🚺 Napalona piękna full w cenie (+3), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Napalona piękna full w cenie
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+3/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNLuty 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Napalona piękna full w cenie napisane przez naszych użytkowników.

mmaxx » polecił » Napalona piękna full w cenie7 Marca 2019, 22:58Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-03-06
napisanych opinii: 2


Pełny profesjonalizm, bardzo sympatyczna i kontaktowa. Od samego początku skraca dystans spotkanie jak z dziewczyną.


📞 Ustawka (★★★★★)

Choć ciężko się wbić to jak już się los uśmiechnie konkretna rozmowa i ustawka na dwa telefony.


👁 Diva (★★★★☆)

Wiek odpowiada anonsowi. Zdjęcia po retuszu, wysoka i zgrabna, fajna pupa, piersi nie opierają się grawitacji, ale podsumowując 8/10 w kategorii MILF.


🏠 Lokal (★★★★★)

Bardzo ładne mieszkanie, czyściutko i przytulnie, czysta i funkcjonalna łazienka z prysznicem, pełen zestaw żeli, płyn do płukania i jednorazowe szczoteczki. 10/10


☕ Atmosfera (★★★★★)

Potrafi zbudować doskonałą atmosferę i skrócić dystans. Na pierwszym spotkaniu czujesz się już jak stały bywalec. Oferuje coś do picia.


⚡ Akcja (★★★★★)

Po wejściu przywitała buziakiem i po kurtuazyjnej wymianie zdań łazienka, wspólna kąpiel z mizianiem (milutko). Po przejściu do pokoju lodzik z okolicami na dobry początek zakończony połykiem i wyssaniem (wysoka klasa). Po krótkim odpoczynku akcja przetrenowane dwie pozycje i strzał w kalosz. Nie zerka na zegarek i nie przycina na czasie. Rozliczenie po wszystkim. Buziak na drogę i wychodzę na miękkich nogach z myślą że na pewno wrócę 🙂.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)wspólny prysznic (+1)pokaz mastrubacji (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja na łyżeczkęoral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)oral z połykiem (+1)finał w ustach (+1)lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Mmaxx przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, wspólny prysznic, pokaz mastrubacji, pozycja na jeźdźca, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to luty 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąk2 finały w cenieoblizuje się po wytryskurzetelnie podchodzi do pracyprzy oralu patrzy w oczychętnie połykabierze po same jajajak z koleżankąkasa po spotkaniuproponuje coś do picianie patrzy na zegarekmiła rozmowaluźna atmosferaMILFwysokaretuszowane zdjęciaobwisłe piersiszczupłakrótkie włosyrzeczowy kontaktdużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalprzyjmuje samanowe budownictwolubi tofajnie jęczyperfekcyjna ustawkakobieta z klasąjednorazowe szczoteczkitatuażedoświadczonaustawka na 2 telefonyciężko się umówić
Worm » polecił » Napalona piękna full w cenie17 Stycznia 2019, 19:59Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-01-03
napisanych opinii: 10


taki milf - skarbnica wrazeń, wszystko w cenie, na wszystko chętna, starsza nieco, świadoma swojego ciała, ze wszystkiego czerpie radochę


📞 Ustawka (★★★★☆)

2 telefony, pierwszy nie od razu odebrany


👁 Diva (★★★★★)

zadbana, czyściutka, ładnie pachnąca 40, od wejścia gotowa na wszystko;


🏠 Lokal (★★★★☆)

nowe, urzadzone, posprzatane


☕ Atmosfera (★★★★★)

luz. do pogadania, do ostrej akcji, do namiętnej , do delikatnej. co chcesz to masz, dawno nie spotkałem takiej kobiety, wszystko idzie gładko


⚡ Akcja (★★★★★)

w godzinie zdążyłem spróbować wszystkeigo czego chciałem i nie spotkałem się z żadnym "ale", z żadnym "nie dziś", "delikatniej", "tutaj nie a tam tak".

cyferki

oral - 10
ff - 10
sex - 8/10
anal - 10/10


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)belly down anal (+1)klapsy w stronę divy (+1)ciągnięcie divy za włosy (+1)przytulanie (+1)klepanie penisem po policzkach (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał w ustach (+1)minetka (+1)facefuck (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Worm przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks analny, belly down anal, klapsy w stronę divy, ciągnięcie divy za włosy, przytulanie, klepanie penisem po policzkach, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, minetka, facefuck.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w cenieakcja jak w pornolubierze po same jajajak z koleżankąnie patrzy na zegarekmiła rozmowaMILFrzeczowy kontaktczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tofajnie jęczylubi w dupęrzetelnie podchodzi do pracyenergicznadoświadczonaluźna atmosferazgrabnaustawka na 2 telefony
analizer » polecił » Napalona piękna full w cenie14 Lutego 2018, 22:50Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-02-10
napisanych opinii: 21


świetny, pewny wariant


📞 Ustawka (★★★★★)

10/10


👁 Diva (★★★★☆)

Wiekowo to milf, blond farbowane włosy, całkiem przyjemna uroda, usmiech od początku spotkania do samego końca,sympatyczna, spore piersi, duży tyłek, masywne uda, ogólnie taka ciut większa, brzuszka tez trochę jest. Taka 6/10


🏠 Lokal (★★★★☆)

Dyskretnie, jak się wchodzi to raczej nikt nie patrzy jednoznacznie. Lokalizacja niezła, w środku jak to w mieszkaniu, trochę starsze ale nie że zaraz prlem podjeżdza.


⚡ Akcja (★★★★★)

Wyszedłem bardzo zadowolony, dostałem wszystko czego chciałem a kasy zbyt wiele nie zostawiłem.
FBG mocne, głeboko, można nawet poruchac trochę w gardło, dużo sliny, ząbki ze 2 razy delikatnie odczułem ale tylko tak trochę, technicznie nieźle. Do tego okolice i rimming na zyczenie, fajnie się zajęła i kulami i resztą, nie ma jakichś oporów jak się zadba o higienę, ale to wiadome. Wszystko posłusznie połyka
Na jeźdźca dobrze daje radę, niestrudzona, nie narzeka, nie narzuca konkretnych pozycji. Na misjonarza też okej chociaż tutaj to za dużo nie ma do odegrania. No i anal najważniejszy – niezbyt ciasny (cipka raczej ciasniejsza) ale było spoko, fajnie się wjeżdża, pomaga się tam wcisnać, nie ucieka od tego, nie narzeka, można dobrze i tak poruchać. Czysto, żadnych niespodzianek. I wszystko za 150 zł więc oferta naprawdę dobra. Po wszystkim płatność i świadomość dobrze wydanego hajsu.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)rimming w stronę klienta (+1)pocałunki (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)oral z połykiem (+1)finał w ustach (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Analizer przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks analny, rimming w stronę klienta, pocałunki, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to luty 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

🔤 Tagi

jak z koleżankąkasa po spotkaniuMILFblondynkawysokaduże cyceduża pupadługie włosyczysta łazienkaczysty lokallubi todyskretne lokumustawka na 2 telefony

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.