkowo.

Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiprzy FBG nie używa rąkdowolna ilość zbliżeńjak z koleżankąproponuje coś do piciaBBWbrunetkaduże cyceczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi toustawka na 2 telefony
marcin » polecił(a) » Joanna29 Września 2017, 20:10

👤 marcin

zarejestrowany: 2017-09-07 00:38:17

Fajna, zadbana diva. Oferuje też sex telefon, a głos ma do tego naprawdę odpowiedni. Polecam i wrócę do tej divy!


☎ Ustawka (★★★★★)

Ustawka na dwa telefony, w okolicy mogą być jednak problemy z parkingiem, lepiej zaparkować dalej i kawałek dojść. Lokal nie jest w żadnej podejrzanej dzielnicy.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva jak na zdjęciach, albo prawie ;) Ma może z 5 kg więcej i 5 lat więcej niż podaje, ale poza tym to bardzo zadbana. Higienia i soczki pierwsza klasa, aż mi ślinka leci na myśl o niej. Piękne, długie włosy, miła buzia (ale to jak wiadomo kwestia gusut), ładne ciało jak na taki wiek i takie kilogramy. Nawet biust niczego sobie.


⌂ Lokal (★★★★☆)

Lokal czysty, łazienka też czysta. Pod tym względem nie mam divie nic do zarzucenia.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera powiedziałbym poprawna. Joanna nie patrzy na zegarek, fajna z niej babka i fizycznie i pod względem charakteru. Chętnie do niej jeszcze wrócę, bo dobrze mi było i dobrze się z nią bawiłem.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja gładka jak jej wzgórek łonowy :-) Diva otwiera ubrana w seksowny szlafroczek, potem go zrzuca i pyta, czy na pewno chcesz zostać. Potem kasa, a 150 zł za taką fajną przygodę to wcale nie jest wygórowana cena. Proponuje FBG, nie jest bardzo głęboko, ale prawie bez ręki i z uczuciem oraz pieszczotami. Daje sobie w międzyczasie wkładać palce w cipkę, na co wiele div nie pozwala, za co ma ogromnego plusa u mnie. Jest naturalnie wilgotna, reaguje na pieszczoty. Potem akcja właściwa, przerywana oralem, wszystko super, można posmakować jej soczków, pobawić się jej ciałkiem, chętnie przyjmuje a jeszcze chętniej oddaje pieszczoty. Polecam!


Przetestowane usługi

pocałunki (+1)masaż erotyczny (+1)seks klasyczny (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)lizanie jajek (+1)wkładanie palców do cipki (+1)minetka (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Marcin zapłacił(a) 150 PLN za spotkanie trwające 60 minut, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to: pocałunki, masaż erotyczny, seks klasyczny, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek, wkładanie palców do cipki, minetka.

Orientacyjna data spotkania to sierpień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Poznań w dzielnicy Piątkowo.

Tagi

sama zmienia pozycjeprzy FBG nie używa rąkjak z koleżankąproponuje coś do piciaBBWbrunetkaduże cycezaniża wiekdużo żeli w łazienceustawka na 2 telefonyczysta łazienkaczysty lokalMILF
Zaloguj się