🚺 Sara nowa w mieście (+2), Wrocław

🚺 Znana jako:

  • Sara nowa w mieście
  • Paula new
  • Natala
  • Nimfomanka
Zaproponuj pseudonim...
66.67% korzystających poleca (+2/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNLuty 2020
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Sara nowa w mieście napisane przez naszych użytkowników.

Onaniasz » napisał o » Sara nowa w mieście11 Maja 2020, 23:59Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-05-11
napisanych opinii: 3


specyficzna, kontakt był... specyficzny, inny dziwaczny. ostatecznie nie mam jej nic do zarzucenia co do uczciwości zwłąszcza cz


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na 2 telefony no problem


👁 Diva (★★★★☆)

Ciało 9/10
twarz 6/10


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Nie ma ona tego talentu, żeby poczuć się bardzo na luzie mimo ze widzisz człowieka pierwszy raz na oczy. Jest w niej cos innego, charakter, sposób bycia. Chwilami przez to niezręcznie, nie pewnie ale ostatecznie na złe nic tam nie wyszło. chociaz chwialmi obawy były, o tak trudno ją rozgryźć


⚡ Akcja (★★★★☆)

lodzik 6/10 - nie jest wybitnie utalentowana ale jak umiała tak się psotarała. od tyłu - 10/10 misjonarz 8/10. cipka 10/10 ciało do delektowania się podniecające.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia

💵 Czas i koszt spotkania

Onaniasz przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : pocałunki, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to luty 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław.

🔤 Tagi

szczupła, zgrabna, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, uczciwa, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

szon » polecił » Sara nowa w mieście4 Listopada 2017, 0:11Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-26
napisanych opinii: 6


Diva lekko zakręcona i dziwna z charakteru, ale miło spędziłem godzinkę.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Ustawka nie na 2, ale na 4 telefony, bo trochę miałem problem się do niej dodzwonić. Potem oddzwoniła, już pod blokiem szybko odebrała, więc spoko.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva z wyglądu średnia, buźka niezbyt przyjemna, ciała lepsze - jak kto lubi. Dla mnie ważniejsze było to, że cipa ciasna, wygolona i pachnąca. Cycki małe, tyłek jędrny, chociaż sylwetka jest raczej chuda.
Dziwne dla mnie było trochę zachowanie divy... była miła i w ogóle, ale taka trochę nieobecna, jakby znudzona, czasami gadała do siebie sama. Trudno to określić. Partnerka do rozmowy z niej żadna ale gadać z nią i tak za bardzo nie miałem ochoty. Ale lubię jak diva coś zagada mądrze. Z nią to była typowa gadka-szmatka o dupie maryny.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Lokal łatwo znaleźć , przyjechałem taksówką, więc nie wiem jak z parkowaniem w okolicy ale miejsca sporo ogólnie. Łóżko by się przydało wymienić ze starości.


☕ Atmosfera (★★☆☆☆)

Atmosfera miła, chociaż trochę się momentami czułem nieswojo przez zachowanie divy. Diva otwiera w bieliźnie, więc już na dzień dobry humorek się poprawia 🙂 Poza tym to przytula, całuje, pieści - pod tym względem nic jej nie mogę zarzucić. Ogólnie to atmosfera na plus.
Plus za to, że nawet jak musiała poświęcić chwilkę dłużej, żeby postawić mojego kutasa, to nie było niemiłych komentarzy czy wyśmiewania się.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Akcja bez szału, za 150 złotych nie ma co wybrzydzać za bardzo. Lodzik bez szału, zaczepiała na początku zębami, ale dużo się ślini więc nie było źle. Właściwa akcja lepsza. Diva jest przyjemnie ciasna w cipie, można ją ostro posuwać od tyłu.

Podsumowując - polecam, poruchać dobrze można.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (-1)

💵 Czas i koszt spotkania

Szon przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław w dzielnicy Fabryczna.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, duża pupa, małe piersi, szczupła, czysta łazienka, czysty lokal, mikroskopijne ręczniki, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Tom340 » polecił » Sara nowa w mieście27 Września 2017, 10:57Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-21
napisanych opinii: 5


Długo się zastanawiałem jaką dać opinię.. to było spotknie podzielone na dwie części francuz ( porażka) i seks warty polecenia. Diva choć z urodą nie grzeszy ma doskonałą figurę. Zero mankamentów, jest też ciasna i ma zgrabny tyłek w sam raz do klapsów.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na dwa tel.


👁 Diva (★★★★☆)

Jest to diva ze zdjeć. Ma idealna figurę, doskonale okrągłe cycki, dupcia kształtna i jedrna. Dziewczyna bardzo szczupła ale nie koścista. I te widoki od tyłu. Rewelacja. Podczas seksu od tyłu szybko idzie zapomnieć o niezbyt doskonałej urodzie. Jest poddatna na sugestie- zmienialiśmy pozycję, moglem mocniej przycisnąć tak jak lubię. Nie grzeszy inteligencją. Sam FBG to porażka. Dawno nikt mi tak nie spaprał roboty. Cmokała cos tam pod nosem mruczała. Dopiero seks od tyłu sprawił, ze odleciałem dosłownie. Jest bardzo ciasna.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Loka przy ul Mosiężnej, w łazience wanna, ręczniki i duzy wybor żeli. Łózko rozklekotane,. W mieszkaniu czysto


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Odczucia mogę podzilić na dwa etapy. Pierwszy negatywny, no to co wyprawiała z wackiem to nawet nie opłaca się opisywac. Seks rewelacyjny, dziewczyna aktywana i ciasna. Przez chwile wydawała dziwne odgłosy- nie wiem nawet jak to nazwać.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Zaczęlismy od FBG jednak szybko poprosiłem o zmienę, ona się nawet trochę opierała za wszelke cenę chciala abym doszedł przy francuzie ale je starania szły w odwrotną stronę. Jak przeszliśmy do seksu to się wtedy zaczęło dziać. Lekko kołysała swoja krągłą pupcią, dotykałem jej długich i gładkich nóg. Zmienialiśmy pozycję. Wszystko tak jak zostało ustalone. Wrócę do niej na pewno ale już na sam seks bez lodzika.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (-1), pozycja 69 (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Tom340 przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, pozycja 69.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław w dzielnicy Fabryczna.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, brunetka, niska, dużo żeli w łazience, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.