🚺 Basia (+1), Płock

🚺 Znana jako:

  • Basia
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNPaździernik 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Basia napisane przez naszych użytkowników.

charles » polecił » Basia15 Lutego 2018, 16:17Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-01-25
napisanych opinii: 29


Królowa Płocka


📞 Ustawka (★★★☆☆)

Problemowa, ciężko się dodzwonić i odbierają inne dziewczyny które są akurat wolne, warto jednak być nachalnym i naciskać właśnie na tę divę


👁 Diva (★★★★★)

Ładna, po 30, ładne ciało atrakcyjne kształty, miło się dotyka i wolno dotykać, sympatyczna, kobieca


🏠 Lokal (★★★★☆)

Przyjmuje z koleżankami, łóżko całkiem duże pokój też i można wykorzystywać wszystko co tam jest, nie ogranicza się do łózka jako miejsca pracy


☕ Atmosfera (★★★★★)

bez dystansu i chłodnego podejścia


⚡ Akcja (★★★★★)

można pokusić się o klimat gfe, nie unika pocałunków, pozwala się dotykać, pieścić ciało, cierpliwa do tego fajnie reaguje, przynajmniej brzmi naturalnie jak jest to nie wiem. Oralnie bardzo dobra technika, głeboko mokro, szybko robi robotę, chętna na 69, dobrze reaguje, cipka robi się naturalnie fajnie nawilżona, hiszpan bez żadnych problemów, kilka pozycji w tym na stojąco, jak mówiłem nie tylko łózko wchodzi w grę. Nic lepszego w tym mieście do tej pory nie spotkałem. Mega dziewczyna.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał w ustach (+1), minetka (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1), seks hiszpański (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Charles przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : GFE, pocałunki, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna, seks hiszpański.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Płock.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, jak z koleżanką, blondynka, niska, cyce do hiszpana, szczupła, długie włosy, przyjmuje z inną divą, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, kobieta z klasą, przyjmuje z inną divą, ciężko się umówić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.